Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emi8444

Poród Piła

Polecane posty

Gość Selena_Piła
rena611 mam termin na tydzień po Tobie i też chcę rodzić w Trzciance. Medycznym wskazaniem do cc jest waga płodu powyżej 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_Piła
rena: a jak Ci się podoba ogólnie w Trzciance? Dziewczyny z którymi leżałaś porównywały Piłę Z Trzcianeckim oddziałem położniczym? Napisz jaka atmosfera tam panuje i jak jest z tego co zdażyłaś zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena w 2004 rodziłam w Wałczu i wtedy było tam ok teraz jest masakra. Co do Trzcianki-położne miłe (no moze za wyjątkiem 2 takie były obojętne)Lekarze ok Cały oddział bardzo mały -nie jest podzielony na patologie i położniczy tylko razem jest aczkolwiek położne starają sie aby nie było pomieszania w pokojach jak ja lezalam to w 1 pokoju były 2 panie po cc w 2 my czyli ciężarne dalej po sn itd..... porodówka ma 2 łóżka oddzielone od siebie parawanem. Panie z PIły rodziły w Trzciance ze względu na maluszki bo ponoc w Pile czesto dzieci rodzą sie z różnymi chorobami(często wymyslonymi) Powiem Tobie ze tu szybka decyzja na cc jest.Jedna Pani rodziła naturalnie -małemu przestało bic serduszko-moment zjechali na cc i uratowali małego,druga ze mna lezala rano sie obudziła zaczeła krwawic i tez moment ja zawiezli na blok i urodziła maluszka.Ja bez zastanowienia jesli wszystko bedzie ok jade na Trzcianke-może sie spotkamy :) U mnie jak narazie wszystko pozamykane :( wiec moze po niedzieli cos sie rozkreci. Jak będziesz miała jakies pytanie to pisz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_Piła
rena611: Masz może GG? :) Jak tak to podeślij mi nr : selena_85@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeMihrabelle
Jest ktoś z Ujścia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak opieka wygląda w Złotowie? Nie wiem, wybrać Złotów czy Trzciankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_Piła
Broń Panie Boże od Złotowa! Tam jest umieralnia i masakra.... nie słyszałam ani jednej dobrej opini o porodzie w tamtym miejscu, same straszne historie (były nawet opisywane w jednej z lokalnych gazet i w Angorze). Tak więc odradzam i zapewniam że - każde inne miejsce będzie napewno lepsze niż Złotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny. Robiła któraś z was USG 3D/ 4D ? Kogo możecie polecić z Piły lub okolic? w którym tygodniu najlepiej iść ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam ale w walczu dr stysinski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_Piła
Również polecam dr. Stysińskiego z Wałcza. Jest to lekarz z kwalifikacjami i certyfikatem FMF do badań ultrasonograficznych. Posiada w gabinecie najnowszy sprzęt USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andryszak Piła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuje za odpowiedzi :) możecie napisać ile kosztuje USG 3D\4D u dr. Stysińskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do LeMihrabelle - jestem z okolic Ujścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_Piła
rena611: U mnie też narazie cisza. Do TP mam od dzisiaj równe 2 tyg. Majty mam pełne strachu... :) Posiadam co prawda skierowanie na cesarskie cięcie ze względów medycznych, ale w Trzciance to chyba naciskają na poród naturalny mimo zaleceń lekarskich <?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_Piła
USG u dr. Stysińskiego maksymalnie 150 zł (te ważniejsze, np. połówkowe). A normalnie wizyta z USG 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena juz chyba 125 -tyle ostatnio położna przez telefon mówiła dla pacjentki. A mi sie cos wyczytało ze masz termin na teraz ja mam na 16 i chyba w sobote pojade i nie bede czekałą bo sie boje.A co do cesarki-nie sądzę zeby robili problemy.To Twoje 1 dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_Piła
rena611: Tak pierwsze. Ciekawe czy rodząc w Pile naprawdę jest tak strasznie - że opieka nieciekawa i noworodki chorują na zapalenie płuc... hmmmm.... A Ty też jesteś w z Piły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena -nie ja z Mirosławca jestem .Ale sam fakt tego ze w Trzciance rodza dziewczyny z Piły juz cos daje domyslenia .Aczkolwiek mam znajoma ktora rodziła 2 lata temu w Pile i sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No już człowiek sam nie wie jak faktycznie jest i co wybrać (czy Piłę czy Trzciankę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzilam w 2010 roku, bardzo miło wspominam, cala akcja trwala 10 minut, dostalam znieczulenie, dr Gajewska co 15 minut przychodzila sprawdzic co i jak i byla przy samej akcji porodowej, jedyne co zle wspominam to pierwsza zmiane poloznych zaraz po porodzie na oddziale. To byly dopiero wredoty, ale na szczescie nastepne bylu juz lepsze. Zadnego zakazenia, po 4 dniach wyszlysmy do domu(mala stracila za duzo na wadze i sprawdzali czemu, okazalo sie ze taka jej natura :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siema dziewczyny ja dzisiaj byłam sprawdzić stan oczów bo dawno nie byłam i noszę okulary myślałam że może są jakieś wskazania do cc to mi dała zaświadczenie dla ginekologa że rozpoznanie wysoką krótkowzroczność obu oczu 7 astygmatyzm wskazanie odbarczenie 2 okresu porodu wsumie jak dla mnie kaszana bo liczyłam wskazanie do cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostka2013
Ja rodziłam w Pile w październiku 2013. Jestem meeega zadowolona z położnych i całej obsługi szpitala. Było o wiele lepiej niż się spodziewałam. Czytałam wiele negatywnych komentarzy, ale jednak się zdecydowałam na Piłę i nie żałuję. Poród odbył się sprawnie, Położna przy porodzie była ogromną profesjonalistką. Jej wskazówki były bardzo pomocne. Na sali porodowej korzystałam z piłki i gazu wziewnego. Kolejny raz nie zawaham się przy wyborze porodówki. Pozdrawiam wszystkie rodzące i zgadzam się z tym, że dużo zależy od rodzącej !!! Nawet położna, kiedy rozmawiałyśmy po porodzie, mówiła, że połowa sukcesu to współpracująca rodząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z tym chorowaniem maluszków po porodzie w Pile? Faktycznie często chorują na zapalenie płuc i inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_Piła
gostka2013: A wiesz może jak wyglądają cesarki w Pile? Czy dziewczyny nie zwijają się tam z bólu i szybko dochodzą do siebie? I jak jest z maluszkami - mogą być z mamą od razu po porodzie, czy gdzieś je najpierw zabierają na jakiś czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena_Piła Jesli jest wszystko dobrze z maluszkiem to dziecko jest przy tobie i nie zabierają nigdzie dziecka jedynie tylko na szczepienia czy kąpiel a żeby z maluszkiem bylo dobrze i nie bylo podejrzenia zapalenia płuc to grzać maluszka swoim ciałem tak jak juz wcześniej tutaj pisałam maluszek leżąc w tym szpitalnym łóżeczku wyziębia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_Piła
asiula15: Dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magute
witam ja fakt jestem dopiero 12 tc ale dwa razy rodziłam w Pile i z porodówki w miarę jestem zadowolona ale z oddziału połozniczego nie bardzo.Synek niby ok ale to było 10 lat temu ale córcia niby miała za małe cukry co się okazało po 4 dobach panie w laboratorium miały nowy sprzęt i nie umiały się obsługiwać .MASAKRA . zamiast wyjśc w drugiej dobie wyszłysmy w 4 . I teraz mam mega mega dylemat,słyszałam dużo pochlebnych opinii na temat Trzcianki-mam mętlik w głowie .Kompletnie nie wiem co zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magute uwierz mi czy nie ale sama sie bałam Piły a do szpitala jechałam ze strachem co sie okazało nie było tak źle na porodówce trafiłam na bardzo miłe Panie :) na oddziale tez bylo super nie narzekam :) na Pania pediatrę tez nie narzekam bo mi grzecznie i ze spokojem wytłumaczyła co dolega mojej małej a mianowicie miała zła gazometrie czyli za dużo dwutlenku węgla we krwi a mniej tlenu i tylko dzięki niej zostałam do 3 doby z dzieckiem na oddziale na szczęście wszystko okazało sie byc w porządku i wyniki po paru godzinach sie poprawiły wiec nie ma czego sie bac Pilskiego szpitala ... pozdrawiam przyszłe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×