Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Gość annnnna123
aguuuu wazne ze masz jeszcze szanse. A co mówią lekarze o twojej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annna to pięknie rozwarcie na 4 cm..:) (1palec 2cm) to może jak zaczniesz mieć skurcze bolące to zaraz rozwarci Ci się zrobi..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnna123
patija ta lekarka która mnie badała powiedziała ze jak sie zacznie na dobre to szybko pójdzie skoro juz teraz mam takie rozwarcie. Powiedziała ze jesli tylko sie pojawią bolesne skurcze co 15 minut lub czeste twardnienia to mam wyruszac do szpitala. Droga zajmie mi jakies 30-40 minut. Ja narazie czuje tylko same twardnienia i są nieregularne wiec czekam co bedzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka z form na fc długo chodziła z rozwarciem chyba ponad tydzień i z skurcze bolące miała regularne i się uspokajało po paru godzinach.. Biedna się nacierpiała z bólami przepowiadającymi..;) ale za to udało się jej urodzić szybko synka..;) Annna mam nadzieje że Tobie szybko pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
annnnna, czekam na koniec @ i de do mojego gina i zobacze co mi powie, a potem na konsultacje do innego:) ogolnie to ja mam super wyniki i lekarz nam mowi ze mozemy do skutku probowac ale tez zachowac zdrowy rozsadek jesli chodzi o ivf lub myslec o dawcy/dawczyni( co mi sie nie usmiecha bo nie ma pewnosci, ze sie uda a kazdy zabieg ok 13-15tys) lub adopcja zarodka, tak czy siak zostaniemy rodzicami chocby nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuuu przepraszam że zapytam a czy myśleliście o adopcji takiego małego szkraba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
tak myslelismy o tym, decyzja jest bardzo trudna, ale wolelibysmy jednak adoptowac zarodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny urodzilam dzis o 1.30 synka Olafa z waga 3150.Jest cudowny :)Porod opisze Wam jak sie troche ogarne.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera serdeczne gratulacje:)dużo zdrówka dla maleństwa i szczęśliwej mamusi. Kobietki zakupiłyście może laktator?jeśli tak to jaki polecacie?mam na myśli coś z tańszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera gratulacje, duzo zdrowka dla Was :) jejku jak super:) jesli nic wczesniej sie nie wydarzy, to ja bede miala malutka w ramionach za 2 tygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera- gratulację!! ale zazdroszczę..;) sopelek ja mam z aventa ręczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecamlaktator lovi oczywiscieelektryczny bo ręczny to kara Boska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
vera gratuluje :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajda56
annnnna123 tez mam twardnienie brzucha ale nieregularne.38 tydzien wiec moze cos ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona_88 - widzę że masz już termin cesarki, ale to na życzenie (płacisz) czy z przyczyn zdrowotnych? W którym to będzie tygodniu? Bo ja z przyczyn zdrowotnych i nie mam terminu konkretnego...lekarka powiedziała że jak do 38tc nic się nie zadzieje, to mam przyjść na wizytę (13.03) i mnie skieruje do szpitala i tam dalej będą decydować o terminie cesarki dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasieńka nie wiem jak jest u fiony ale u mnie w szpitalu też lekarz wyznacza termin na cc jeśli są wskazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, od rana mam skurcze, są regularne, ale nie jakieś strasznie bolesne. Brzuch mi się napina i czuję parcie na pęcherz. Poleciało mi też trochę transparentnego płynu na wkładkę - uczucie, jakbym się posiusiała. Jak myślicie, zaczyna się? Poczekam jeszcze trochę i może wieczorem pojedziemy do szpitala na KTG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasienka - mam ulozenie posladkowe dlatego cesarka. I raczej dzidzia sie juz nie obroci do dwoch tygodni chyba ze cud sie stanie. Strasznie sie boje tej cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam termin na 22 marca, cesarka 17. Myslalam, ze bedzie wczesniej, ale ginekolog powiedziala, ze lepiej niech sobie mala pobedzie jeszcze w brzuszku. Mam przeczucie jednak, ze wczesniej urodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sieja - ten sluz to moze czop? obserwuj co dalej sie bedzie dzialo. Mnie tez boli strasznie krzyz dzisiaj, brzuch sie napina i czuje bole jak na miesiaczke. Poki co, nie mam jakis regularnych skurczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale bajer
Nie wiem co teraz jest grane? Dziewczyna ma rozwarcie na 2 palce i pisze w necie? Wszystko to jakieś porypane jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Ja takie bóle w podbrzuszu i twardnienia brzucha to mam od 32tc ;) Narazie też są nieregularne, choć od zeszłego tyg jakby częstsze i nieco bardziej bolesne, ale po 5-10min przechodzą... Szkoda że mi nikt nie wyznaczył dokładnego terminu cesarki...fajnie by było już wiedzieć kiedy TO nastąpi :) Dziś też wieczorem jedziemy na KTG zobaczyć co tam słychać, bo na ostatnim USG w zeszły czwartek babka powiedziała, że wszystko juz jest gotowe, łożysko dojrzałe i wody mętnieją... Ja nie tyle boję się samej cesarki, co tego co będzie po niej :(...ale co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie czop odszedł w grudniu - zaraz potem wylądowałam z rozwarciem na podtrzymaniu. Ginekolog się od dawna śmieje, że może małą pogłaskać po główce. Brzuch mi się stawia od 30 tygodnia, mam też od dawna bóle przepowiadające, ale te dzisiejsze skurcze są o wiele bardziej regularne. Ściągnęłam sobie aplikację na androida - kalkulator skurczów. Przyznaję, że zaczynam mieć pietra... No nic, czekamy na rozwój wydarzeń. Termin 08.03. więc wszystko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sieja może to wody..;) z rozwarciem można jeszcze trochę chodzić.. nawet z tydzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasieńka,Fiona ja też się strasznie boje tego co będzie po cesarce no i znieczulenia i cewnika w trakcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×