Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Gościu - a wiesz kto to jest lekarz pediatra? Skoro mi przepisał cos na kolkę to raczej zna się na tym co robi...poza tym moja "nie kolka" u dziecka po kropelkach sab Simplex przechodzi....taaak nie ma kolki moje dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta lekarz pediatra przepisał ci sab simplex- lek ktorego w Polsce sie nie kupi baju baju :-) od razu widac ze leczysz dziecko sama i to nielegalnym leekami bo niedostepnymi u nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sab simplex kupimy tylko w niemczech . Ale nie wiem po co takie malestwo czestowac juz chemią niedojrzały uklad pokarmowy jest i jeszcze długo bedzie niestety koniec lezenia d**ą do góry i siedzenia na forum całe dnie laba się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu - z tego co pamiętam pisałeś tutaj o Esputiconie - i właśnie to przepisał nam lekarz, bo jak sam napisałeś Sab Simplex jest niedostępny w Polsce... Lekarz był u małej drugi raz i powiedział że Sab Simplex mogę jej podawać, więc jak nie wiesz wszystkiego to się nie wypowiadaj...najlepiej jest osądzać innych nie znając całej sytuacji...co za ludzie Dyskusję z tobą uważam za zamkniętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna podawac maluszom po 2kroplelki 5x dziennie (pisze o espumisanie). gosc chyba lekarzem jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sobie dziewczyny radzicie? U nas ostatnie kilka nocy między 3:30 a 5:30 mamy kryzys. Tosia nie śpi, pokwękuje i nie da się w żaden sposób ukoić. W ciągu dnia śpi jak marzenie, po każdym karmieniu... Nie wiem, czy to kolka, czy się dziecko po prostu nudzi, ale to pomylenie dnia z nocą nieźle daje nam w kość. Jak u Was z wagą? Mnie mała tak wysysa, że ważę teraz dwa kilogramy mniej niż przed ciążą. A apetyt mam jak górnik na przodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sieja- u nas z kolkami w miare ok po sab simplexie, natomiast mala ma anemie i od pon jestesmy w szpitalu, moze miec transfuzje krwi :( Ja wrocilam praktycznie do wagi sprzed ciazy, mala je jak na mlyn. Wazy juz 3.560g :) W niedziele konczy miesiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnna123
Hej wszystkim. Jasienka trzymam kciuki zeby twoja córeczka szybko wróciła do zdrowia. Mój synek jest juz naprawde duży.Normalnie rośnie w oczach.Taki pulpet sie z niego zrobił :) Karmie go tylko piersią i najchetniej wisiał by przy cycku cały czas.Ostatnio męczą go kolki ale espumisan pomaga. Tez ze mnie wszystko wysysa i waze sporo mniej niz przed ciązą. Wszystkie ciuchy na mnie wiszą jak na wieszaku.Porazka Pozatym ostatnio coraz cześciej sie usmiecha i wydaje takie dzwieki jakby chciał gaworzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moja córcia ma już skończone 6 tyg i waży 4500kg. w 4 tyg przybrała 1kg.;) Jesteśmy na piersi.. W nad ranem u nas jest stękanie podaje jej espumisan i bobotik ale nic to nie daje..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Moja coreczka wazyla 29 kwietnia 5120g:) dzisiaj konczy 2 miesiace. Caly czas na piersi jest i nieznane nam sa kolki na szczescie;) pozdrawiam wszystkie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
dziewczyny jak tam wasze maluszki ? pozdrawiam:) :) nie wiem czy ktos mnie jeszcze pamieta, mialam 6 podejscie do ivf i kolejny raz sie nie udalo :( bierzemy dawce wiec moze bede miala kiedys lepsze wiesci do przekazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aguuu życze powodzenia,mam wielką nadzieje ze się uda i szybko zostaniesz mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
dziekuje sopelek :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieja_wędrowna_oryginalna
Aguuu, ja też trzymam kciuki. Myślałam, że to forum już umarło śmiercią naturalną. Moja mała waży 5600, ma 16 tyg. i jest bardzo pogodną dziewczynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuu. Trzymam mocno kciuki. Ja jestem po drugim poronieniu. Niestety nie będę podejmować kolejnych prób. Nie mam na tyle siły ani motywacji. Ja nie muszę walczyć, mam swoją dwójkę kochanych dzieciaczków. Ale ty się nie poddawaj. Dacie radę, jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam małego słonika hi hi 14 tyg i 7100g .Teraz tyle kobiet ma problemy z utrzymaniem ciąży:(Nie poddawajcie się dziewczyny,walczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
Dzieki dziewczyny, jeszcze raz sprobujemy a potem zobaczymy. Pozdrawiam Was i oczywiście malenstwa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnna123
Hej dziewczyny aguuu trzymam mocno kciuki. marcowa strasznie mi przykro. A co na to lekarze? Mówią cos na temat przyczyny tych poronien? Dziewczyny mój synek ma juz 4 miesiące. Miesiąc temu jak bylismy u lekarza wazył prawie 8 kg i miał 66,5 cm!!!! Teraz mam wrażenie ze znowu sporo przybrał. Normalnie jestem w szoku. Karmie go tylko piersią.Juz sie zaczełam martwic ze cos jest nie tak ze on taki wielki,ale skoro lekarze nic nie mówią to pewnie jest ok. Rozwija sie bardzo dobrze. gaworzy i śmieje sie prawie cały czas, sam przekreca sie na brzuszek i na plecki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
zdecydowalismy sie sprobowac ostatni 7 raz, ale wczesniej robie szczepienia immunologiczne w Lodzi, moja kolezanka po 2 poronieniach i po tych szczepieniach ma synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
marcowa w takim razie zycze Tobie i rodzince wszystkiego co najlepsze a przede wszystkim duuuuzo zdowia i spokoju :) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po szczepieniach poroniłam 2 razy. strata pieniędzy i narobienie nadziei. a ciąża po tych szczepieniach to przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
gosciu to przykre, wspolczuje szanse to 50%- lekarz mowil, ze nie ma gwarancji i jest to tylko proba , ze organizm nie odrzuci zarodka, moj lekarz od ivf tez mowi, ze strata kasy, ale ja bym zawsze miala do siebie zal, ze szkoda mi bylo kasy , ze nie sprobowalam, po tych szczepieniach bede wiedziala, ze zrobilam wszystko co tylko moglam i jesli sie nie uda to wtedy odpuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu a gdzie miala szczepienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuuu
ktos tutaj jeszcze zaglada? pewnie nie, wasze maluchy to juz nie takie maluchy:) pozdeawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopelek 25
aguuuu ja zaglądam zaglądam i cisza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuuu
poki co dobre, zaczynam 13 tydzien, wiele lat walki ale moze teraz wygram :) mala rosnie jak na drozdzach :) serdecznie pozdrwaiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×