Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Linka22

Dieta MŻ. Zapraszam:-)

Polecane posty

Gość gość
czesc, czy wy liczycie kalorie czy mz po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zaczelam , staram sie nie liczyc ale tak na poczatku dla sprawdzenie , tak na oko zeby wiedziec czy nie jem za duzo :) dzis zjadłam 1 sn, 2 kromki chleba na zakwasie ( słowianski) a na nich , mały pomidor, zielona sałata mini mozarelki i to polane ( skropione) oliwa z oliwek ( bazylia, czosnek i suszone pomidory) taki mix oliwy teraz zjadłam mały talerz zupy szparagowej ( dieteyczna) i kawa i herbata ( aaa i herbata znowu z 2 łyzeczkami cukru trzcinowego ) postaram sie jesc owsianke na 1 lub 2 sniadanie na chudym mleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistkaxxx
Ja nie liczę kalorii, po prostu mniej jem, a wybieram takie produkty, które mogę nie zawierać zbyt dużej ilości kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okey- dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za reklamy dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja mam dzisiaj zakwasy po wczorajszym Skalpelu głównie na brzuchu i pośladkach, tak to jest jak się zmienia ćwiczenia niestety ale dzisiaj zrobię powtórkę i jakoś to rozruszam. Jeżeli chodzi o kalorie to ja nie liczę, staram się jeść wartościowe produkty choć niekoniecznie są niskokaloryczne, zwykle sprawdza się jedzenie po prostu mniejszych porcji niż przed dietą zdrowiej do tego ćwiczenia i wtedy na pewno zjada się mniej kalorii niż zazwyczaj, a takie skrupulatne zliczanie każdego posiłku to nie dla mnie, szkoda na to czasu choć pewnie bardziej można kontrolować czy bilans jest ujemny. czarnaolivka witamy, dobrze że zrezygnowałaś z tych konkretnych godzin bo to do niczego dobrego nie prowadzi choć pewnie działa, lepiej nie jeść po prostu wieczorami zbyt późno ale tak żeby nie chodzić głodnym spać czyli te 3godz przed snem ostatni posiłek. linka jem dużo jak na dietę w porównaniu z innymi ;) u mnie jest tak że bardzo nie muszę się ograniczać i waga powolutku spada, jak wykluczam obżarstwo słodycze i tłuste jedzenie nie potrzebuje bardziej ''drastycznych'' diet może to kwestia metabolizmu i ruchu na co dzień nie wiem, tak już mam, ale jak waga nie spada to stoi w miejscu nie tyję chyba że się obżeram dłuższy czas ;) Gratuluję spadku! Jutro moja kolej ważenia jednak muszę sprawdzić czy dieta idzie w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka ja tez jem duzo chleba ;( jeszcze zjadłam dzis pare sliwek activie sliwkowa oraz 3 kromki chleba z ziarnami i dzemem morelowym , wypilam mnostwo wody herbatke detox figura ( 2 na dzien pije) oraz inne ziolowe herbaty dzis zjem moze jeszcze activie naturalna i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka22
Ja tez nie licze kalorii, jem na oko... Dzis zjadlam o 9 kawalek pizzy, o 12 kanapke z chuda wedlina i o 15 znowu kawalek pizzy...tez zamierzam na kolacje zjesc activie naturalna bo czeka na mnie w lodowce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moge do was dlaczyc?chce zaczac od jutra powrot do wagi sprzed ciazy obcecnie waze 67 kg jutro mijac msc jak urodzilam coreczke chcialabym wrocic do wagi 59 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja waze ok 58 kg ale chce z 55 wtedy nie mam brzucha jak piłka mysle ze te 3 kg to mam wlasnie odlozone na brzuchu w postaci tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ja nie uważam żeby 4 kromki chleba dziennie to było dużo to przecież ok 120g tyle co duża bułka, jem graham kromki są nie wielkie kalorycznie ok 65 na kromkę, jakby porównać kromkę białego pieczywa z takim typu graham to może wydawać się dużo bo z białego są dużo większe. Zresztą ja nie uznaję diet poniżej 1300kcal przy codziennych ćwiczeniach, jem ok 1500kcal. Jak jem za mało błonnika z chleba i warzyw to rano nie ma szans żeby się za przeproszeniem wysrać ;) dieta ma być zdrowa i każda z nas musi sobie dopasować ilości żeby chudnąć :) karolajna witaj, jak czujesz się już na siłach żeby zacząć dietę to zapraszamy, ja po ciąży schudłam 12kg rok temu w zdrowy sposób więc Tobie też się uda odzyskać figurę :) Idę poćwiczyć a potem na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być czarna a nie zielona :) to chyba z miłości do zielonych oliwek ta pomyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka to gratuluje super wynik to ja zjadam wiecej pieczywa , sa dni ze nie zjem ani 1 kromki a sa dni ze zjem ze 4 lub 6 , a do tego precla ( obwarzanka) lub drozdzowke , musze ograniczyc wegle bo mi nie spadnie a przybedzie cm w pasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzisiejsze menu: ś: pół miseczki mleka 1,5% 3 łyżki musli 2ś: kawa zbożowa, pół drożdżówki o: pół miseczki zupy jarzynowej p: szklanka kefiru, warzywa na patelnie k: 3 kromki grahama z masłem, chudą szynką i pomidorem, trochę serka wiejskiego Skalpel zaliczony mogę iść na godzinny spacer, jeszcze może przegryzę trochę orzeszków bez soli jak zgłodnieje wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wiadomo jak dieta to dieta unikamy slodyczy ale czy jecie np chalke z maslem i marmolada od czasu do czasu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadłam kilka dni temu chałkę z masłem i dżemem 2-3 kawałki, nie widzę w tym nic złego, drożdżówki też mi się zdarza zjeść np. dzisiaj ;) nie polecam na diecie ale na pewno nie zaszkodzi raz na jakiś czas jak inne nie zbyt zdrowe przekąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka22
Czanka ale mnie rozsmieszylas tym tekstem o sraniu...swietnie to zabrzmialo hehe:-D Raz na jakis czas mozna wszystko...chalke, drozdzowki, ciasteczka, czekoladke,batonika...ale powtarzamy to na okraglo ze OD CZASU DO CZASU i Z UMIAREM:-) Ja np dzis jadlam dwa razy pizze no i co z tego? Absolutnie nic bo po pierwsze jadlam niewielkie kawalki a po drugie nie spozywam takich przysmakow codziennie tylko sporadycznie:-) Na kolacje tak jak zaplanowalam byla mala activia naturalna plus garstka borowek...dobranoc:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis : - graham z serkiem z czosnkiem i banan maly -pol kromki grahama z czekolada zjadlam po corce :) sałatke z gyrosem i kawa z mlekiem bez cukru, - winogrono - 2 kromki grahama z wedlinka musze troszke ograniczyc ten chlebus bo dzis duzo go bylo, a do tego cwiczenia z ewa :) dzis2 dzien z ksiazka. jestem zdesperowana moim tluszczykiem... czlowiek w lustrze tak tego nie widzi ale jak zobaczy zdjecie na ktorym sie jest to idzie sie zalamac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie nie zrec po 18 choc nie zawsze mi to wychodzi np wczoraj maz wieczorem otworzyl paczke chipsow cebulowych i co i jezyk w d*pe mi prawie uciekl musialam sie nazrec weglowodanow o 21 nie m to jak miec pusty leb:P ale dzis calkiem niezle rzucilam sie tylko na mleczko slodzone mojego dziecka takie w tubi wzielam dwa lyki oprocz tego grzechu jeszcze ta chalka z marmolada ale o czsu do czasu moge sobie pofolgowac bo karmie druga corcie piersia wiec jakby nie bylo pare kalori mi zabiera :P a we wrzesniu na wakacje a tu jeszcze pare kg po ciazy zostalozeby wejsc w stary kostium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wargaa a na co konkretnie te cwiczenia na jakas konkretna partie ciala???? ja musze jeszcze popracowac nad brzuszkiem niby plaski juz jest ale musi nabrac jernosci tylko troche sie obawim czy to aby nie za wczesnie bo jutro mija msc jak mialam cc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po ważeniu jest ok waga spada, to już prawie miesiąc MŻ i 3kg w dół :) mogło być więcej ale były grzeszki. Myślę że jak się bardziej postaram to za miesiąc osiągnę swój cel 60kg. Chyba najgorzej jest zrzucać ostatnie kilogramy. Karolajna no cóż takie wieczory nam też się zdarzają, nie zawsze można się powstrzymać ;) ale ważne żeby na drugi dzień wrócić do diety. Ja też miałam cc i jak byłam u lekarza po 6 tygodniach od porodu to mi powiedział że można już robić brzuszki i ćwiczyć tylko powoli bez szaleństw stopniowo, ale ja nie byłam w stanie ciągła mnie ta rana od środka i bolała przez kilka miesięcy, dopiero po pół roku przeszłam na dietę i zwiększyłam ruch, też karmiłam i strasznie się objadałam wtedy apetyt miałam niepohamowany a i tak nie tyłam :) Z ćwiczeń polecam Jillian Michaels ma fajny trening 30 Day Shred ćwiczysz tylko 30min dziennie przez miesiąc a efekty są super, tam masz ćwiczenia na całe ciało, a ściągnąć można z YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka22
Czanka gratuluje wyniku:-) jak to fajnie stanac na wadze i zobaczyc ze cos ubylo.... Ja juz po kawie i sniadaniu na ktore zjadlam kanapke z chuda wedlina i korniszonem...kolo 14 wybieram sie do miasta wiec mysle ze zjem dzis tylko 3 razy, posilek o 15 mnie ominie na to wyglada...szkoda ze zadnych cwiczen nie robie ale wogole mi sie nie chce, a na moj brzuszek tez cos by sie przydalo...robilam wczesniej te brzuszki i jak zwykle przerwalam, od poniedzialku chyba musze znowu zaczac:-) Trzymam kciuki za dziesiejszy dzien, oby byl udany i dietetyczny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistkaxxx
Hej Dziewczynki, czanka- ja również gratuluję:) Myślę, że spokojnie niebawem bedziesz cieszyć się z upragnionej wagi;) Ja też już po śniadanu: placuch otrębowy z pomidorkiem i jedna parówka:), do tego kawka;) Na obiadek planuję barszczyk czerwony, a potem się zobaczy. Mam nadzieję, że uda się też poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czanka wielkei gratulacje ładny wynik tez chce pare kilo w miesiac:) kupilam dzis ocet jabłkowy , ( zmiesiac bede pic jak nic mi nie bedzie po nim) jak narazie ocet kawa pozniej a sniadnie za pol godz po occie ( miala byc owsianka lae totalny brak dzis czasu ,wiec drozdzowka z jagodami m ale do wieczora to co zjemy z rana spalimy :)miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×