Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kanisa

Mamusie w Częstochowie

Polecane posty

Kasiak a o której chodzisz na promenadę bo my też codziennie jesteśmy tak po 14. Kredka kupki są dalej bo dalej bierzemy antybiotyk pani doktor nam do niedzieli przedłużyła bo byliśmy u kontroli i jeszcze jest ucho zaróżowione ale stan zapalny już minął na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1107
my tak różnie,czasem koło 11 czasem 13,tak mi się wydawało że Cię przedwczoraj widziałam ale ja nieśmiała jestem i się wstydziłam podejść ;))))) ...dzisiaj będziemy wcześniej bo jak się mały za chwilę obudzi to wychodzimy na dłuższy spacer do rossmana na Dekabrystów..ale w przyszłym tygodniu jak Cię spotkam to podejdę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO my na zdjeciach jesteśmy co były wrzucane więc wiesz jak wyglądam. A ty jaki masz wózek?? To następnym razem zagadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Mam do Was takie pytanie: kiedy dostałyście pierwszą wypłatę na urlopie macierzyńskim? Moja mała zaraz będzie mieć dwa miesiące, nie wiem czy już mam uczyć ją siadać i uczyć załatwiania na toalecie, bo zaraz na pampersy przez te dziady zusowe nie będę miała... (no taki żart...ehhh ale ręce opadają...) Dostajecie zawsze o tych samych terminach w każdym następnym miesiącu? Na koniec miesiąca? Czy do 10 każdego miecha? Pytam Was bo dodzwonić się do zusu...a jechać mi się z dzieciem nie chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
Artmon22 ja dostaje zawsze 28mego tak jak dostawałam zawsze z pracy. Może cos Twój pracodawca nie dosłał do zusu? Ale żart Ci się udał, uśmiałam się :) Trzeba by tych "Pań" z zusu tak zapytać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artmon mnie macerzynski wyplaca bezposrednio zus. Urodzilam 25-go i przed 25-tym kazdego miesiaca dostaje przelew. Skoro od 2 miesiecy czekasz to na bank albo pracodawca, albo zus coś pokrecil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak to chyba Cię widziałam masz ciemne włosy i robiłaś cos na telefonie?? My dziś zrobiliśmy duży postęp jedliśmy w krzesełeczku:) Kubuś od 3 dni sam otwiera buzię do jedzenia w końcu:) A miał taką radochę jak go posadziłam że maskara walił wszędzie rączkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1107
Anias jak spostrzegawczość i pamięć:)tak to byłam ja:) Artmon ja też dostaje normalnie tak jak pensje jak pracowałam..ale z tym sikanie dobry żart faktycznie, w pierwszym momencie się wystraszyłam że mam zaległości jakieś w nauce sikania;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
cześć dziewczyny jak tam noski u waszych maluszków? my dalej walczymy :( wciąż ją zatyka , najgorzej przy jedzeniu musi co parę łyków robić przerwę żeby pooddychać , biję się zeby na uszka nie przeszło a we wtorek szczepienie . Bardzo mało śpi w ciągu dnia jakieś 2-2,5 godz. ogółem :( nic nie jestem w stanie zrobić w domku, gdyby nie pomoc mamy to nawet zakupów i obiadu nie zrobiłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info :) W końcu się dodzwoniłam, czekałąm cierpliwie na swoją kolej przez kilka minut... Faktycznie pracodawca zawalił - podobno dokumenty dotarły do nich 30 września, a ja rodziłam 8 sierpnia, normalnie poszłabym i napluła w twarz ( mojej szefowej ) ale może jeszcze łąski będę potrzebować... ;) Pani przez telefon tak powiedziałam ( o nauce na sdesiku w wieku 2 miesięcy ) powiedziałą że mnie rozumie... hahaaaaa, się też uśmiałam, bo niewiele mi pomaga to jej rozumienie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artmon a ja myślałam że znowu trolla mamy :) Anias to Kubuś już taki duży????? Dawno się nie widziałyśmy :( Ela nie śpi już od tygodnia, chodzę na rzęsach, mam wrażenie że zaraz jej całe umeblowanie paszczy wyjdzie na raz. Nurofen nic nie daje, tak samo nie śpi. Już nawet nie rejestruje ile razy do niej wstaje. Dzisiaj mój mąż został po południu z małą i jak wróciłam to zrobił mi awanturę, w sumie to o nic, ale jak mu Ela marudziła całe popołudnie że nawet zjeść nie mógł to tak wyprowadziło go to z równowagi że hoho, w sumie to po cichu się śmiałam, niech zobaczy jak to jest. My teraz szukamy bucików, na zimę, Ela wchodzi w buciki 3-6 miesięcy, jakieś 10-11 cm stopy, wszystko jest na nią duże, miałam do tego nieszczęsnego tesco podjechać, ale jak się zorientowałam, że znowu coś pozmieniali w dojazdach to mi się odechciało, a gdzie indziej po prostu nie mam czasu. Jak miałam teraz dwa dni wolnego to ciągle gdzieś latałam, załatwiałam, sprzątałam, kupowałam, że się nie mogłam doczekać kiedy do pracy pójdę odpocząć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kanisa no rośnie rośnie nawet zaczęliśmy jeść w końcu kaszkę na noc łyżeczką zjada całą:) A czy Twoja mama była może w piątek z Elą na spacerze na promenadzie?? Dała bym sobie rękę uciąć że to Twoja mama bo bardzo do niej podobna byłaś:) No i chyba to był też Twój wózek z Elą:) My jutro zaczynamy kolejny tydzień w żłobku po długiej przerwie ciekawe jak nam pójdzie. Pozdrawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredka byłam i nic nie kupiłam.Szukałam bodziaków z dł rekawem ale był tylko jeden rodzaj na moja Paulinę :/ reszta była malutka.Ogólnie pojawiły sie kurtki,ale kombinezonów nie ma.Zalezy co potrzebujesz.Dzis jade do Auchana moze tam kupie body.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzi, ja szukam kurtki/płaszczyka,w auchanie ostatnio byłam ale nic nie było. Jutro się chyba do pepco wybiorę może coś tam znajdę. Bodziaki kupowałam ostatnio w tesco tylko że ja lubię białe albo z minimalnymi aplikacjami więc nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg1986
Cześć ja jeszcze z poprzedniego forum mam do was pytanie bo wy wizytę na porodówce macie już za sobą czy goliłyście krocze w domu przed porodem bo mój lekarz stwierdził ze na porodówce położna sama to zrobi tyle ile będzie potrzeba bo jeśli się cała wydepiluje to nie wytrzymam dezynfekcji czy czegoś tam dodam tylko że będę rodzić na Mickiewicza a drugie pytanie to czy dawałyście jakąś kase położnym i lekarzowi przy porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama  dwójki
Hej jestem nowa mam dwie coreczki i mlodsza 6 miesiecy nie chce spac prosze pomozcie bo juz brak mi pomysłow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG1986 mnie jak wody odeszły to jeszcze prysznic wziełam i sie ogoliłam,a panie na porodówce już mnie nie goliły bo nie było potrzeby.Lepiej się ogól bo Ty zrobisz to delikatnie ,a panie połozne podczas porodu nie maja czasu na cackanie się z pacjętką. Kredka ja tez uwielbiam białe :) a z tesco mam sporo bodziaków bo fajna bawełna tylko juz małe są.Musze sie tam wybrać.A w pepco jest pełno kurteczek i płaszczyków wiec na pewno cos wybierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja rodzę w styczniu i poszukuje dobrego pediatry dla mojego syneczka. Powiedzcie mi czy ktoś chodził do przychodni NOR MED na Michałowskiego i jeśli tak, to kogo tam polecacie? Wiadomo mam jeszcze czas, ale chce się zorientować w temacie.:) Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1107
Pase my chodzimy do dr Beski i póki co jestem zadowolona,znajomi chwalą też dr Juruś-Rubin inni znowu Lewandowską-Skocz (jeździ na wizyty domowe podobno o każdej porze,a dr Beska niestety nie),ale poza tym jest ok. Dziewczyny mam takie pytanie,zastanawiam się nad kupnem miseczki z podgrzewanym dnem,używa któraś z was czegoś takiego,jest sens to kupować ?bo jedzenie u nas jeszcze trochę trwa i szybko wszystko robi się zimne,póki co wkładam jedną miseczkę w drugą z gorącą wodą ale jest to trochę nieporęczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kASIAK 1107 ja mam miseczke z canpola i jestem mega zadowolona.Nie ma podgrzewanego dna ale długo trzyma ciepło i co najważniejsze ma pokrywke i łyzeczkę wiec mozna zabrac obiadek,deserek w plener:) Uwazam że podgrzewane dno nie jest konieczne bo dla dziecka odpowiednia temperatura to taka jak otoczenie czyli pokojowa:)wiadomo że mozna troszke podgrzać ale nie ma co sie stresowac jak jedzonko wystygnie:) My juz po 2 h spacerku ,a teraz wyruraszmay na rowerek :)trzeba łapac ostatnie promyki słonca:) miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Byłam dziś w alejach w takim sklepie z ciuszkami dla maluchów (naprzeciwko kina bodajże za sklepem po 4 zł taki zwykły sklepik) i były fajne kurtki na zimę, kombinezony jednoczęściowe i dwu też za 55-65zł naprawdę fajne. Warto się tam wybrać bo ceny nie są wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie moze gdzie sa promocje na mleko GERBER 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tesko na uszkodzonych rzeczach spożywczych jest mleko gerber2 po 9zl,z data do2015 tylko kartoniki pogniecone bylo go sporo na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
witajcie dziewczyny u mnie robi się powoli szpital :( Natka prawie zapalenie płuc , Kasia dalej ma "ten dziwny katar" (choć nie wiem czy to katar ) mnie już zaczyna coś dopadać okropny ból gardła , dreszcze i mąż również. Masakra !!! u mnie to już cała rodzinka choruje łącznie z babciami i wujkami.Tak piękna pogoda się zapowiada dziś a my niestety w domku musimy siedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama  dwójki
Gosc 08:37 dzieki za wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modesta
Witajcie kochane:-)Jeśli można chciałabym się dołączyć.W piątek urodziłam córeczkę Natalie:-)3510 g i 57 cm.W tej chwili ogarniamy karmienie piersią;-)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
gratulacje Modesta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama  dwójki
Gratulacje Modesta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×