Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brunet czy Blondyn a może Rudy to typ meskiego faceta?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie do kobiet jakich panow preferujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brunet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego brunet prosze argumentowac bedzie nam latwiej facetom zrozumiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?18.06.13 [zgłoś do usunięcia] gość dlaczego brunet prosze argumentowac bedzie nam latwiej facetom zrozumiec " Takimi tekstami obnażacie całą swoją nędzę. Wstyd, drogie "Panie" . . . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćowa
Ogólnie to chyba więcej jest przystojnych brunetów ale są też przystojni blondyni.Mimo wszystko brunet lub szatyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jak facet nie jest przystojny to gorszy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor włosów nie oznacza wcale,ze facet jest bardziej męski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie kolor nie ma znaczenia ale tylko dala facetow :) kobiety zawsze bruneta wybiora moze jeszcze opalonego i zarosnietego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondHairBlueEyes
Temat wałkowany na forum 100 razy tak jak "blondynka czy brunetka" Twarz i sylwetka jest ważna a potem kolor włosów.Przyjęło się że blondynki wolą brunetów a brunetki blondynów i na odwrót ale nie zawsze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typ meskiego faceta to dojrzaly emocjonalnie, zaradny, odpowiedzialny, inteligentny, opiekunczy, kochajacy brunet, blondyn badz rudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy co kto uwaza za 'meskie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie zawsze nie zawsze wybiorą bruneta :).Jeśli mężczyzna ma pewne cechy charakteru,urodę,sylwetkę i pewne inne czynniki to może być blondyn,rudy,brunet,łysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie kolor nie ma znaczenia ale tylko dala facetow kobiety zawsze bruneta wybiora moze jeszcze opalonego i zarosnietego? .... kolor wlosow to kwestia gustu, a nie oznaka meskosci glupiutki autorze!!!! ja nie zawsze wybieram bruneta, oplanonych facetow nie znosze i zarosnietych, kieruje sie zupelnie czym innym przy wyborze😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jak facet nie jest przystojny to gorszy? x a co jak kobieta nie jest ladna, gorsza? Wy pokazujecie panowie, ze gorsza, bo takie pomijacie, dla was wyznacznikiem wyboru jest uroda nic poza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnowłosy_grzesiek
No a jak widzicie niskiego,grubego bruneta i wysokiego szczupłego blondyna o sportowej sylwetce to chyba większość pań wybierze blondyna nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnowłosy_grzesiek
No i zakładając że blondyn jest przystojniejszy z facjaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiscie wszystkie kobiety chodza z brzydkimi facetami co za hipokryzja :) szacunek dla tych co prawde pisza nawet najgorsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolą mnie poewne rzeczy
ostatnio widziałam swój ideał: długie rude włosy i broda. w związku jestem z długowłosym brunetem. ten z którym jestem jest dla mnie najbardziej męskim ze wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLooooo
Blondyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejno: brunet, szatyn/ciemny blondyn, rudy, blondyn, siwy, łysy. Aczkolwiek typy nijak mają się do miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pytanie jest o "typ meskiego faceta"! I jak moze to zalezec od koloru wlosow ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna_81
Może być brunet, blondyn, rudy, zwyczajnie musi mieć charyzmę, to coś. Mój ukochany to taki kręcony, lekko zrudziałego szatyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemne włosy chyba zwyczajnie nadają wyrazu. Jasne, są "męscy" blondyni, ale dużo łatwiej jest wyglądać niewinnie i słodko mając blond loczki i jasne brwi/rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland. ty podobno jesteś aszkenazyjką. Dlaczego chcesz ludziom wyprać mózgi, robiąc faryzejską propagandę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty masz swój gust do facetów, ja mam swój. jak tobie się nie podobają bruneci umawiaj się z blondynami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×