Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Ceny w Chorwacji

Polecane posty

może ktoś był ostatnio - np. w tym lub tamtym roku w Chorwacji i może mi napisać - czy ceny podstawowych produktów spożyczych/biletów są podobne jak w Polsce, czy np. sporo wyższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie identyczne, jedziesz na wakacje nie liczysz każdego grosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty znowu o tym samym? ktos ci dobrze wczoraj poradzil bys nabrala karkowki, bo tam jest droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaaaaat
Kocham chorwację jestem tam co roku. Bzdura ze ceny sa podobne, jest tam duzo drożej czesto prawie 100 procent drożej. Waro ze sobą zabrać przede wszytskim napoje bo sa drogie, cole, wodę. I warto zabrać warzywa i owoce bo tam sa bardzo drogie. My jak jedziemy to sami gotujemy bo w restauracjach drożyzna , koszt obiadu to srednio ok 35-40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaaaaat
Ja gdy jade zabiera: napoje, warzywa,owoce, sery zółte i wędline ( to jest choelrnie tam drogie i obrzydliwe), wez tez herbatę bo tam jest obrzydliwa, biore makarony, olej, cukier. Ogolnie biore wszytsko z polski bo tam drozyzna straszna Ale jesli chodzi o chorwację to oprzepiekny kraj, ja nie musze nigdzie indziej spedzac wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaaaaat
Aha no i w sezonie nie wybierajacie sie bez rezerwacji pesjonatu bo jest masakra zeby cos znależć. poza sezonem juzlajcik ale rok temu musielismy jedna noc spac w samochodzie bo wszytsko było zajete w sezonie a pojechalismy bez rezerwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przesadzasz odrobinę - jedziesz na wybrzeże więc norma jest, ze tam jest w ogóle drożej, ale bez porównania z cenami nad polskim morzem. Co do mięsa zgoda - jest drogie, ale kto ma ochotę na mięso przy takich temperaturach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvsgfsdfgsdf
Żałosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvsgfsdfgsdf
Żałosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaaaaat
przesadzam?? co roku jezdze na chorwacje, jest tam straszna drozyzna. A ze uwielbiam gotowac to co za problem ugotowac zupe czy zrobić spagetti z własnych produktów??? Co w tym żałosnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaaaaat
nie zarabiam milionów zeby wydac na wakacjach w chorwacji 3000 od osoby:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o k***a to juz przegiecie, zeby do Chorwacji zabierac owoce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaaaaat
głupie pomidory w sezonie kosztuja tam ok 10 zł wiec po co mam tam kupiowac jak mozna zabrac je ze soba i zapłacic 3 zł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaromirka
Ja zawsze brałam gotowce...śniadanie robiliśmy sami ,obiad z puszki a wieczorem wychodziliśmy do restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaaaaat
owoce sa tam tez cholernie drogie ale co ty wiesz skoro pewnie tam nawt nie byłas albo byłas na jakims zad*piu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez co roku jeżdżę do Chorwacj
To bzdura, że tam jest drożej. Wiele cen jest takich jak w Polsce, część nieco droższa. Drogi i niezbyt smaczny jest chorwacki chleb. WĘdliny faktycznie nic specjalnego, poza wędlinami dojrzewającymi [mniam prosciutto], sery przepyszne, tańsze od wysokojakościowych serów w Polsce. Generalnie twierdzic, że Chorwacja jest duzo droższa od Polski może wyłacznie osoba jedząca w kraju najgorsze, najtańsze jedzenie :O Jest pysznie, ciepło, cudownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne, bo po co jesc swieze owoce prosto z targu skoro mozna brac zarcie w puszce i pomidory z domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz po to pracuję cały rok żeby odpocząć te 10 dni nie licząc każdego grosza. Nie jadam w restauracjach - co to to nie :) ale staram się sobie nie odmawiać drobnych przyjemności. Rano jadę do ribaricy i robimy mega zakupy na co najmniej 4-5 dni i mamy full wypas żarcie. Dodatkowo zawsze znajdziesz rybaka, który sprzeda rybki prosto z połowu. Reasumując - w ubiegłym roku urlop na czteroosobową rodzinę wyniósł ok 6 tys. Myślę, ze to rozsądna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaaaaat
wedliny sa obrzydliwe i drogie, mięso jest bardzo drogie a sery ceny mają z kosmosu a te tansze sery to lepsze juz mają w najgorszym hipermarkecie u nas:-( Porównywalne ceny??? hahahha chyba podobne ceny to może w almie???Nie pieprnicz głupot w uich supermarketach io nazwie KONZUM jest totalna drozyzna, nawet na targowiskach ceny sa wysokie bo sa podciągniete pod turystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez co roku jeżdżę do Chorwacj
Figi prosto z drzewa, ryby z nabrzeża od rybaka wracającego świeżo z połowu, pyszny ser i prosciutto. Do tego wino z domowej produkcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaaaaat
Ja biore ze soba zawsze wedlinę do lodówki turystycznej i sery to jest podstawa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaromirka
Ale śmieszne😠 Ja jadę z trójką dzieci i zamiast wsuwać kalmary wolę zrobić dzieciom przyjemność i wydać na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez co roku jeżdżę do Chorwacj
A ja nie wieżyłam, jak ktos mi mówił, że z całym żarciem do Chorwacji jeździ :O żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się z przedmówczynią. Prosut jest megadrogi, ale bez spróbowania nie można poznać smaku Chorwacji. Do tego Paski Syr, ich specyficzny chleb (który akurat bardzo lubię) i oliwa a do tego wino które jest za to mega tanie. No bajka......... hmm nie mogę się już doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaaaaat
powiedz lepiej ile to pyszne prossiutto i pyszny ser zółty kosztuje :-D przestancie pierniczyć ze tam jest tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez co roku jeżdżę do Chorwac
*wierzyłam :P ale byk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i nie jest super tanio, ale co za glupota by owoce wozic do Chorwacji gdzie mozna kupic smacznejsze, swieze owoce a nie z importu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaaaaat
Nie wierzyłaś?? a co w tym K***A dziewnego?? Jade do pensjonatu z własna kuchnią wiec co to dzienego ze zabieram włąsne produkty skoro tam jest cholernie drogo??? Nie sram kasą jak ty wiec chce sie zemiscic zawsze z moim facetm w kwoocie 3 tysiące! gdybysmy żarli w restuaracjach i kupwali tam produkty to pewnie 5 tyś by nie starczyło:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaromirka
I pyszne wino od tubylców z białymi robakami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×