Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Gość Sieja_wędrowna
Ja pytałam (ze względu na początkowe kłopoty z plamieniem). Ginekolog powiedział, że można, ale bez szaleństw i dla większej higieny raczej z prezerwatywą. Nasienie podobno może doprowadzić do skurczy macicy. Ale szczerze mówiąc, moje libido jest grubo poniżej zera, może w drugim trymestrze mi się odwidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale jesteście szczupłe.. No mi lekarz powiedział że mamy za bardzo nie szaleć ale też moje libido jest niskie. I mam jeszcze jeden problem bo po współżyciu czuje taki dyskomfort i lekkie pieczenie..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Dziewczyny jest chodzi o seks to moje libido spadło do zera. Przez te wymioty , zasłabnięcia itp ostatnia rzecz o jakiej pomyślałam to seks. Ale czuje sie coraz lepiej i wracam do formy :) Podobno w któryms miesiącu kobiety mają szczególną ochote ale to pewnie sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama nie wiedziałam czym się one różnią dopiero dzisiaj w przychodni mi wytłumaczyli że genetyczne i prenetalne to jest to samo. Badania prenetalne są za darmo od 35 roku, lub ze wsazaniami gdy wyniki są złe, a u mnie bardzo dobre. U nas kosztują niedużo bo 180 zł. ale chodzi o sam fakt że nie chciała mi przed badaniami wystawić karty ciążowej bo być może, jakby nie daj Boże to dziecko miałoby zespół Downa, to z góry chyba założyła że usuniemy. No i wcześniej powiedziała że one są za darmo, bo chodzę do niej na kartę, co miesiąc płacę abonament. Ale też można to obejść zapisując się do lekarza specjalisty od ultrasonografii na normalną wizytę, i jak się zgodzi to dokona tego pomiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
Nataszka, malutki ten Twój brzuszek na zdjęciu, pewnie trzeba Cię znać, żeby zauważyć, że coś jest inaczej. Co do seksu powiem Wam, że ja mam abstynencję, bo plamiłam po stosunku. No i cały czas mnie pobolewa podbrzusze, do tego mam jakiś krwiak w macicy, więc lepiej nie tykać ;) ale w przeciwieństwie do Was mi libido nie spadło, a zawsze było wysokie, więc się męczymy. No ale wiadomo, są też inne kreatywne formy bliskości niż sam stosunek i to na razie musi nam wystarczyć ;). Jak na następnym usg krwiaka nie będzie i bóle brzucha ustaną, to wrócimy do normalnego współżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jest malutki jak jedze w robocie widzialy to i ja widze..wiecie co mysletak ze mnie zowlnia(mam umowe zlecenia) nie chroni mnie ciaza..ale beda placici do nia porodu tylko macierzynski mi zabiora...takie swinie tylko sprzedaz i sprzedaz 2 lata robilam im najwyzsze utargi w polce nie zapronowali mi etatu ...i na koncu takpotraktowali..ale jak to jest sama rodzina tam jest i mieli mnie w d***e...za rowny tydzien przyjezdza moj maz..ach jestem ciekawa jak to bedzie z seksem zawse tak bylo ze jak przyjezdzal to w lozku bylo cudnie lzy orgazmy fruwalismy ..jak za pierwszym razem hahahahhahahahhahaha nie moge zta plcia z ciekawosci...tak bym chciala juz wiedziec...cholera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nataszka jeśli tak robisz przetargi, jak piszesz, to rzeczywiście musiałaś błyszczeć w pracy, że hoho. A skoro będa cię opłacać do końca ciąży,to nie filozofuj, że są tacy okrutni, bo nie są. Druga sprawa - jak się dasz tak traktować, a potem się tylko na forum wyżalać, zaiast im odpowiedzieć, to masz, co masz. Poza tym masz mały brzuch i już. Wcale nie widać, że jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
Nataszka, strasznie Ci współczuję, że tak Cię traktują... Straszne świnie! Może poszukaj innej pracy, póki ciąża nie jest widoczna z daleka? Bo wiem na 100%, że nie trzeba informować o ciąży, a pracodawca nie ma prawa spytać. Ja też mam o tyle trudną sytuację, że mam bardzo ciężką pracę i jeśli nie znajdę czegoś innego, to możliwe, że zostanę z niczym. Bo ja pracowałam na dziele, może jak firmę uda mi się założyć to chociaż chorobowe jakieś będę miała... Ech, szkoda gadać. Życie kobiety w ciąży, która musi pracować nie jest różowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczet- kurcze współczuje...bo dzien za dniem leci..i jesli faktycznie chcesz zalozyc firme to zorb to jak najszybciej niby w cetrum przedsiebiorczosci pisze ze zakladasz firme w tydzien ale to nie jest takie proste jest masa papierologi itp..jesli nie znajdziejsz pracy szybko innej poki brzuch tez nie jest widoczny polecam wykupic ci np ubezpieczenie od utraty pracy w wbk np, placisz 20 zl miesiecznie i jak tracisz prace przez chyba 6 mc masz 1000zl wyplacone ..ale nie wiem jak to dziala dokladnie..ja szukalam roznych zabezpieczen..ale umowa zlecenie..nic nie daje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczet nie wiem jak prawnie wyglada tez umowa na okres porbny ale jesli w czasie jej trwania chyba stwierdzono ciaze ponad 12 tydz to przedluzaja ci umowe do dnia porodu...wiec moze jakaklwoiek prace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne macie brzuszki. Ja dzięki Wam dziś się przyjrzałam sobie i rzeczywiście brzuch już mam. Założenie firmy jest teraz banalnie proste i wcale nie wymaga wielu papierów. Kwestia 5 dni maksymalnie. Jak zakłada się firmę i już ma się księgową to nasza aktywność ogranicza się do odwiedzin w Urzędzie Miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Pisałam Wam jak to jest. Natasza zatrudnij się byle gdzie. Umowę muszą przedłużyć i masz rok macierzyńskiego od Z US

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Dziewczyny to prawda ze z pracą jest ciężko. Ja obecnie nie pracuje ale pracowałam przez 6 lat w duzej firmie. Prawie wszystkie dziewczyny które zachodziły w ciąze po powrocie po macierzyńskim dostawały wypowiedzenie :O Chyba ze była rodzina albo dobrzy znajomi szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Na umowe o prace to bardzo ciężko cos znalesc. Przeważnie na początku podpisuja umowe zlecenie na kilka miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
To prawda, umowy o pracę są dawane niechętnie. Ja od września będę pracować u mojego poprzedniego pracodawcy i zamierzam zagrać w otwarte karty. Zobaczymy, czy pójdą mi jakoś na rękę... W przeciwnym razie będę musiała zrezygnować i szukać czegoś lżejszego. Dziewczyny, wierzę, że jakoś się nam wszystkim ułoży, w końcu ciąża to błogosławiony stan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam umowę na stałe z czego szefowa powiedziała że jak odejdę to zamyka salon. (ma drugi). U nas jest właśnie to dziwne że dają śmieciowe umowy a później kobieta zachodzi w ciąże i się martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak narzekacie a ciekawe kto ten rząd wybrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a widać już u was brzuszki czy jeszcze nic? ja mam termin na 12 marzec:) i nic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołącze do was:) co do pracy to ja teraz odbywam staż w urzędzie pracy i t kończę go 15 października, a wiadomo staż nic mi nie daje, ale kobiety ze mna pracujące poradziły mi żebym zatrudniła się na czas nieokreślony u wujka,który ma gospodarstwo rolne do pracy przy papierach, taka pani zadzwoniła do ZUSu i powiedzieli że najlepiej mieć chociaż 1,5msc pracy w której opłacasz zus. Podpiszę z wujkiem umowę na 1600 brutto na czas nieokreślony a po 1.5msc pójdę na L4 na którym bd mieć 100 % potem macierzyński rok czasu a następnie kuroniówka, tak to wygląda. Kokosów z tego co prawda nie będzie ale zawsze dobre i to. trochę kombinacji ale kto nie kombinuje ten nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Dziewczyny alez jestem wściekła. Dzisiaj jedziemy z mężem na to usg specjalistyczne i zapomnielismy ze wczoraj skonczył nam sie przegląd auta :O Mąż miał ostatnio straszne urwanie głowy w pracy, plus moja ciąża itd i kompletnie nam to z głowy wyleciało. Wogule mi przez mysl nie przeszło. Mam pozapisywane takie ważne terminy w swoim notesie ale kto by tam do niego zaglądał :O A teraz sa nerwy, bo mąż w pracy. Jak wróci to pewnie niezdąży tego przeglądu zrobic przed naszym wyjazdem. mamy do przejechania ok 30 km i pozostaje nam modlic sie zeby nas policja nie zatrzymała do kontroli! Ja sie wykończe, niedosc ze stres związany z badaniem to jeszcze to?! Sami jestesmy sobie winni. Nie mam pojecia co teraz robic. Juz sie nawet zastanawiałam zeby pociągiem jechac, ale to bedzie wieczór i nie bylismy tam jeszcze wiec jak zaczniemy szukac to moze byc kiepsko, a autem wiadomo szybciej i wygodniej. Cholera jasna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
A badania nie przełoze bo nie ma innych terminów w najbliższym czasie a musze sie wyrobic do 13 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
agan tylko zabiora dowód i pozwolą jechac dalej? Jestes pewna? A co potem sie robi zeby ten dowód odzyskac? pewnie jakis mandat bysmy dostali. Bo ja myślałam ze moga odcholowac auto i nie pozwolic nam nim dalej jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zabierają dowód, musisz zrobić przegląd i potem odebrać dowód w starostwie powiatowym. co do mandatu to nie wiem. ale nie martw się, mój ojciec kiedyś pół roku tak jeździł;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
annnnna123, zabierają dowód = wysiadka i holowanie. Ale w rożnych stacjach robią tzw. "spersonalizowane" przeglądy, co oznacza, że możesz przyjechać bez samochodu tylko z samym dowodem i Ci podstęplują ;) to oczywiście nie jest uczciwe, ale jak nie ma wyboru... Zresztą my ostatnio robiliśmy przegląd i zajęło nam to 30 minut, więc może i Wam się uda. Trzeba tylko dobrze zaplanować. agan123 zapraszamy. Brzuszki niektórym już widać, na poprzednich stronach masz linki fo zdjęć. Dopisz się do naszej tabelki z terminami porodów, kilka stron wcześniej była wklejana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.................wiek....skad......termin....ktore dziecko...plec....imie....data porodu chudzina123.........23.....Polska.....19.02.14.......?... .........???.......?????......??.??.?? madziulka123.......21.....Polska.....26.02.14.......?.... .........???.......?????.......??.??.?? _Mufinka_............24.....Polska.....01.03.14.......?.. ..........???.......?????.......??.??.?? happinesss………….34…..Polska….. 2-3.03.14….. 3 ………. ??? ….. ???? …….. ?????? Creamyful........... .22...Norwegia...1-7.03.14.....2............???.......?????. ... ..??.??.?? Anetka73..............31....Chicago....07.03.14......1... .........????.......?????.......??.??.?? Sieja_wędrowna....32...Wrocław...08.03.14.......1...... ......???.......?????.......??.??.?? annnnna123..........28.....Polska.....08.03.14.......1... .. .......???.......?????.......??.??.?? takaCZARNA........26.....Polska.....09.03.14.......1..... .. .....???.......?????.......??.??.?? nataszka taka.......26......Polska.....10.03.14........?.......Klara/ Amelia/ Miłosz/ Tymon... ..........??.??.?? vera30..................31.......UK.........10.03.14.... ..?............???.......?????......??.??.?? RudaMagda..........33.....Polska.....18.03.14.......?.... .. .......???.......?????.......??.??.?? agata_a_..............26.....Polska.....19.03.14.......?. ...........???.......?????.......??.??.?? zapach ................30.....Polska.....22.03.14 ......2............???.......?????.......??.??.?? patija23...............23.....Bochnia....24.03.14...... 1............???.......?????.......??.??.?? malinka1818.........20.....Polska.....25.03.14.......1... .........???.......?????......??.??.?? koczet.……........…23…..Warszawa...26.03.14.....1 ..........???.......Leon/Ada.......??.??.?? Madźka871..........26......Polska.....28.03.14.......1.. ..........???.......?????.......??.??.?? jasieńka.............. 32......Polska.....28.03.14........1...........???.......??? ? ?.......??.??.?? artemcia..............29......Polska.....28.03.14........ 2............???.......?????.......? agan123.........22......Polska........12.03.2014......1.......???.......????......?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragedia w tej pracy;/ a już wczoraj miałam cichą nadzieję,że koniec z wymiotami;/ czasami mam wrażenie,że dzidzia to mi gardłem wyjdzie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
cholera jasna czyli jednak mogą niepozwolic jechac tym autem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×