Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Gość gość
A ja z kolei jestem taka,że drzwiami mnie wygonią,to oknem wchodzę. Ja tym doktorkom nie popuszczam. Idę po swoje i tyle. Mąż czasami śmiał się ze mnie,że jego lekarze też właśnie olewają.Poszedł raz po antybiotyk,bo miał zapalenie ucha to wrócił do domu z Nurofenem,Rutinacea i kroplami do uszu Otinum,jak ja się wściekłam,poszłam na drugi dzień z nim na dyżur do szpitala i tak załatwiłam,że dostał antybio. :)No ,ale wracając do tematu. My kobiety musimy walczyć,bo tu chodzi nie tylko o nas,ale nasze potomstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość- Ja kiedyś taka byłam, potem mi przeszło ale widzę, że inaczej nie dam rady "przetrwać w tym świecie" i trzeba pokazać pazurki :) A wiec wizytę u gina 10 lipca, zobaczymy czy będę musiała "wchodzić oknem" hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ważę 53kg przy wzroście 165cm,to chyba norma. No,ale też słyszałam,że ciężej jest przy nadwadze. A nadwaga może też wywodzić się właśnie z niedoczynności tarczycy,która też ogranicza płodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam badania na tarczyce- wszystko w porządku. Ale niestety mam nadwagę, staram się zaczynać ograniczać i po woli ćwiczyć dziennie. Przez mojego Puzzla przytyłam 20 kg :) Chce dla mnie dobrze, no wiec nie będę go o to obwiniać bo ja też chciałam jeść pizze itd :) ale myślę, że w tym roku się wezmę w końcu za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mów mi o pizzy,bo zaraz zamówię tą największą hehe :) Dziewczęta ja muszę uciekać,mam trochę prasowania,ale chętnie położyłabym się na trochę. Do następnego Razu. BaByy Nie martw się,ja mam koleżanki,które maja nadwagę i urodziły wspaniałe dzieciaczki. Także głowa do góry,nie wygląd człowieka jest ważny,tylko serducho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno będzie ok :) Ja niska jestem bo mam tylko 153,5cm :) Wiec racjonalne żywienie i będzie dobrze kobietki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość- Dzieki ! :) To mykaj odrobić "prace domowe" :) Trzymaj się, do potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
babyy, jak to krzysiu ibisz powiedział: racjonalne żywienie, 5 posiłków dziennie:) hehe:) cześć w ogole wszystkim nowym, sorry za opóxnienie, ale spałam dziś do 13:D musiałam weekend odespać chyba w koncu:) powiem wam, ze ja też staram się nie nakręcać. okres w sumie tak bardzo mnie nie załamuje. załamuje mnie czekanie na niego i zastanawianie się czy przyjdzie czy nie;) a jak już jest, to se myślę, że innym razem się uda:) jajniki mnie bolą i jakieś skurcze macicy mam. niefajnie. dzisiaj mam dzień wolny od pracy, więc piorę sprzątam i obiad robię. tylko nie wiem co, nie chce mi się wymyślać, więc pewnie na szybko jakiś makaron w sosie śmietanowo czosnkowym. babyy, ja mam kuzynkę która przy wzroście 170 waży prawie 100kg i ma od roku córcię:). Ja nadwagi nie mam, bo 172 i 55kg, ale mam cellulit na udach:P co robicie na obiad dzisiaj? aa i miałam dodać że ja z Warszawy, więc na pomorzu też nikogo nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
a jaka to zupka kala?:D bo nigdy nie słyszałam:) czy u Was też jest dzisiaj tak ciepło? oszaleć można z tą pogodą, wczoraj długie spodnie i kurtka, a dziś najlepiej nago, ale nie wypada:P więc wszystko krótkie i wiatraki nastawione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
zastanawiam się czy jest sens robić test jutro.... ja myslicie? okres mam mieć ok 9.07:P ale nie mogę wytrzymać kurka.... gość i bardzo pragnę mieć dziecko, może dopiszcie się do tabelki:) nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ....................ok 1-3.07 (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20................................4. .............................07.07 zamężna............24................................5. .........................8-10.07 Samuelle...........24................................3... ...........................12.07 cytrus22.............23..............................21.. ...........................25.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ....................ok 1-3.07 (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20................................4. .............................07.07 zamężna............24................................5. .........................8-10.07 Samuelle...........24................................3... ...........................12.07 cytrus22.............23..............................21.. ...........................25.07 bardzo pragnę mieć dziecko.......25.........6...............................16.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
mmm kalafiorkowa, bardzo lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
w sumie zazdroszcze burzy, u nas parno jak nie wiem, a po burzy zawsze sie powietrze oczyszcza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! :) ja dzisiaj na obiadek zrobiłam barszcz czerwony,a mój jeszcze chce,żebym pierogi zrobiła :D :D :D szczerze mówiąc mi się nie chce,ale czego się nie robi dla ukochanej osoby :p zamężna wiesz możesz zrobić test,ale może nie wyjść jeszcze :) :) :) wiadomo,że nic nie zaszkodzi,ale może się niepotrzebnie rozczarujesz... oczywiście trzymam kciuki za 2 kreseczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babyy nie czytasz moich wypowiedzi bo pisałam ze zamowiłam sobie femifertil...i biore od dwoch dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrus wybacz ale strasznie rozkojarzona chodze ostatnio. Mogłabyś mi powiedziec cos wiecej o nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie sama sie przekonuje... biore dopiero 2 dzien, nie wiem czy to mozliwe ale dzis jest moj dc cyklu i ostatni dzien okresu. A juz mam śluz... moze ta herbatka i tabletki nie uczyni cudów ale chociaz poprawi jakos sluzu( ja miałam z tym problem... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaaa no to życzę powodzenia. Ja właśnie myślę czy je kupić. Mam mały dylemat bo są jednak trochę drogie. . . Jeszcze się pokłóciłam z Puzzlem.. ehh wyszedł z domu.. nie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam tez testy owulacyjne... bede chociaz wiedziała czy bol ktory odczuwam po okresie to owulacja :) pogodzicie sie, jestescie oboje poddenerwowani tymi niepowodzeniami...bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50zł to nie jest wygorowana cena, dziecko jednak kosztuje o wiele wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie kupiłam testy ale zawsze było tak samo: jedna kreska ciemna a jedna blada. Mam nadzieje ze będzie dobrze bo bez sensu sa kłótnie ehh ;/ Powiedział, że idzie spać do rodziców..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na "koszty" dziecka to jestem przygotowana ale nie chce niepotrzebnie "wyrzucać pieniędzy w błoto".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie sporobujesz to sie nie przekonasz... ja postanowiłam sprobować... moze to w koncu cos pomoze. Chociaz nie wiem czy ja kiedykolwiek sie doczekam malenstwa. Mimo wszystko łudze sie nadzieja i czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy radę. Zobacze jeszcze miesiac. jak sie znow nie uda to zamowie. Ide teraz ogarniac w kuchni bo mam remont wiec 3-majcie sie Dziewczyny. Moze bede pozniej pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×