Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Gość zamężna
mnie bolą piersi i zaczęły boleć ze dwa dni po owulacji... a zazwyczaj bolą mnie z tydzień przed okresem. poza tym dzisiaj i wczoraj sucho, bez śluzu żadnego, a przy ciązy powinien być podobno biały. taki miałam tylko w sobotę . Babyy co do bólu Twoich jajników, to ja miałam torbiel na prawym jajniku i jak się kochałam z mężem, to tez mnie pobolewał. gin kazała mi przyjść po okresie i przed owulacją, bo jak pęka pęcherzyk, to podobno czasem nie dochodzi do pełnej owulacji i ciałko żółte czy coś się gromadzi tam, apotem podczas kolejnej miesiączki oczyszcza się wszystko. idź tego 10.07 do ginekologa, niech Cię przebada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no muszę iść bo zaczęłam się martwic. Torbiele to ja niestety mam cały czas.. Myślałam ze się teraz uspokoiło ale się chyba myliłam. Mam nadzieję, że to nie ma wpływu na poczęcie dziecka.. . . Aniu nie martw się. Każda kobietka z nas będzie w ciąży. Ja czasem też mam takie załamania.. Ale potem sobie uświadamiam-"Będziesz mamusia! Widocznie jeszcze nie teraz". . . . Zamężna- Mam nadzieje, że mnie pobada i to dobrze, bo jak nie to zmienię lekarza. Bo ten ostatnio zrobił się taki dziwny- bo jak planuje dziecko to nie trzeba badać ;/ a to właśnie najważniejsze mi się wydaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
Babyy, no jasne że najważniejsze. Ja jak pare miesięcy temu poszłam do gin i powiedziałam, że chcę mieć dziecko i chciałabym się przygotować do tego, to od razu skierowanie na podstawową morfologie + TSH, bo już dawno nie miałam, do tego cytologia, usg zwykłe, ug dopochwowe, znowu cytologia, potem znowu morfologia, normalne badanie i wyznaczyła mi 3 kolejne wizyty kontrolne< i wszystko w ramach NFZ:)>. z tego co mi mówiła, to torbiele mogą utrudniać poczęcie dzidzi;| także serio, najlepiej świeżo po miesiączce, między 8 a 12 dc- tak żeby owulacji nie mieć jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziwne to jest. A do mnie lekarz powiedział- To się starajcie. I żadnego skierowania na badania , nic. Zobaczę jak teraz pójdę. Jak znów będzie coś nie tak to zmieniam lekarza i mam to gdzieś. Ja idę po to do lekarza żeby mnie przebadał czy jest wszystko ok itd a nie ze ja przyjdę posiedzę i on mi powie ze mogę iść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
Hej kobietki :) co tu tak cicho :) Samuelle jak tam w pracy pierwszy dzień ??? :) U mnie ma za 4-5 dni przyjść @ ,ale na razie żadnych objawów,humorki przeszły.Mam tylko nabrzmiałe piersi.Jednak nie testowałam,bo nie chce znowu się rozczarować,a tak przynajmniej poczekam do @ i zobaczę czy coś z tego będzie,chociaż wątpie. anna nie stresuj się!!!na pewno zajdziesz w ciąże niedługo.Myślę,że Twoja objawy są jak najbardziej 'ciążowe'.Mam nadzieje,że Ci się udało i cały czas trzymam kciuki!!!kiedy będziesz testować ??? Co u Was dzewczynki ??? dla przypomnienia wklejam tabelke :) nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13.......................ok 1-3.07 (KIKA)................22................................4..............................06.07 BaByy................20................................4..............................07.07 zamężna............24................................5..........................8-10.07 Samuelle...........24................................3..............................12.07 cytrus22.............23..............................21.............................25.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Dziewczyny mysle ze testowac bede w środe albo w czwartek jesli do tego czasu nie dostane okresu.Jutro bedzie mój 32 dc. Niechce robic testu zbyt wczesnie bo juz wiele razy sie przekonałam ze to bez sensu i szkoda pieniędzy. Było juz kilka takich sytuacji kiedy myślałam ze sie udało i robiłam testy jak szalona i nic z tego. Wiec tym razem mam zamiar spokojnie poczekac. Plamienia juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
anna ja będę testować w piątek dopiero,ale myśle,że nic z tego też właśnie przeważnie myślałam,że się udało... próbuje zmienić moje nastawienie,ponieważ jak będzie tak dalej to popadnę w jakąś paranoje. wszystko mnie dzisiaj dobija :( Pozdrowienia dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane dostałam tabletki i herbatke ;) zaczęłam "kuracje" wypiłam herbatke :) jeju jak ten cykl sie ciagnie... Kochane nie załamujcie sie :) ja sie staram juz 21 cykl i nic. Ale wierze,że w koncu nam sie uda :) czekam na wyniki tescikow waszych ;) Witaj - bardzo pragnę mieć dziecko, u nas mozesz sie wygadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo pragnę mieć dziecko- Ciesze sie ze dołączyłaś :) Tutaj z nami będzie Ci raźniej ! :) . . . A jak się czuje reszta przyszłych mamuś? :) Ja wstałam przed chwilką bo obudził mnie koleś ze spółdzielni.. A tak mi było dobrze :) Już nie zasnę, wiec nie mam po co się kłaść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny myślę, czy nie kupić --> Femifertil. Są pozytywne opinie tego leku.. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Czesc dziewczyny! Babyy ja nie znam tego leku wiec nie pomoge. ----- Dzisiaj mam 32 dc. Brzuch mnie narazie nie boli i ogólnie czuje sie dobrze. Jutro powinnam dostac okres. Jakos wydaje mi sie to niemożliwe zebym zaszła w ciąże. Takie nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem ciekawa czy dostaniesz @ :) Mam nadzieje ze nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
bardzo pragnę mieć dziecko witaj :) :) :) BaByy hehehee no ja też dzisiaj nie pospałam :) co do Femifertil to też nie stosowałam Ja na razie zaczne brać kwas foliowy.Zastanawiam się nad 'mini mikroskopem owulacyjnym' - Afrodyta,ale nie wiem czy się sprawdza.Słyszałam różne opinie. Moja koleżanka urodziła śliczną córeczke,ma już prawie miesiąc :) :) :) Większość moich koleżanek jest w ciąży,albo maja już małe pociechy. Mnie już brzuch pobolewa jak na @,więc tylko czekam.... :( anna ja mam przeczucie,że będą u Ciebie dwie kreseczki :) Jak zrobisz test daj Nam znać !!! Trzymam kciuki kochana !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ;) A może KIKA tez będziesz mamusia? Moze to ból na objawy ciąży a nie @ ?:) Ojj życzę Wam Kochane Kobietki !! :) Myślę właśnie czy nie kupić tych ziół. Podobno kobiety w 3 miesiące zachodziły w ciąże a starały się np 3 lata i nic. Ale co też jest prawdy w tym to nie wiem. A szczerze szkoda mi wydawać pieniądze na pierdoły jeśli to będzie jakiś badziew.. Są dosyć drogie- 50zł 1 opakowanie, 30 tabletek. A bierze się je przez 3 miesiące (no chyba że wcześniej zajdzie się w ciąże to już nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
BaByy wiesz co nie wydaje mi się.czuje jakby zaraz miało 'polecieć' ...podbrzusze coraz bardziej boli,piersi mam nabrzmiałe i wiem,że to na @,więc raczej nic z tego,ale będzie nowy cykl i nadzieje :) Trzymam za Was kciuki dziewczyny !!! Pogoda okropna dzisiaj,a miałam tyle spraw pozałatwiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 3-mam kciuki KIKA :) U mnie słoneczko świeci ;) Mam nadzieje, że się tak utrzyma jeszcze długo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się :) Pewnie wyniki się polepszyły :) . . Ostatnio zaczęłam się zastanawiać dlaczego osoby które nie chcą dzieci (lub chcą je usunąć) zachodzą w ciążę a osoby które się starają itd nie potrafią.. Dziwne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to jest z szyjką przed miesiączką...jest nisko,rozpulchniona? Bo ja mam wysoko,twardszą i zamkniętą,nie chcę jej narruszać za bardzo,żeby nie zaszkodzić,bo podejrzewam ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo chcę mieć dziecko - dokładnie nie martw się !!!na pewno będzie dobrze!!! BaByy ja też się właśnie często zastanawiam czemu tak jest... gość - co do szyjki to nie wiem,każda kobieta ma inaczej.musisz obserwować swoja szyjke,żeby widzieć zmiany.poczytaj w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość- Przed miesiączką szyjka macicy znajduje się nisko, jest stosunkowo twarda i lekko otwarta, by umożliwić przepływ krwi. Podobnie jest na początku cyklu, czyli podczas okresu. W tym czasie szyjka macicy w dotyku przypomina czubek nosa. Wiele kobiet nie bada położenia szyjki macicy podczas miesiączki z powodu dyskomfortu i obawy przed infekcjami. Gdy krwawienie ustaje, szyjka macicy pozostaje w niskim położeniu, jest twarda i zamknięta. W miarę jak zbliża się owulacja, szyjka macicy podnosi się do góry pochwy i staje się coraz bardziej miękka. W szczytowym momencie owulacji szyjka macicy zaczyna przypominać w dotyku usta, przy czym jest otwarta i gotowa na przyjęcie spermy. Niekiedy można odnieść wrażenie, że szyjka znika, ale jest to tylko złudzenie. W rzeczywistości jest ona tak miękka, że zlewa się ze ściankami pochwy. W tym czasie szyjka macicy jest tak wysoko, że nie sposób sięgnąć do niej palcem. Podczas owulacji szyjka jest miękka, wysoka, otwarta i wilgotna. Po owulacji szyjka macicy opada i staje się twarda oraz jędrna, a otwór w szyjce szczelnie się zamyka. Należy jednak pamiętać, że każda kobieta jest inna. Panie, które urodziły dziecko mogą zaobserwować częściowe otwarcie szyjki przez cały cykl miesięczny. Jeśli doszło do zapłodnienia, szyjka macicy podnosi się i staje się miękka, ale otwór jest całkowicie zamknięty. Ma to miejsce w różnym czasie u poszczególnych kobiet. Niektóre panie zauważają zmianę położenia szyjki macicy i jej zamknięcie już po dwunastu dniach od owulacji, ale u innych dochodzi do tego już po potwierdzeniu ciąży przez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
to ja wyżej - musze zrobić stały nick :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy rade Kochane. Nie martwmy się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BaByy dziękuję za odpowiedź,jednak nadal nie wiem jak to jest z ze mną... Właściewie wczoraj powinnam dostać@ piersi są napięte i bolą,zwłaszcza w okolicach brodawek. Śluz z moich obserwacji jest od ponad tygodnia białawy,jak mleko zagęszczone,ale nie jest jego niewiadomo ile,bo czytałam na forum,że niektóre kobiety mają jego bardzo dużo.No i temperatura też powinna spaść raczej,przeważnie u mnie spadała na 2 dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze jestes w ciazy. zrob sobie test z rana i bedziesz miala 100% pewnosci. Bo jestes po spodziewanej @ :) a to planowaliście dziecko ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy małżeństwem,które z założenia twierdzi,"co ma być to będzie".Odpuściłam sobie starania,bo wcześniej byłam pod okiem ginekologa,progesteron był zbyt niski. Jakoś nie specjalnie staraliśmy się,ale widocznie musieliśmy trafić. Tryb pracy nie pozwala nam na regularne starania. :) Dziś już robiłam test z rana,ale pokazał dwie kreski. Ta w polu T była taka bardzo,ale to bardzo blada,aż chwilę zastanawiałam się czy tonie moje złudzenie. Za ile dni powtórzyć test,żeby może stężenie było większe??? Przypomnę,że dziś mam 31dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×