Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabily mnie smiecem

wlasnie mialem upokoznie zycia

Polecane posty

Gość zabily mnie smiecem

Kuswa jego mac ;( Na jakims madrym forum posluchalem dobrej rady i masz babo placek ;( Jestem skonczony ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekasz aż ktoś się ciebie zapyta co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatek wyjasnie ze jestem mezczyzna z "malym problemem" nie musze chyba dokladnie objasniac... No wiec zarywalem do jednej laski z osiedla,zawsze mi sie podobala i gdy w koncu zaczela mnie zauwazac ;( wszystko wyszlo na jaw ;...( I wybrechtala mnie k***a chyba ze wszystkimi kolezankami jakie miala... K***a jak mi stanie to az taki malutki nie jest, ale tego juz chyba zadnej nie interesowalo ;( J****e lato, j****e wakacje, j****y basen ;( Niedala mi nawet wyjasnic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh chcialem wyjasnic a bardziej zagmatfalem... Wiec napisze prosto z mostu jak sam sie wj****em na atomowa mine ;( Ta wycieczka na basen nie dawala mi spokoju, bo balem sie ze i tak bedzie widac jakiego mam malego ;/ Wiec wpadlem na genialny pomysl ;( i wypchalem sobie majtki skarpetka ;p wtedy myslalem ze to z***bisty pomysl ;) Niestety nim nie byl ;|bo kiedy sie wyglupialismy w wodzie, moj wielki kutas wysunol mi sie nogawka... Dziewczyny odrazu to zobaczyly ;( a kiedy probowalem wyjasnic cyt. "Dlaczego nic niemam w majteczkach" ;( za plecami wyrosla mi dziewczyna z rownoleglej klasy (h wie co tam robila) darla ryja "sciagaj gacie oszuscie chcemy sie posmiac"... Niestety ;( zanim zdazylem cokolwiek zrobic ;( przy wszystkich sciagnela mi majtki ;((((((( Umre ;( co za wstyd.. Jak one mogly?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cycki, to mają duże, czy małe, a może sobie wypychają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a już myślałem, że natknąłeś się na słownik i upokorzyła cię własna ignorancja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było założyć kąpielówki takie do kolana luźne wtedy nie widać czy jest duży czy mały i po kłopocie. A jak się wbiłeś w obcisłe bokserki no to "masz babo placek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeszcze nic ja kiedyś dostałem rozwolnienia na basenie i tak mnie ścisnęło, że zesrałem się do basenu. Masakra do dzisij spłacam wymianę wody (25 000). A wstyd że przeprowadziłem się do innego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzdrowiony cudem
to nie miałes ubezpieczenia wykupionego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały dziecko alkoholika
ja mam od kiedy wiem że jestem tzw dda sraczka nieoczekiwana jest wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a muszę odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kobieta kupowałaby wiskas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robert_Warszawa tylko nie przeprowadz podobnej kuracji kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×