Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

transport zwłok - jaka firma?

Polecane posty

Gość gość

hieny ! ludzie nie korzystajcie z firm sie tutaj oglaszajacych! jesli tu sie oglaszaja to znaczy to, ze to firma bez wiarygodnosci czyli do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf

sam jestes do bani O.o skoro taka reklama jest zła to tak samo reklamy w telewizji powinny byc wyzywane od najgorszych. puknij sie w łeb i pomyśl troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feliner

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się transportem zwłok. Ja osobiście polecam wam skontaktować się z www.pogrzeboweuslugi.pl Jest to bardzo dobry zakład pogrzebowy z Wrocławia, który zajmuje się krajowym i międzynarodowym transportem zwłok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Witam Państwa. Polecam firmę Charon ze Szczecina., Za sprowadzenie brata z Anglii do Polski zapłaciłam 6500 zł. Załatwili formalności i wszystkie pozwolenia. Podaje telefon i adres strony. 509332858 www.funeral.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kks

U nas ciało mojego dziadka sprowadzaliśmy z Wielkiej Brytanii z pomocą domu pogrzebowego Hades z Białej Podlaskiej. Oni pomogli nam uzyskać jeszcze dofinansowanie na transport, a później zajęli się już samym pogrzebem, udało im się to wszystko zorganizować z należnym szacunkiem, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić zakład Witwicka z Wrocławia. Najlepiej samemu zadzwonić i się dopytać. Całodobowy telefon 71 3361265  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam porównania, ale przyjaciółka zachwalała zakładpogrzebowy24.pl - pomogli sprowadzić męża z Francji... Co tu dużo pisać, bardzo ciężka sytuacja, człowiek nie ma głowy, a jeszcze dzwoniła po zakładach i odmawiali, tylko w tym się zgodzili i ponoć bardzo dobrze to zorganizowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do transportu polecam Witwicka z Wrocławia. Bardzo dobrze zorganizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę the end, zorganizują transport ciała z różnych zakątków świata theend.com.pl

telefon + 48 603 198 258

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×