Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia wróży ;-)

Powróżę.

Polecane posty

Tak do roku myślę :) ale dat pewna nie jestem do konca, takze potraktuj to z przymruzeniem oka ;) W sumie wyszlo mi to co pisalam wczesniej. Masz obecnie jakies klopoty, starszego mezczyzne obok siebie, jakies sprawy do zalatwienia i związek przed sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna przyszła panna młoda
Na imię mam Justyna. Narzeczony Rafał 06.11.1986. Bardzo przepraszam, ale urodziłam się w roku 1987.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze demony nie znają się na zabawie i chcą dokopac człowiekowi za wszelka cenę bo demony nienawidzą ludzi i wszystko robia by odzieli od boga a wruzby jest grzechem zakazanym przez biblie a tu historia o kobiecie ktura terz bawiła sie tohttp://gloria.tv/?media=466607

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharlota
martyna 03.02.1989, kiedy będę szczęsliwa z miłości? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka:*
Yhym:** tak sprawy ze zdrowiem troszke:) jasne:) przynajmniej jest ta nadzieja na ten rok:) hihi co do mezczyzny starszego to nie mam pojecia kto to taki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylwia 2/11/90 kiedy beda zareczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm może tata? :) pokazany byl ktos starszy kto nad Tobą czuwa :) Nie ma złych kart na przyszłość u Ciebie na całe szczęście, jak to się zdarza u wielu osób. Mozesz byc spokojna;* mam nadzieje ze wszystko Ci sie ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam mialo byc sylwia 2/11/1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta dziewczyna pokazala sie jako materialistka przede wszystkim. W przyszłości u Was związku nie widać.Nie widać też żeby miała żałować czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
demony powiedza prawde w nieistotnych sprawach ale skłamią w tych istotnych sprawach które na pierwszy raz nie wydaja sie istotnymi Jeśli mozna to wykorzystać w dobry sposób, to dlaczego nie ? oszukujesz się zła nie można wykorzystac w dobrych celach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Kasiu, a ja bym prosiła o karty na przyszłość. Całe życie mam pod górkę i się zastanawiam czy taki mój los, czy wreszcie się odmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mozna to wykorzystać w dobry sposób, to dlaczego nie ? ta dziewczyna tarz tak myślała i to sie dla niej złe skończyło została opętana jest strona anty tarot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Kasiu. Prosze o wrozbe ogolna. Stanislawa 31.10.62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomasz 22.12.1956 ogolna wrozbe prosze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest jakas roznica miedzy tarotem a kartami klasycznymi ? chyba te 2 nie zaszkodzą ,przynajmniej nie slyszalam zeby ktos byl opetany,czesciej sie to zdarza tarocistom, chociaz to tez takie w sumie dziwne, nie widzialam to ciezko uwierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona :).
na uczucia na najblizsze 3 m poprosze 06.06.1985 Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm zalezy co masz na mysli przez klopoty maz pracuje w firmie w ktorej wyplacaja pensje jak chca i stad klopoty zmartwienia a czy ty widzisz nas jako malzenstwo w przyszlosci ? czy bedziemy razem ? i czy widzisz jakas smierc kogos bliskiego w niedalekiej przyszlosci? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz nie bylo mnie :D czy oszukala?? hmmmm i tak i nie byly miedzy nami starcia taka nieudana realcja mozna uznac ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko pokazały mi sie problemy finansowe na tą chwilę ale i niesnaski między wami. Dorobicie się pieniędzy, rozwodu na tą chwilę nie widać.Śmierć? Nie, jeszcze tak dobrze nie znam kart i wolałabym w tym sensie ich nie poznać :) to do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zwiazek z nia tez nie wierzylem raczej jestem pewny ze gdo nie bedie :D czy materialistka hmmm niewiem jest z bogatego domu ale ten jej chloptas juz nie chcialem tylko wiedizec czy kiedys jednak pozaluje :P ale skoro nie trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka:*
Hmm mozliwe ze tata..:) bo ja sie przejmuje jego zdrowiem troche:) to moze dlatego. No nic jak karty sa dobre..:) to nie ma co sie martwic, zobaczymy co sie wydarzy jak cos oczywiscie odrazu sie odezwe:** dziekuje Kasiu za poswiecenie mi tyle czasu:*****:) jestes prze kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna przyszła panna młoda
Mam nadzieję, że dostanę odpowiedź po Twoim powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekam już długo i chyba się nie doczekam Gosia 22.05.86.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×