Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Gość gość
Trochę senna,a raczej taka zakręcona,mniej skupiam się w pracy,czuję się tak jakbym zakochała się na nowo. Wczoraj mała zachcianka na pizze,ale prócz tego to nie chce mi się jeść...Może dlatego,że zaczęły mnie drażnić zapachy wszelakie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no :) to fajnie :) ja teraz uciekam kobietki :) postaram się być później a jak nie dam rady to będę z rana :) trzymajcie się i nie załamujcie :) każda z nas da rade !! :) pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - gratuluje z całego serducha drugiej kreseczki !! :) (jak ja ci cholernie zazroszcze) moge cie zaspyac tysiacem pytan?? :) ***** Laski nie przejmujcie sie rozstepami;) mi one w ogole nie przeszkadzaja- mamy wieksze problemy ;) ****** Czemu nie testujecie???? czekam na wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytrus22 pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie miałas objawy przed terminem okresu? Jaki masz śluzi szyjke? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z objawów to niewielki wybór :) śluz właściwie po owulacji trochę zmniejszył się w ilości,natomiast jego konsystencja przypomina mleczko zagęszczone. Zaczęłam się zastanawiać dopiero,gdy temperatura nie spadała.Przeważnie przed @ spadała na 1-2dni przed. zrobiłam test w dniu spodziewanej @ i wyszła bardzo ,ale to zaznaczam bardzo blada druga kreska,już tu dziewczynom pisałam,że myślałam,że to moje urojenie,lub przebijanie tej kreski,zrobiłam następny test i ju ż była bardziej widoczna,a robiłam pre-test :) Od wczoraj zaczynam miewać zachcianki,ale więcej mi narasta niechęć do pokarmów,gdyż na sam zapach ich źle reaguję i staram się nie robić niczego na siłę. Jestem senna i taka przybita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szyjkę mam wysoko i zamkniętą i takaą trochę twardą. nie chcę jej nadruszyć,więc nie badam już jej od kilku dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak to prawda ze objawy ciazowe sa takie jak objawy przedokresowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myslicie że są szanse na zajscie 10 dnia cyklu przy 28 dniowych regularnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w naturze wszystko mozliwe ;) *** jestes w stanie okreslic czy szyjka zaraz sie zamkneła po zapłodnieniu czy przed terminem okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawy ciążowe,czy przedokresowe,na to nie ma reguły. Każda kobieta ma inaczej Ja np. nie miałam plamienia implantacyjnego,stąd nie przyszło mi na myśl wcześniej,że to może ciąża,dopiero na 1 dzień przed@ i w dniu@ :) gość II Oczywiście,że istnieje taka możliwość,tymbardziej,że plemniki potrafią przeżyć72h a czasami dłużej w odpowiednich warunkach. Jeśli Twój 10dc objawiał się już śluzem płodnym,to szanse są ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szyjka 3dnia po owulacji była już zamknięta i powoli unosiła się każdego dnia. a przed @ powinna obniżyć się... i rozpulchnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak ;) tylko moja szyjka sie obniza sie na kilka godz przed okresem i rozpulchnia sie :) ok dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze miałam szyjkę niżej w okresie okołowulacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak przed owulacja nizej jest , czeka gotowa na plemniczki ;) teraz zeby wszystko z twoim malenstwem było w porzadku ;) duzo zdrowka dla was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do lekarza idę dopiero 15 lipca,taka decyjza,ponieważ chcę ,żeby już ładnie było widać na USG i ,żeby biło serducho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki i za Ciebie:) Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz 21 cykl to stało sie takie nie osiagalne, niby warsztat w porzadku :) a tu nic (chyba ze cos z partnerem ) zaczęłam brac femiFertil i pic hebratke femiFertil, wiem ze cudow nie zdziła ale chociaz nie bede miała do siebie pretensji ze nic nie robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, polecam przed stosukiem z mężem zabawę z dużym wibratorem, pochwa wtedy się rozciąga i daje dobry dostęp plemnikom do macicy. Mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrus22 zobaczysz na pewno też zostaniesz niedługo mamusią :) a Twój partner robił sobie badania ??? no tak wiem mamy większe problemy,masz racje :) x ja myśle,że we wrześniu wybierzemy się na badania. x za 3 dni mam dostać @,ciekawe czy się udało.Jakoś mi się nie chce w to wierzyć.(wiem,że ciągle o tym pisze,ale przeżywam za każdym razem jak 'mrówka okres' :D :D :D :D ) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKA moj kochany nir robił jeszcze badan, dalismy jeszcze sobie troche czasu ale powiedział ze sie przebada. Do konca roku bedziemy probowac. Ja tez chociaz wiem ze nic z tego to zawsze mam nadzieje jaki czlowiek jest gupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
nie było mnie dzień a tu tyyyyle czytania:) fajnie:D cytrus 22, na śluz ja ostatnio brałam globulki cicatridina- miałam straszną suchość pochwy, wybrałam 2 opakowania< 60zł> i do tego piłam siemię lniane i śluz powrócił:) ja też mam tak że podczas dni płodnych większa niż zwykle chęć na seks:) dziewczyny, a jakie badania powinien mąż zrobić, bo ja mojego chyba też wyślę? można je robić w ramach NFZ? i od kogo skierowanie potrzebne, internista wystarczy? co do rozstępów, mój tyłeczek, choć nieduży, też jest w nie obfity;) (KIKA) może takie świeże rozstępy świadczą właśnie o tym że to ciąża i że biust rośnie? a kiedy je zauważyłaś? Annnnnna//// moja mamcia miała zaczerwienione też powieki, szczypały ją i piekły i sucha skóra była- poszła do alergologa i okazało się że to alergia na jakieś drzewa i trawy, której nigdy wcześniej nie ma, ale teraz bierze telfaxo i jej minęło. gość, ja również gratuluję:) jejku:)to cudownie! musisz zdawać nam relację jak się czujesz etc;) a ja jeszcze "gniję" w pracy... dziś do 20:30 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no co jest jest tam ktoś?? :) czemu nie testujecie?? nie bojcie sie testowac co ma wyjsc to wyjdzie opoznianie nie wpłynie na wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamęzna z tego co wiem to badanie nasienia kosztuje ok 250 zł i musi byc skierowanie ale nie wiem od jakiego lekarza, sasiedzi starali sie o dziecko dwa lata, miał isc na badania ale to przeciagał w koncu okazało sie ze sasiadka w ciąży ;) a my mamy dodatkowe utrudnienie bo moj kochany w delegacji pracuje i mamy tylko weekendy a owulacja nie czeka... a nie ma co liczyc na to ze plemniki przezyja... zawsze moze jedynie sie owulacja przesunac... ale nie mana co liczyc niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamężna właśnie zauważyłam je tydzień temu,no biust mam większy,ale przed @ przeważnie się taki robi,tylko,że nie miałam rozstępów wczesniej :( może za dużo jem,tyje i idzie w cycki :) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
zamęzna alergia na trawy?hmm.... fakt ostatnio zaczęłam miec katar i kichac jak szalona ale mi przeszło po jakims czasie. ------- Dziewczyny ja moze jestem głupia ale troche sie boje ze zrobie ten test, zobacze 2 kreski i dostane okres. I wtedy dopiero bedzie rozpacz. Zdenerwowałam sie tym plamieniem o którym wam pisałam. Od niedzieli plamienie sie nie pojawiło, jest tylko taki biało żółtawy śluz. Czasem odczuwam jakies skurcze w dole brzucha, tak moze z kilka razy dziennie i to wszystko. Piersi powiekszone i bolesne a o sutkach to nawet nie wspomne. Tak sobie ustaliłam ze zrobie test w niedziele. W sobote mam spotkanie rodzinne i chciałabym tam sobie siedziec na luzie. Ja niestety mam taki charakter ze jak zobacze 2 kreski to napewno zacznie sie panika i czarne mysli. Czy wszystko jest wporządku, czy czasem nie poronie itd. Bede analizowała kazdą pierdołe i sie zamartwiała. Taki mam głupi charakter. A do lekarza leciec odrazu to tez bez sensu bo i tak nic nie zobaczy. Mi mój gin powiedział ze jesli test wyjdzie pozytywny to najlepiej sie u niego pojawic po 2 tygodniach ale ja niewiem czy bym tyle wytrzymała. Jedyne co musze zrobic odrazu to zbadac tsh i isc do endokrynologa bo czesto w ciąży zwiekszają dawki leków na tarczyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Mój mąż robił badanie nasienia. Nie miał żadnego skierowania. Za takie podstawowe badanie zapłaciliśmy 130 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×