Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Linka22

Dieta MŻ. Zapraszam:-)

Polecane posty

chyba tak zrobie jak skonczy mi sie pranie to wyjde z domu :) a ta owsianke z bialkiem mialam robic dzisiaj ale wogole nie robilam dalam tylko musli do activi ale bez zoltka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, lilka no jasne ze bez zotlka, chyba ze masz ochote na owsiano jajeczny miks bleeh :D Bialko samo w sobie nie ma smaku, mozna je i z sola i na slodko (tak jak zreszta z owsianka) ale nie scinalabym zoltka w slodkiej owsiance :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam na dukanie to dziewczyny dawały całe jajko i dlatego pytam :) zrobie jutro taka napewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z robie z białkiem ( mniej kcal ) ide powiesic pranie i przejde sie troche moze mi przejda smaki ;) , pozniej musze odebrac mamie leki z apteki po 18 , wiec znowu spacer zalicze i to dłuzzszy bo wybiore sie na nogach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka22
Dzisiejszy dzien tez udany:-) moje posilki: 1) kawalek cienkiej kielbaski i kilka pomidorkow koktajlowych 2) porcja mlodej kapustki 3) mala kromka chleba i plasterek wedliny 4) niecaly serek homogenizowany TUTTI z biedronki bo podzielilam sie z Ola;-) i mala kromka chleba Na dzis to koniec bo ja juz leniuc***e w lozku z racji tego ze Olka juz poszla spac, wiec ja tez korzystam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka22
L.e.n.i.u.c.h.u.j.e mialo byc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzisiejsze menu: pół miseczki mleka 2% i 3 łyżki musli kilka listków zbożowych Sunbites 3 ziemniaki, ok. 3 łyżki młodej kapusty z boczkiem pół drożdżówki francuskiej z serem, kawa z mlekiem 2 parówki z szynki, 2 kromki grahama z margaryną, łyżeczka musztardy i keczupu Byłam na godzinnym spacerze, upał straszny przez cały dzień i teraz się skusiłam na zimne piwo w weekend potrafiłam sobie odmówić a dziś uległam ;) pewnie coś jeszcze przegryzę może kilka tych zbożowych listków nawet dobre kupiłam paprykowe przypominają chipsy leys z pieca :) a moja waga oszalała chyba zatrzymuję wodę bo teraz się zważyłam i mam odrobinę mniej niż rano a zwykle wieczorem mam większą wagę o 1-2kg niż rano więc nie mam się czym przejmować tylko muszę przeczekać aż wszystko wróci do normy. A i ćwiczeń kolejny dzień nie robię, nie mam siły jakoś :( więc też głównie odpoczywam w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Linka, ten wyraz jest genialny na kafe :P haha Niezle menu kobietki. Ja mysle nad jutrem wlasnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie z wami :):):) ja wczoraj nic nie jadlam juz od 15 tylko pilam wode i herbatki ziolowe dzis jest kawa i nie amam smaku na owsianke ani na nic wiec nie robie poki co a to bialko trzeba ubic do niej taK ? bo inaczej sie zetnie chyba :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jadłam bo po tym co zjadlam wczesniej nie byłam głodna ale brzuch mniejszy i to mnie cieszy :) tez bym poleniuchowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalam wam linka - fajne przepisy nie moglam sie zalogowac, ale dziwne ze nie uznali linka za spam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem tez od 10-18 wiec przy okazji dieta 8 godzinna , moze wiecej schudne ;) jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka, proponuje Ci jedna z moich ulubionych stronek: thehealthyfoodie. com/2012/12/12/fluffy-apple-cinnamon-egg-white-oatmeal/ wpisz sobie w wyszukiwarke, wyskoczy pierwsze (zeby mnie o spam kafe nie posadzalo!:P). Ja tez staram sie miescic w 8 godzinach, na pewno pomaga w dodatkowej utracie wagi (a robie 11-19) . Ja dzisiaj mialam takie oto pyszne sniadanie! 50g ugotowanej kaszy jaglanej( 45kal), + 120g borowek (70kal) + yogurt toffee (100kal). Do tego kawusia z mlekiem, razem 250 kalorii. Na pozniej mam banana 100, na lunch warzywa pieczone (marchew, brokol, kalafior, ziemniak polane delikatnie oliwa z oliwek) + buraczki tarte. Mysle, ze wyniesie to kolo 300kalorii, plus kawki (z 50kal na mleko). EWENTUALNIE 100 kalorii pistacji na gloda (ktorego naprawde nie powinno byc przy takim zestawie!). Wiec max. 800. Wieczorek bedzie rybka (175), troche kaszy (50) I buraczki (20) – 250. Dzien zamykam w 1050. . Wczoraj byly ulgi, poskubalam sobie na platkach sniadaniowych do filmu, mrozonych ciemnych winogronach oraz swiezych bialych. Troche chlebka z musli (w srodku mial owoce suszone I orzechy, pyszny byl ale kaloryczny!) z miodem manuka coprawda, oraz lyzka masla migdalowego. Taki dzien no, ale okres sie konczy za jakies dwa dni, juz wszystko jest opanowane na dzis oczko.gif Ogolnie dzien bym wczoraj “naciagnela” do udanych! Jutro albo w czwartek silownia z kolezanka. . Wieczorami I rano robie troche jogi (5minutowe rozciaganie), I brzuszki. Bede tu dzisiaj zagladac co jakis czas bo w pracy jestem a kalendarz niezbyt pelny jak narazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka22
Hej laseczki. Ja na sniadanie o 8 zjadlam drozdzowke z serem do kawki, o 12 znowu cienka kielbaska plus lyzeczka keczupu...no i doslownie ⅛ bananka bo Ola nie dojadla wiec dokonczylam:-) teraz siedze sobie w cieniu na podworku i delektuje sie druga kawka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja koncze biala herbate z mlekiem, i wlasnie przekasilam pistacje :D Lunch za jakies 1,5 godziny. Jak sie trzymamy dzisiaj jadlospisowo kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosey dziekuje za linka , poczytam wieczorkiem ,ale juz tam zaghladnelam i zapisalam w zakladkach :) ja dzis zjadłam dotad chuda kiełbaske gotowana i 2 male kromki razowca 5 daktyli suszonych i kawalek arbuza wypilam juz ze 2 litry wody w tym biala herbata mandarynkowa, gejprutowa i ziolowych kilka pije ok 3,5 litra chyba na dzien jak nie wiecej pozniej bob bedzie a pozniej kalafior z jajkiem sadzonym ( bez ziemniakow i activia nat owsianka bedie jutro z bialkiem ;) i zaraz bedzie 2 kawa mialam zamiar rozpakowac ciastka tak mnie kusilo ale zjadłam te daktyle i mi przeszlo ;) juz chyba lepsze od słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wrzesnia bede jesc tez 11-19 , bo bede miec inny rozklad pracy i tak mi lepeij spasuje ale poki co 10-18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daktyle bardzo pomagaja! Zgadzam sie. Sa super slodkie i mozna je uzywac zamiast cukru zmiksowane w blenderze do wypiekow, koktajli czegokolwiek.A ta stronka na pewno Cie zainspiruje,mam w zanadrzu takich skarbkow kilka, glownie weganskie, ale tez po prostu "zdrowe", na przyklad http://chocolatecoveredkatie.com/ ona robi slodkosci bez czucia winy! Bo gorzka czekolada to zdrowie, syrop klonowy ma niski indeks glicemiczny, masla orzechowe i inne samo bialko. Tylko trzeba na kalorie uwazac i sie nie przejes! ja narazie tam nie zagladam, bo omijam slodkie. Czesto jak zjem kawalek to juz potem uaktywnia mi sie slinotok i zarlabym co popadnie, a tak jest kontrola, ewentualnie mala jakas rzecz skubne jak musze, ale nie pieke na wielkiej blasze bo zjadlabym cala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosey super, dziekuje , zapisalam tez w zakladkach , wieczorem bede szperac :) na spokojnie jak sie schlodzi , daktyle sa super to fakt :) ale kcal sporo maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie taki upał znowu że się wszystkiego odechciewa, jeszcze mnie ból głowy dopadł i pół dnia a to leżałam a to siedziałam bezczynnie teraz mi przeszło ale nawet nie mam ochoty wyjść na spacer. Moje menu bez rewelacji: 2 kromki grahama z masłem, chudą wędliną, ogórkiem mleczna kanapka leczo z odrobina kiełbasy, 1,5 kromki grahama słodka bułka z cienko posmarowanym masłem i powidłem, mrożona kawa na mleku 1,5% Teraz jeszcze zjem na kolacje jeszcze porcje lecza. Jutro bardziej się postaram o menu bo coś zbyt słodko było dzisiaj ;) Lilka ja też sporo pije zwykle minimum 2l wody i do tego jakieś herbatki zielone czerwone. Co do tego jedzenia przez 8 godzin dziennie wg mnie to głupota zwłaszcza głodzenie się z rana, najlepiej jeść do godziny po przebudzeniu za to wieczorem się ograniczać i nie zbyt późno jeść to na pewno lepiej działa na metabolizm i samopoczucie ale rób jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , no ja zaraz po pzrebudzeniu nic nie zjem i tak dopiero jem po 10 a na noc juz nei ejm wiec ta 18-19 mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Rosey potrzebuje kopniaka. Bedzie z 1800 dzisiaj.... :( Moral na dzis: Co kupisz, to zjesz, czego nie kupisz tego nie zjesz. Plus ile kupisz tyle zjesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×