Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wasze roczne dzieci znosza te upaly ???

Polecane posty

Gość gość

Powiedzcie jak dzieci funkcjonuja w dzien w takich upalach ? Nie mieszkam w pl ale jade z dzieckiem 11mies. za pare dni do polski na pare tygodni i troche sie o nia martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie znosi, trochę źle sypia w nocy bo ciepło. W dzień chodzi tylko w bodziaku lub sukience i mnóstwo pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ma basenik za domem, teraz akurat się pluska, czesiowy cien już jest, ma super frajdę a ja w altance na necie:D w domu mamy klime wiec nie ma problemu ze za gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ma basenik za domem, teraz akurat się pluska, częściowy cień już jest, ma super frajdę a ja w altance na necie:D w domu mamy klime wiec nie ma problemu ze za gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka_9878
Tez bez przesady takich dni nie jest za dużo, teraz znów się pogoda popsuła...ale jak już jest gorąco to basen na balkonie, rozkładam też mokre ręczniki na podłodze i meblach żeby chłodniej było i dużo wody do pica podaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moją dzisiaj wysypało za uszkami poleciałam do lekarza i od potu krostki. Włoski jej sie kręcą ale nie da sie związac niczym masakra. w basenie siedzi albo w domu mam w miarę chłodno w pomieszczeniach też śpi w bodziaku z krótkim rękawem. i jest cała spocona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×