Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emi8444

Poród Piła

Polecane posty

Gość Emi8444
Witaj Selena. Ja również cały czas jeszcze waham się między Piłą a Trzcianką. Termin mam na 02,01,2014. A masz jakieś informacje na temat opieki w Trzciance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala28
ja mam dopiero na 28 marca;)nie wiem jak to z kosmetykami dla dziecka nigdy nie bralam ze soba do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jullka15
Ja mam termin na 3 maja 2014, jestem zdecydowana rodzić w Pile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala28
no wreszcie ktos kto rodzi pozniej ode mnie;)hihi!jak sie czujemy dziewczynki?pogoda dzisiaj w pile super co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala28
no wreszcie ktos kto rodzi pozniej ode mnie;)hihi!jak sie czujemy dziewczynki?pogoda dzisiaj w pile super co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kosmetyków dla dziecka w Pile trzeba mieć oliwkę kremik do pupy chusteczki pampersy ja mam termin na 25 Grudnia ale wątpię w to żebym wytrzymała do końca terminu bo jestem na fenoterolu bo maluszek się pchał za szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jullka15
Ja się czuje dobrze, tylko od jakiś 2 tygodni strasznie swędzi mnie brzuch i uda. Robiłam badania i wyszły ok. Podobno w ciąży jest to częsty objaw, ponieważ skóra się rozciąga. Któraś z was miała taki sam problem ? Jak sobie z tym poradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja też miałam taki problem i jak dobrze podrapałam to aż ślady zostawały i myślę że to właśnie był objaw rozciągania się skóry bo pomogło częste smarowanie oliwką i balsamem dla mamy. Jak na razie mimo dużego brzuszka nie mam rozstępów. Oby już nie wyszły- jeszcze 7 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jullka15
To mnie pocieszyłaś :). Byłam pewna, że jak swędzi to na pewno będą rozstępy, ale jest jeszcze nadzieja że nie :). A w jakim tygodniu/ miesiącu przestałaś odczuwać swędzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala28
mi dopiero brzuch zacznie rosnac;)mam nadzieje ze obejdzie sie bez swedziawek,ja juz niestety mam rozstepy po poprzednich ciazach.ale co tam najwazniejsze zeby z dzidziusiem wszystko dobrze bylo.moja kolezanke pod koniec ciazy swedzialo ale wszystko i okazalo sie ze to cholestaza i musiala zostac w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka tak dokładnie już nie pamiętam ale dość dawno to już było. Myślę że tak po 23tyg. Teraz jestem w 33tc****ilnuje tego smarowania 2razy dziennie dość grubą warstwą bo jak nie posmaruję to też swędzi. Jeśli swędzi całe ciało to faktycznie może być objaw cholestazy i należy zgłosić się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiecie jak wyglądają pokoje na oddziale w Pile, te w którym po porodzie leży się samemu ? I ile one kosztują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jullka15
Chyba ok 100zł za dobę. Jednak pewna nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala28
dziewczyny chodzila ktoras do twardowskiego?nie powie mi jaka plec prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Mamy usmiech.gif Jestem położną, piszę pracę magisterską na temat standardów opieki okołoporodowej, której celem jest poznanie Waszych doświadczeń z przebiegu opieki położniczej w okresie ciąży i porodu w konfrontacji z założeniami standardu. W związku z tym mam do Was ( Mam, które urodziły dziecko w latach 2011-2013) przeogromną prośbę o wypełnienie ankiety http://moje-ankiety.pl/respond-52330.html Będę bardzo bardzo wdzięczna za każdą wypełnioną ankietę Pozdrawiam serdecznie Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam dziewczyny, dajcie znać, jak wygląda teraz poród w szpitalu w Pile. Ja mam termin na kwiecień i waham się mocno pomiędzy Piłą a Trzcianką. Kilka znajomych rodzi w styczniu, więc jak tylko się czegoś dowiem, to oczywiście się podzielę :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igraszka123
Emi8444 przepraszam że dopiero odpisuje ale moje dziecko zajmuje moje wszystkie wolne chwile:) Córeczka jest kochana, niestety ma alergie i nie moge przez to jeść Nabialu. Poza tym miała kolki ale podaje jej delicol i jak na razie minęł. Mnie ordynator w Pile nie badał jak leżała tam na patologi. Dziewczyny ja naprawdę wybrałabym Trzcianke. Dajcie znać jak urodzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twardowski ma już ze 100 lat! On jeszcze przyjmuje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala28
twardowski przyjmuje ale to burak jest;)chodze do niego bo chcialam miec darmowa opieke i badania.wogole to mialam problem zeby sie gdzies zapisac na nfz bo za duzego wyboru to u nas nie ma.jeszcze 3 miesiace jakos wytrzymam.jak tam przygotowania do swiat?;)pila tak ladnie wyglada w tym roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pile faktycznie z tych dobrych ginekologów to żaden na nfz nie przyjmuje. Dziewczyny ma któraś z Was męża kibica? :P Bo mam wózek z limitowanej wersji lecha poznań (jedo fyn) do sprzedania (gondola +spacerówka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala28
hehe no moj jest kibicem ale wozek juz mamy;)kurcze nie wiedzialam ze oni nawet wozki robia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igraszka123
W Pile na nfz to kamila nowak patelska w szpitalu. Podobno fajna. A Twardowski plci nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wózka to takich 11 wyszło tylko na jakąs tam okazję. A jak byście potrzebowały ubranka czy coś to dajcie znać, mam 2 kartony. Mogę za grosze sprzedać, z tym że od 3 m-ca wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam na sprzedaz lezaczek huśtawke fischer price stan bardzo dobry sprzedam za 150 zł nowa kosztuje ok 400, oraz ubranka dla chlopca modne i zadbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala28
tak tylko do patelskiej nie ma terminow,tez slyszalam ze fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w krajence przymuj***ardzo dobra i fajna ginekolog pracuje w szpitalu w pile, jej pacjentki są traktowane na porodoce" inaczej" czyli lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gojka1983
a jak jest z cesarką na życzenie jest wogóle coś takiego,można dać lekarzowi kasę i zrobi cc. jak z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, że kobieta która rodziła dziecko przez cc przy następnym porodzie ma wybór czy rodzić naturalnie czy cc?podpisuje się jakieś papierki na IP o zgodzie na zabiegi podczas porodu jak to jest interesuje mnie Piła jak i Trzcianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi8444
Mi już niewiele zostało do porodu, planowo ok 2tyg także wszystko może się zdarzyć. Postanowiłam że jeżeli dam radę to pojadę do Trzcianki ale nie wiem jak akcja porodowa będzie się rozwijała. To mój drugi poród więc może być szybciej. Jak narazie od kilku dni mam wzmożone bóle w dole brzucha, takie wiecie miesiączkowe i nasilają się w nocy ale poza tym nic się nie dzieje. .......... Oczywiście obiecuję że opiszę jak to wszystko wyglądało obojętnie gdzie urodzę bo po to właściwie założyłam topik. Szczerze to myślałam że trochę więcej mamusiek się wypowie ale w końcu Piła nie jest taka wielka, no a Trzcianka wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi8444
Co do cesarki na życzenie to jeżeli nie ma poważnych wskazań to myślę że będzie ciężko, nawet za kasę-zwłaszcza w Pile gdzie bardzo duży nacisk kładą na poród naturalny. Aż czasami właśnie z tym przesadzają bo wymęczą do końca tą rodzącą i człowiek ma potem traumę do końca. No nic ale trzeba być pozytywnie nastawionym i za dużo sobie nie wkręcać. Ja osobiście mam zamiar urodzić naturalnie, także trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gojka1983
wiem że w Pile jest duży nacisk na poród naturalny w Pile bo mnie tak samo męczyli 3 razy kroplówką z oksytocyną i balonikiem. także zanim zrobili mi cc 3,5 roku temu ostro mnie namęczyli.jakaś masakra wogóle myślałam że coś się zmieniło przez te lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×