Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto zna jakiś fajny przepis na sałatkę z pora?

Polecane posty

Gość gość

Kroi się impreza i jest już wiele pomysłów na wszelakiego rodzaju sałatki. Brakuje nam właśnie z pora...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego dietetyczna, pora pokroic, w kostke 1 jabłko, suszone morele w paski i dodać kilka kopiastych łyżek jogurtu bałkańskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puszka fasoli 2 spore pory – oczyszczone i pokrojone dość drobno 2-3 łyżki oliwy natka pietruszki - dużo 1 łyżka musztardy Dijon 1 łyżeczka musztardy gruboziarnistej 2 łyżeczki octu z cydru (może być winny ) Szczypta cukru Sól, pieprz Rozgrzać połowę oliwy. Wrzucić pory i posolić, smażyć około 10 minut na małym gazie od czasu do czasu mieszając. Dodać fasolę, zamieszać. Smażyć aż się zagrzeje. Zdjąć z ognia, dodać posiekana natkę i sporą ilość pieprzu. Przygotować sos z octu, musztardy i reszty oliwy. Zalać warzywa, wymieszać, doprawić jeśli trzeba solą. Pyszne na ciepło a jeszcze lepsze na zimno jako sałatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja robiłam osttnio taka: pora pokroilam w polplasterki dosyc cienko do tego starta narchewka, starte jabłko, kukurydza z puszki i wyieszane z jogurtem do tego sol pieprz mozna dodac jeszcze papryke np, bardzo smaczna salatka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super! Wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
por / jablko / oliwa / musztarda / cytryna o biala kapusta / por / szczypiorek / sol / pieprz / oliwa / cytryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
por, jajko, kukurydza, ryz, majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, ja, ja znam:) puszka orzeszków ziemnych solonych - przyprażyć delikatnie na patelni por - podsmażony na maśle, puszka fasoli czerwonej puszka groszku ziel. 2 piersi kurczaka - przysmażone w kebab gyros majonez kielecki mały Pyszna i syta polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Por, kapusta pekińska, pomidory, kukurydza konserwowa, papryka czerwona, sól, pieprz, majonez. Świetna jako dodatek do mięs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ser zolty starty,kukurydza puszka, pary pokrojone w cienkie talarki,sol,pieprz,majonez .pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronczkowska
My w domu lubimy taką: por pokroić w piórka(sparzyć wrzątkiem) kurczak wędzony pokroić w kawałki jajka na twardo w kostke majonez sól,pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w domu uwielbiamy taka- por,papryka.ogorek kiszony.dobra szynka,majonez Wszystko posiekac,pokroic,doprawic,wymieszac z majonezem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryłek
Ja parzę pora wrzątkiem, tak żeby lekko zmiękł, dodaję domowej roboty majonez (delikatny, robiony na oleju rzepakowym, który jest neutralny w smaku) i do tego sól i pieprz. I nic więcej mi do szczęścia nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Por w drobne polplasterki, ser zolty w kostkę, szynka w kostkę, ogórek kiszony w kostkę, groszek z puszki, majonez z odrobina musztardy, sól, pieprz do smaku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×