Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emi8444

Poród Piła

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny pewnie uwierzyć mi nie uwierzycie ale znam ordynatora ginekologii. Nie zrobi cesarki na życzenie. Nie da znieczulenia. Cesarka za konkretne pieniądze (kilka tys) i to nie każdy może załatwić. Poprzednia cesarka to nie wskazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala28
ja rodzilam dwa razy naturalnie i chyba bym sie bala cesarki.emi to czekamy na relacje z porodowki;)fajnie masz juz dni odliczasz;) a ta koncowka grudnia to zleci raz dwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi dr mówil to w Trzciance nie czekaja długo z cc .Jesli widza ze sa małe szanse na porod sn to pod nóz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igraszka123
Emi8444 to życzę powodzenia przy porodzie i oby był lekki. A co ma być chłopiec czy dziewczynka? Mi dr Suchy która pracuje u nas w Pile w szpitalu powiedziała że jak pierwsza miałam cesarke to przy następnym porodzie sobie wybieram i pisze jakieś oświadczenie.a mówiła mi to 3 tyg temu więc myślę że tak jest. Dziewczyny cc nie jest taka zła. Boli przez 2 todni ale jak dostaje się przeciwbólowe to idzie wytrzymać. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala28
dziewczyny gdzie w pile robia usg 3d i jak to wyglada cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igraszka123
natala28 usg 3d w Pile robi dr Andryszak za 250zł oraz dr Jaskulski za 300zł. Najlepiej iść w okolicach 28 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety dr P. nie uznaje cesarki za wskazanie do kolejnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igraszka mam nadzieję na szybki i łatwy poród. Oby tak było. Teraz ma być chłopiec także parka będzie, fakt że z 10letnią przerwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emi z Piły jesteś? Ja mam 11 lat przerwy. Który rocznik jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi8444
1984, jestem z Piły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam w Pile z przymusu i dla bezpieczeństwa maluszka w poprzednich postach pisałam ze się boje w Pile rodzic ze wole Chodzież ale ze wyszło jak wyszło to rodziłam w Pile na miejscu córka miała tętno za wysokie i biegiem na porodówkę jechałam miałam termin na 25 grudnia a urodziłam 5 grudnia :) trafiłam na fajna zmianę i było dobrze strach ma wielkie oczy jak to się mówi :P Życzę wam szczęśliwych rozwiązań ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emi, jej to młodziutka byłas jak urodziłaś. Ja bym Wałcz polecała, tam rodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala28
kurcze drogie to usg.chcialabym poznac plec wiec moze wystarczy wizyta u dobrego lekarza zeby okreslil plec na zwyklym usg.jak bylo u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mu gajewska określiła płeć na zwyklym usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igraszka123
Emi8444 zdecydowałas już gdzierodzisz ? Natala28 pani dr. Agnieszka Suchy przyjmuje przy komendzie i poda ci na pewno płeć. Zapłacisz max 100 albo nawet mniej,bo za cytologie, badanie i usg tyle bierze. Super z niejkobitka i pracuje w pilskim szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi8444
Fakt zgadzam się że dr Suchy to fajna babka. Ma dyżur w szpitalu i mi też określiła płeć jak leżałam we wrześniu bo do tej pory bym nie wiedziała tak moje dziecię się układało. A ona też nie widziała za pierwszym razem ale kazała mi zjeść i przyjść za godzinę i wtedy mały już był inaczej ułożony i pokazał co ma między nogami. I nie było to usg 3d tylko zwykłe, nawet zdjęcie mi wydrukowała. Także ukłony dla Pani Dr bo jak narazie naprawdę jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi8444
A co do porodu to chyba zaryzykuję Piłę. Może nie będzie tak źle. Trzymajcie kciuki bo już niewiele mi zostało. Mam też nadzieję że nie przenoszę za długo bo już mi bardzo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_Piła
Ja mam TP za 4 tyg. Po wielu wywiadach, wysłuchaniu opini, ogólnym rozeznaniu chciałabym rodzić w Trzciance. Wszyscy tą Trzciankę zachwalają. A o Pile opinie są różne. Krąży pogłoska, że noworodki w Pile często dostają zapalenia płuc itp. :/ P.S. Do Trzcianki nie trzeba ze sobą brać pieluch i ubranek - bo ponoć dają szpitalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena_Piła tez sie nasłuchałam na temat Piły złych opinii i jechałam na porodówkę z ręką na sercu bo sie bałam ale nie bylo tak zle nie wiem czy to dla tego ze trafiłam na fajna zmianę czy tez nie ale bylo dobrze strach ma wielkie oczy trzeba sie samemu przekonać na własnej skórze i tyle i fakt dużo dzieci w Pile trafia na neonatologie ale zeby maluszkowi nic nie było radze żeby maluszek spal z mama na łóżku i zeby mama grzała swoim ciałem wtedy maluszek nie powinien byc chory Moja laleczka była grzana pod lampą bo nie spala zemną tyko w tym szpitalnym łóżeczku i traciła szybko ciepło ciała dla dlatego potem juz caly czas była zemną w łóżku szpitalnym to taka mała rada dla innych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_Piła
asiula15: cenna rada i informacja z tym spaniem. Ja bym bardzo chciała, żeby nie zabrali małej po porodzie ode mnie i żeby mieć ją cały czas przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będzie wszystko dobrze z maluszkiem to ci nie zabiorą będą zabierać tylko na szczepienia i do kąpieli i nic więcej :) ja robiłam np tak ze była moja niunia zawinięta ich rożek mój rożek z domu i przykryta kocykiem ciepłym i cały czas przy mnie była od momentu kiedy mi ja oddali jak się wygrzała pod lampą fakt była chwila strachu bo córka miała zła gazometrie i się bałam ze mi ja zabiorą ale wyniki się poprawiły w ciągu paru godzin i była zemną aż do wyjścia do domu także szczęścia życzę i żeby było wszystko dobrze z maluszkiem po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala28
takie spanie z maluszkiem jest wygodne i tez tak robilam ale mi mojego misia zabrali jak juz mielismy wychodzic bo okazalo sie ze ma zapalenie płuc;/mam nadzieje ze to sie nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriwani
Cześć dziewczyny, fajnie, że przypadkiem trafiłam na ten temat ;-) Teraz jestem w ciąży termin mam na początek maja. W szpitalu w Pile rodziłam 3 lata temu i pobyt tam wspominam bardzo miło. Położna na porodówce to była młoda dziewczyna, bardzo pomagały mi jej wskazówki. Poród był szybki i bezproblemowy a sale do porodu rodzinnego dobrze wyposażone - dla mnie zbawieniem była np. piłka. Opieka po porodzie też super, panie położne miłe i pomocne, pomagały jak był problem z karmieniem czy przewinięciem dziecka. Jednak na oddziale spotkałam koleżankę, która rodziła tydzień wcześniej i jej dziecko miało zapalenie płuc, tak jak większość dzieci urodzonych wtedy kiedy i ona rodziła. Teraz mam dziecko ułożone pośladkowo, więc zastanawiam się czy w przypadku wskazania do cc lepiej nie jechać do Trzcianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala28
kurcze tez bym sie bala pily w takim przypadku ale do maja to chyba zdazy sie jeszcze odwrocic...moje porody tez nie byly zle w pile ale tyle zlego sie slyszy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś informacje na temat szkoły rodzenia w Św Rodzinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gojka1983
a czy ktoś tu wogóle jest któraś po pierwszej cesarce jakie są procedury przyjęcia takiej kobiety na ip podpisuje się jakieś papierki na zgodę na zabiegi okołoporodowe bo podobno nie można wywoływać porodu tylko się czeka aż samo zacznie jak jest naprawdę wiem że pierwsza cc nie jest wskazaniem do następnej ale mając takie przeżycia jak ja nie dziwsie się mi. moje drugie dziecko się też urodzi duże jak pierwsze i nie mam ochoty nawet słyszeć że cc jest be, że kobiety rodzą duże dzieci sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wiesz ze jest duże ze nie dasz rady własnymi siłami urodzić to zażądaj cc albo daj w łape :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rodziłam 3 lata temu w Pile i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Położne trafiły mi sie super babki! Jedna Pani Jolanta bardzo miła, dużo mi pomagała przy dziecku. Po porodzie równiez opieka świetna, pokazywały jak karmić jak przebierać, dosłownie wszystko. Nie było żadnego chamstwa poprostu wiem ze gdy bede rodzic wybiore Piłe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wczoraj wyszłam ze szpitala w Trzciance lezałam 3 dni ze wzgledu na nadcisnienie-termin mam na 18 i spotkałam tam kilka dziewczyn z Piły. Co do cc-lezala ze mna dziewczyna ktora przyszła ze skierowaniem od swojego dr.Dziecko na usg wazyło 5100-dr mowił jej ze ma predyspozycje zeby rodzic sn-ale ona sie bała wiec kazał jej wybierac -wybrala cc .Dostała papiery do podpisania i poszła.Wiec duze dziecko hmm a ile ma >??Moja mała ma 3750 do terminu jeszcze 9 dni-tez sie obawiam -mam 2 porody za soba ale tam waga była 3200 i 3400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×