Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Gość (KIKA)
hej dziewczyny... Ja właśnie się dowiedziałam,że moja koleżanka z która długo się nie widziałam jest w ciąży(17tc) - pogratulowałam jej i chwile porozmawiałam,ale nie ukrywam,że jakoś dziwne uczucie w środku mnie przeszło... Co u Was dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
coś szwankuje,bo wypowiedz się nie dodała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnna a moze zrob test? skoro to 27 dc to powinien wyjsc :) trzymamy kciuki ;) KIKA jestem za tabela zaczynamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ cytrus22.............23.............................21........................25.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ cytrus22.............23.............................21... .....................25.07 (KIKA)................22...............................4... .....................06.07 Dziewczyny aktualizujcie tabelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie wam pochwalić dziś zostałam poproszona o bycie chrzestna, nie mam jeszcze chrześniaków :) to bedzie moj pierwszy chrześniak w dodatku chłopczyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BaByy kochana a ja się zastanawiałam gdzie ty nam zniknęłaś z naszego wątku:( A tu proszę! Tutaj się ukrywasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
Cytrus22 to super !!! Cały dzień dzisiaj coś podjadam,nawet teraz głoduje,a zjadłam pierwsze i drugie danie dzisiaj oprócz 'przekąsek' hihihihi :D Najgorsze,że nie mogę zasnąć,a mój już smacznie sobie śpi :O Czemu ten czas się tak dłuży .... Pewnie już Was nie ma dziewczynki,więc poczytam wiadomości od Was jutro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem Kochane ! :) Wczoraj znów się staraliśmy.. . cytrys22- to super ze zostałaś chrzestna, mile uczucie(bo 2 miesiące temu sama nią zostałam) , gratuluje :) . Elmirka- jestem jestem Kochana :) hehe :) nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ BaByy.............20.............................4... .....................(chyba) 7 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziny mam 6 lipca a @ ma przyjść 7 (chyba) heheh no to nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ (KIKA)................22...............................4. .. .....................06.07 BaByy................20...............................4... ......................07.07 cytrus22.............23.............................21... ......................25.07 BaByy mam nadzieje,że dostaniesz piękny prezent urodzinowy i będzie to mała fasolka :) Jestem strasznie niecierpliwa i z chęcia już teraz bym zrobiła test.... Miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj (KIKA) tez bym bardzo chciała ale nic nie jest pewne. trzeba czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
BaByy będzie dobrze kochana :* ja zaraz uciekam,musze ogarnąć w domku :) A co u Ciebie kochana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
To ja sie tez dopisuje dotabelki :) ------- nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ (KIKA)................22...............................4. .. .....................06.07 BaByy................20...............................4.. . ......................07.07 cytrus22.............23.............................21... ......................25.07 annnnna///..........27..............................13...................ok 1-3.07 O matko Jestem tu najstarsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie juz lepiej czuje :) Dzis kolejny dzien po przytuleniach :D hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
to i ja:) nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ (KIKA)................22...............................4. .. .....................06.07 BaByy................20...............................4.. . ......................07.07 cytrus22.............23.............................21... ......................25.07 annnnna///..........27..............................13... ................ok 1-3.07 zamężna............24..............................5....8-10.07 a ja znowu w pracy, dzis mam luz totalny na szczęście:)my się ostatnio 2 dni temu staralismy. kwas foliowy brałam, przez 3 miesiące, teraz nie biorę, ale muszę zacząć brać na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to najmłodsza jestem :) Ojjjj :D Ale nie przejmuje się bo mam fajne babki z którymi dobrze się pisze :) Kuje mnie prawy jajnik od jakiegoś tygodnia.. nie wiem co to może znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ................ok 1-3.07 (KIKA)................22................................4. .. .....................06.07 BaByy................20................................4.. . .....................07.07 zamężna............24................................5......................8-10.07 cytrus22.............23..............................21... .....................25.07 Jest Nas coraz więcej :) Jak ktoś się nie dopisał to aktualizujcie tabelke dziewczyny :) anna będziesz pierwsza testować :) (mam nadzieje,że się udało i ta małpa nie przyjdzie ;) :p ) jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ................ok 1-3.07 (KIKA)................22................................4 . .. .....................06.07 BaByy................20................................4. . . .....................07.07 zamężna............24................................5. .....................8-10.07 cytrus22.............23..............................21.. . .....................25.07 Samuelle...........24................................3...........................12.07 Hej hej hej! :) Od poniedziałku zaczynam nową pracę... Płaca niewielka, nachodzić się będzie trzeba, ale kasa potrzebna więc co zrobić. Opieka nad młodym przynajmniej do końca sierpnia będzie wymagał kombinacji alpejskich wręcz. ---------------------------------- Zamężna widzę, że jesteśmy z tego samego rocznika? :) i widzę, że jestem najmłodsza staraniami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audi a4
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko.Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak patrze ile ja sie staram a ile wy to aż mi przykro u mnie to jest juz 21 cykl :(((( jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletek hertbatki tez nie dostałam ale na pewno dostane w poniedziałek . Powinnam je brac od 1 dc ale zaczne od kiedy mi przyjda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Dziewczyny dzisiaj znowu miałam plamienie.Juz tylko pojawiło sie jeden raz rano i drugi raz po kilku godzinach.Jest tego niewiele.Tzn biały śluz podbarwiony na brązowo. Brzuch mnie boli tak jak na okres,mam bardzo powiekszone i bolące sutki i nie moge wytrzymac dnia zeby sie nie przespac minimum godzinke ( w nocy spie normalnie). Dzisiaj było mi troche niedobrze,rano myślałam ze zwymiotuje ale czasem mi sie tak zdarzało a w ciąży nie byłam. Dziewczyny mi sie to wydaje jakies nierealne zebym była wciąży. Tak długo sie juz staram ze juz przywykłam do tego ze sie nie udaje. Jesli nie dostane okresu to myśle ze bede testowac w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka bądź dobrej myśli :-) Jeszcze odrobinę cierpliwości, zrobisz test i wszystko będzie jasne. Życzę Ci malenstwa z całego serca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annna lec do apteki po test jesli to ciaza to powinna wyjsc blada kreseczka. Tak mi sie wydaja moja znajoma jak podejrzewała ze jest w ciazy to zrobiła i wyszedł prezd okresem a pozniej powtorzyła i wyszła ciemna krecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrus - mi przed okresem nie wychodziło nic. W dzień okresu bardzo blada kreska, która widziałam tylko ja. Dopiero w dniu okresu była widoczna (bardzo jasna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie test w dzien spodziewanego @ i wtedy nie ludze sie nadzieja, Ania a ty zrobisz jak uwazasz, objawy sa jak najbardziej ciazowe i skoro to objawy spowodowane sa własnie fasolka to organizm wytwarza jakies hormony i test wyjdzie ;) tak ja to rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samuelle ale miałas jakies objawy? w sumie każdy ma inny organizm i inaczej reaguje. Ja tylko pisze jakbym zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia wyjścia testu lub nie jest zależna od stężenia hormonów w moczu. U innych kobiet wyniki są szybciej u innych później. Wszystko to kwestia długości cyklu i samego organizmu. Najszybciej o tym czy jest się w ciąży czy nie można się dowiedzieć z krwi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie same jak ma Anka :-) no może poza nudnosciami. To niestety przyszło później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×