Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Creamyful - ja się chętnie przeniosę, ale w pracy nie mam dostepu ddo FB, a po pracy rzadko odpalam kompa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienka zakochana
Zadna z Was nie zetknela sie z hpv ...? Szczesciary !!! :) Będę do Was zagladac mimo wszystko;) Powodzenia kobitki , zdrówka i spokoju życzę !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agan123
dziewczyny, na prawdę fajna ta grupa na fb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
Grono na fb się poszerza, fajnie bardzo :) proponuję dziewczynom które fb nie mają, żeby założyły nawet pod nickiem, bo tam będzie nam dużo łatwiej moderować dyskusję i uporządkować sobie tematy :) Zapach, jeszcze co do wałków do kanapy, bardzo możliwe, że będę dzisiaj w Ikei, to się rozejrzę. Kupowałam je jakieś 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Poczekacie na mnie do jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że przez taką lub takiego to forum się zmarnowało. Było bardzo fajnie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agan123
dziewczyny, ale to tez nie jest jakiś wymysl, na fb fajnie się pisze, można wstawiac zdjęcia itp, i będą widoczne tylko dla nas mam a nie dla wszystkich, elżuńa, annnnna, i wszystkie zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Vikiable czasem zaglądac tu możemy przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
A tu ktos został jeszcze? Ja dziś kupiłam butelkę. Jest to pierwsza rzecz jaką kupiłam dla maleństwa. Ładna taka była i się nie oparłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) jaki tu teraz spokoj hehe. Jesli mooge to tez dolocze do Was tam na facebooku ale to ponniej bo przewaznie pisze z telefonu a konto latwiej bedzie mi stworzyc na komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Dziewczyny ja nie mam fb. Nie lubie tego typu portali. Czy to znaczy ze juz nie bedziecie tu pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Spokój bo dziewczyny zabrały gości ze sobą na fb,hehe. A tak serio to ja będę zaglądac a tam sobie założe profil pod pseudonimem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżuńka
No dobra może być i fb :) Wysłałam właśnie prośbę i z niecierpliwością czekam aż mnie przyjmiecie do grupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Nie działa mi ten link Creamyful

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
ja nie wiem co tu wcisnac by dostac zaproszenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agan123
Na górze po lewej, musisz wcisnąć dołącz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Chyba wysłałam. Tylko teraz która z Was to która, tylko Creamyful wiem i zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
W komentarzach pod postem które z nas dołączyły znajdziesz kto jest kto :) Patija, nataszka, annna - czekamy na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
agan - po prawej, hehe a ja coś z lewej wciskałam :P Starość nie radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja już po urlopie. Pokrótce pisząc było bosko :) Nabrałam energii na jakiś.... tydzień :) No ale musi mi wystarczyć do następnych wakacji. Creamyful wysłałam zaproszenie - to ta na łódce :) Wszystkie ciepło pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,nie nadążam z czytaniem bo chce spędzić każdą chwile z mężem ale zapisałam sie na Facebooka, nie wiem czy wszytko ok bo nie istnieje w takich portalach ;) ale nie chce tracić forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieja_wędrowna
Nataszka, mnie też jest szkoda tego forum. Nie mogłybyśmy działać dwutorowo? Nie, żeby mi jakoś przesadnie zależało na anonimowości, bo czegoś takiego w sieci nie ma, ale niekoniecznie chcę wrzucać na widok publiczny moje prywatne fotki etc. Przez jakiś czas będę się logować i tu i na fejsie, choć obawiam się, że ten eksperyment zamordował nasz temat na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, sieja, hej nataszka, hej wszystkie babeczki :) Też chciałabym aby to forum odżyło. Może zjawią się tutaj jeszcze nowe mamy, które chciałyby się podzielić swoimi przeżyciami. Ja tutaj cały czas jestem, chociaż temat jakby mnie już nie dotyczy. Nie widzę Very od paru dni i się stęskniłam... Chudzina - gdzie jesteś?? Inne dziewczyny, niegdyś intensywnie piszące - odzywać się! Niestety różne złośliwe posty mogą się tu pojawiać, na to nie mamy wpływu ze względu na bardzo łatwy dostęp do forum i brak aktywnie działających moderatorów. Ale cóż, w końcu to wolny kraj :) Przecież nie trzeba odpowiadać na wypowiedź, która na to nie zasługuje... Pozdrawiam cieplutko, rośnijcie brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym wolałą pisać tutaj. Tam możemy wstawiać np. zdjęcia. Takie otwarte forum daje możliwość napływu świeżej krwi, czyli nowych osób a to zawsze jest fajniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wcielo mi calego posta...Zagladalam ale cisza straszna a do facebooka nie jestem jakos przekonana mimo ze nawet mam konto , ale rzadko tam zagladam..Moze jednak dziewczyny tu wroca.Goscmi nie ma sie co przejmowac tylko po prostu ignorowac.Zawsze byli sa i beda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×