Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Gość (KIKA)
hej dziewczyny !!! Ja dzisiaj miałam ciężki dzień :( Już mam humorki przez nadchodzący @,a mój chodzi na plauszkach hehehe :) Wiki witamy :) Samuelle Gratulacje :) BaByy ja to po całym dniu nie mam siły na nic.Dopiero co wróciłam,a mój ma ochote na zupe ogórkową o tej godzinie :O :/ :) ... Pozdrawiam dziewczyny !!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
Dziewczyny jeszcze chciałam tylko zapytać czy macie już dzieci ??? Ja staram się dopiero o pierwsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
Samuelle a to super!!!Mój by bardzo chciał synusia mieć,ale najważniejsze,żeby dziecko było zdrowe :) Nie mogę się doczekać dwóch kreseczek :) mam nadzieje,że już niedługo :) :) :) Jak ma na imie synek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
Piripiri jak testowanie ??? :) mam nadzieje,że są dwie wyraźne kreseczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synuś ma na imię Radek :) Nie żałuję, że tak daliśmy mu na imię bo odkąd się urodził nie spotkałam jeszcze drugiego Radka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
samuelle gratuluje zdanych egzaminów. :) ---- Dziewczyny miałam 3 godziny temu niewielkie plamienie. Troszke brązowej krwi ze śluzem. Zdziwiłam sie bo mam dopiero 26 dc i na okres zdecydowanie za wczesnie. Pozatym nigdy, ale to nigdy przed okresem nie miałam plamien, co najwyżej na pół godziny przed i potem odrazu łup. Połozyłam sie na chwile bo czułam sie strasznie zmęczona i przespałam 3 godziny!!! Mąż mnie siła budził i nie mógł.Jakby mnie nie obudził to bym chyba spała do rana :) Brzuch mnie dalej pobolewa. Tak sie zastanawiam czy to mogło byc plamienie implantacyjne?! Dodam ze nigdy w zyciu nie miałam cyklu krótszego niz 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj wierze Wam :* Ale musimy dać rade :) Dziękuje Wam ze jesteście dziewczyny !! :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzis kolejne starania :) A Ty Aniu powinnaś udać się do lekarza, on Ci wszystko wytłumaczy :) Ja niestety CI nie po mogę :( . . . A inne dziewczyny jak Wam idzie ? Mam nadzieje ze dobrze bo ja coś czuje ze nici z maluszka w tym miesiącu :( A szkoda, ale coś mi się zdaje że zaczynam po woli odpuszczać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Babyy dzwoniłam dzisiaj do swojego ginekologa tak orientacyjnie zeby zapytac jakie są terminy i pierwszy wolny termin jest na 12 lipca. Oczywiście chodze prywatnie bo na NFZ to bym musiała 4 miesiące czekac. Zresztą teraz jest sezon urlopowy i jest ciężko sie dostac szybko. Poczekam do okresu. I tak narazie pewnie nic mi gin nie pomoze. Moja siostra miała kiedys plamienia w środku cyklu i sie okazało ze to plamienie owulacyjne i nic złego. Tylko u mnie jest juz ok 7-8 dni po owulacji a własnie po takim czasie moze sie pojawic plamienie spowodowane zagnieżdzaniem sie zarodka w macicy. Oczywiście sie nie nakręcam.Raczej podchodze do tego sceptycznie.Pozyjemy , zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bakuś 19 lat
Autorka stara się 4 miesiąc :( Dziewczynki pamiętajcie nie w D*PSKO a w PICZKĘ się RŻNIJTA :D Teściowej wtedy nie może być w pobliżu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bakus 19 lat -jak Ci się nudzi to idź na inne forum lub załóż sobie nowe bo ja nie mam ochoty czytać Twoich głupich tekstów. . . . A Ty Aniu się nie przejmuj może akurat to znaczy ze będzie maleństwo? :) tak bardzo bym C życzyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bakuś 19 lat
No dobra podejdźmy do tego poważnie- NORMALNE kobiety max 3 razy i ciąża jest, a tutaj 4 miechy, i dla mnie jest to NIENORMALNE, co wy nie wiecie gdzie trzeba Kończyć??? Weźcie wytlumaczcie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie mam ochoty z toba konwersować. jesli ktos ma problemy ze zdrowiem po po ch++uj sie wpier**dalasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
Samuelle bardzo ładne imie annnnna///// jest duża możliwość,że to plamienie implantacyjne. :) :) :) kiedy masz dostać @ ? BaByy wiesz ja też ostatnio zaczełam odpuszczać,ale wtedy pomyślałam,że już się nie będę nakręcać aż do momentu kiedy ta małpa miała przyjść ....Teraz mam nadzieje,że może się udało,chociaż jak myśle o tych kobietach co starają się tak długo to naprawdę je podziwiam .... Pozdrawiam dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(KIKA) - ja Ci powiem ze ja chyba zaczynam wątpić w dziecko, w sensie ze mogę je mieć :( jakoś tak mam wrażenie ze będzie musiało minąć dużo czasu aż będę mama.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(KIKA) - ja Ci powiem ze ja chyba zaczynam wątpić w dziecko, w sensie ze mogę je mieć :( jakoś tak mam wrażenie ze będzie musiało minąć dużo czasu aż będę mama.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaS
Ja sie wraz z męzem starałam o dziecko 10 miesiecy:):* I pewnego wieczoru nie powiem bo tez juz zwątpiłam. Mąż doszedł we mnie i tak odruchowo podniosłam nózki na sciane i tak czekałam godzine i jest mój synuś ma juz 6mies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zobaczcie Kochane Kobietki jak jakiś niezrównoważony koleś potrafi wyprowadzić z równowagi ? :) Ale mam go w głębokim poważaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
czemu wątpisz ? Starasz się dopiero 4 miesiące kochana więc jeszcze będziesz mamą. Im bardziej się 'czegoś' pragnie to się tego nie ma (tak od razu) :* :) :) :) Będzie dobrze kochana niedługo wszystkie kobietki będą się chwaliły dwoma kreseczkami :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SlodkaS- no to gratulacje Kochana ! ja zaczynam właśnie wątpić bo to będzie 5 cykl i nic.. a coś mi się zdaje że lipa ;/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
BaByy hehehehee nie przejmuj się w ogóle :) to jakaś gówniara pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(KIKA) - nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała zobaczyć te 2 kreski :) ale jakoś mi się wydaje ze moje zdrowie (torbiele na jajnikach) znów mi płatają figla ;/ :( a n ie chce potem mieć problemów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
5 cykl * ja dopiero 4,więc będzie dobrze musimy się wspierać,bo po to tu jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? mam ja w du**pie ;) jakiś smarkacz będzie mi pisać na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie (KIKA)!! Po to założyłam to forum bo samej było mi ciężko :) Ale spotkałam fajne Kobietki ! :) Które potrafią mnie wesprzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
a leczysz się ??? będzie dobrze kochana.Ja nie byłam na badaniach długi czas i szczerze mówiąc się obawiam.... :( będzie dobrze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaS
ale kochanie co mnie bardzo zdziwiło to to ze prawdopodobnie zaszłam dzien po okresie :) hihih Nie wątp musisz dać rade:) Zycze ci z całego serca:* ja przetrwałam 10 miesiecy i tez dasz rade:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zaczęliśmy z partnerem starać się o dziecko :) od jakiś 2 tyg. to może jeszcze długo potrwać ale już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×