Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

katar u 3 miesięcznego dziecka. Iść do lekarza?

Polecane posty

Gość gość

Wydzielina pojawiła się dzisiaj i jest przezroczysta. Od 3 dni dziwnie chrapało mu w nosku, a dziś miał 37*C. Mało je i często się budzi, ale to pewnie katar mu przeszkadza. Czy iść jutro do pediatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poszłam bo panuje bezobjawowe zapalenie płuc, ale ja szłam prywatnie i powiedziałam, żeby mnie zarejestrowała jako pierwszą bo on prawdopodobnie ma tylko katar ale chce żeby go zobaczyła. Miałam tak 2 razy, za drugim wzywałam do siebie inną lekarkę, bo moja była na L4 też prywatnie na wizytę domową i co usłyszałam? ŻE MAM RACJĘ! nie dlatego że prywatnie, bo do naszej chodzę na NFZ tylko chyba 2 razy byłam prywatnie, ale że teraz to cholerstwo panuje i lepiej zbadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby się nie męczyło biedactwo możesz go kłaść na brzuchu do spania, albo pod główkę podkładaj poduszkę aby była wyżej choć można pod nóżki łóżeczka od strony głowy ;) preparat z wody morskiej do zaschniętej wydzieliny a sól fizjologiczna do jej rozpuszczania Jak nie będzie poprawy do trzech dni to do lekarza,katar czasami może być przyczyną zapalenia ucha lub zatok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zostawiasz na brzuszku do spania to gratuluje odwagi, bo zawsze może się ułożyć tak że się udusi, ja bym do lekarza poszła ale tj przedmówczyni mówiła umówić się najlepiej prywatnie na wizytę domową-nie ma styczności z chorymi dziećmi i gdy nic mu nie jest nic nie podłapie, a to zapalenie płuc to cholerstwo jest bo zwykle za późno wykryte i zostają powikłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wytłumaczcie mi- dobrze rozumiem że katar to pierwszy objaw bezobjawowego zapalenia płuc? czy wogóle dziecko może nie mieć kataru i kaszlu i mieć to zapalenie bezobjawowe, bo już zgłupiałam :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydzielina z nosa spływa do gardła i infekcja gotowa a stąd zapalenie oskrzeli a może i płuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze jedno- u takich maluszków rozwija się błyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kaszel wtedy występuje? czy tylko katar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do lekarza ,mój mały tak miał katar katar aż w końcu na oskrzela poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anka
u takich maluszków rano może być katar wieczorem zapalenie płuc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww
jeśli chodzi o malutkie dzieci, to należ iść do lekarza z katarem czy stanem podgorączkowym..tu nie ma żartów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wszystko jasne. Wizyta o 12. Mały miał w nocy prawie 38 stopni. Teraz spadła do 37.3, ale cieknie katar i ciągle odciągam. Nie wiem czy psychiatra w tym wypadku byłby dobrym rozwiązaniem. Dzięki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
Z tym zapaleniem płuc to nie do końca się zgodzę... ale katar i gorączka u takiego maluszka wymaga kontroli na pewno. Podejrzewam, że jakaś infekcja się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela

Szczerze polecam w przypadku inhalacji dziecka właśnie model Baby. Bardzo poręczny, dopasowany do potrzeb malucha (smoczek sprawdził się świetnie!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka
Dnia 19.02.2019 o 14:21, Gość ela napisał:

Szczerze polecam w przypadku inhalacji dziecka właśnie model Baby. Bardzo poręczny, dopasowany do potrzeb malucha (smoczek sprawdził się świetnie!).

tez polecam ten inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×