Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiattek19

Szukam PRAWNIKA/ kogoś kto dobrze zna prawo!! Proszę...

Polecane posty

Gość gość
są w kancelarii... pytałaś już chyba - o picie alkoholu, 16l, policja spisała i ma być sprawa w sądzie, a ty masz iść do liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz pewnie odezwie sie jakis prawik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 lat to ja małam paarę lat temu :D a liceum dawno skończyłam... :D nie, inna sprawe mam, właśnie w kancelarii trzeba płacić, nie stać mnie na to, naprawdę, czy jest tu ktoś taki? i mogłabym prosić o rądę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domon2
Zależy jeszcze o jaką gałąź prawa Ci chodzi. W dzisiejszych czasach wszystko można znaleźć w internecie, myślę że tu powinnaś szukać. Jeżeli chodzi o prawo pracy to zajrzyj na stronę rady pracowników. Sporo mają przydatnych artykułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej kwiatek nie przynudzaj.po co ci ten prawnik? do tej plikostrady? nie zakładaj tu 5 topików na ten sam temat, bo zaśmiecasz! A tu i tak nikt ci profesjonalnej porady prawnej nie udzieli. W ogóle już ci pisali,żebyś zgłosiła do rzecznika praw konsumenta,albo poszukała prawnika co udziela porad za darmo ( w każdym mieście powiatowym jest taki) a ty dalej swoje, grr. Taka niekumata jesteś, albo leniwa,że nie chce ci się doopy z domu ruszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nie masz możliwości? przecież z każdej nawet najgłębszej wsi, odchodzi jakiś PKS do miasta. Do szkoły nie jeździsz albo na zakupy czasem? Nie wierzę :p W internecie znajdź sobie informację na temat bezpłatnej porady prawnej, kto,w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje. Umawiasz się na termin i jedziesz, załatwiasz co potrzebujesz i gotowe. Tylko coś mi się zdaje,że jednak leń, któremu trzeba wszystko pod nos... :( PS ja też jestem ze wsi,mam małe dziecko i jakoś jestem w stanie spakować nas obie i wyruszyć na "koniec świata" :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m8802
nie po to sie konczy aplikacje, studia, wyklada grube pieniadze zeby pozniej za darmo doradzac komus... Sorry. Zrozumcie ze cos za cos... Kazdy w dzisiejszym swiecie chce miec cos za darmo. Chetnie ci doradze ale jak zaplacisz. Pozdrawiam, prawnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co chcesz wiedzieć, prawo to ogrom informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem prawikiem, do twojej dyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankkka1
ja mogę polecić obronca.com.pl - mi pomogli i koszty były wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założyłem trzy sprawy bez prawnika i zakończone powodzeniem. Teraz czekam na decyzję prokuratora w następnej sprawie o oszustwo i zdaje się że będę składał skargę na jego działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja jestem na 5 roku studiów i od 3 lat jestem na stażu w kancelarii komorniczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jaki problem. Jak ktoś będzie mógł pomóc to zrobi to...Ja pisałam wczoraj i uzyskałam konkretną odpowiedź. Wszystko sie zgadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×