Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

najlepsza kuracja na WYPADANIE WŁOSÓW

Polecane posty

Gość gość
z kawa uwazajcie jesli jestescie blondynkami. kawa przyciemnia wlosy. i kawa nie rozpuszczalna lecz ta sypana musi byc. o,5l wrzatku ja sypalam duzo lyzek kawy bo chcialam przyciemnic sprana farbe i polewalam wlosy do ostatniego splukania. tylko najpierw fusy sobie przecedzilam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni Gościu- tran w płynie- brzmi nieźle :P Spróbuję :) Na razie zacznę od drożdży w tabletkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapuncel
Ano wypadalo by ten olej zmyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia90
witam :) nie dawno miałam podobny problem, uzywalam wszystkiego co mogło by pomoc, aczkolwiek jakiekolwiek rezultaty zobaczyłam po stosowaniu biotebalu 5mg. Później pani aptekarka zaproponowała mi sama biotyne ( nazwa leku) miał on w składzie 7,5 mg bądź też 10 i po miesiącu włosy odżyły, zero wypadania ! teraz gdy biorę już trzeci miesiąc są grubsze i Co też dziala na plus to to, że szybciej rosną. Po trzech miesiącach odloze ten lek na miesiąc bo tak podobno powinno być i z powrotem do niego wrócę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za wszystkie odpowiedzi:) Rapuncel- bez komentarza :P Już o nic nie pytam Od dzisiaj zabieram się za drożdża, olej rycynowy i kawę. Właśnie popijam tez herbatkę z pokrzywy :D dzięki wszystkim za rady :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapuncel
Zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rapuncel- dam znać, jak efekty po miesiącu :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apartowa
Tylko krem do włosów z kaktusem firmy Dabur. Smarujesz suche włosy i głowę na 15 min. przed myciem, a później myjesz. Rewelacja włosy nie wypadają. Spróbuj............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam terapie mikroigłowa firmy arkana z serum "hair revival serum", zawiera soecjalna substancje capixyl. Zabieg przprowadza sie co7-10 dni w serii 3-6 razy, a codziennie wciera sie z skore glowy to serum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę od siebie polecić olejek sesa :). To po prostu cudo i rewelacja, włosy wypadają mi w granicach normy, a było na prawdę źle, dodatkowo bardzo przyspieszył przyrost. Niestety to nie jest sposób dla każdego, olejek po prostu śmierdzi. Słodkawo, mdląco, kadzidlanie.... po prostu śmierdzi trupem :/. Trzeba mieć dużo samozaparcia, by wysiedzieć z tym na głowie. Uzywanie go niestety grozi rozpadem więzi rodzinnych ;), trudno było wytrzymać ze mną w jednym pomieszczeniu...ale skuteczny jest bardzo, zresztą zobacz opinie na wizażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaintrygował mnie ten olej sesa- szkoda, że nie można tego dostać w aptece, tylko trzeba zamawiać przez neta :P Przeczytałam też o niesamowitym działaniu kozieradki- trzeba wcierać napar w skórę głowy :) Dużo tego jest :) Dzięki za wszystkie rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozieradkę próbowałam stosować, ale tego zapachu znieść juz nie moglam, czułam się jakbym wcierała rosół we włosy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instalejka
ja miałam bardzo długo problem z wypadającymi włosami. jadłam skrzyp, piłam ziołowe herbatki i nic :D w końcu kupiłam sobie maskę Biovaxu - w serii jest zielona, niebieska chyba i taka ruda, ja kupiłam tą: http://www.wapteka.pl/produkt_biovax-intensywnie-regenerujaca-maseczka-do-wlosow-suchych-i-zniszczonych-500-ml_1220.html - stosowałam półtora miesiąca i miałam spokój. teraz robię ją raz na dwa tygodnie i nie mam zupełnie problemu z wypadającymi włosami. sprawdź też, czy w szamponach, których używasz jest sls i silikon, warto kupować takie bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Najpierw badania aby sprawdzić jaka jest przyczyna a dopiero później coś można doradzić bo tak to bez sensu brać przypadkowe odżywki czy tabletki, nie wszystko dla wszystkich ;/ A też musisz wiedzieć że każdemu wypada około 150-200 włosów dziennie i to jest normalne, dopiero ponad tą ilość powinnaś się zacząć martwić :) https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzysztofKKKKKKK
Sam na własnym przypadku przekonałem się, że wypadanie włosów może być bardzo uciążliwe i zmniejszać samoocenę. Dlatego też, wybierałem i testowałem wiele rozwiązań. Ostatnią przetestowaną przeze mnie możliwością był grzebień ViviComb. Jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Polecam stronę: vivicombnalysienie.info.pl, na której to można poczytać o tym właśnie urządzeniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z wzmacniającego działania biotyny w tabletkach. Przez dwa miesiące, regularnie brałam biotebal. Dzięki temu przestały mi wypadać włosy. Kuracja jest naprawdę tania i przede wszystkim działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci, że u mnie biotebal idzie drugi miesiąc. Chce odpowiednio wzmocnić swoje włosy. Po wakacyjnych szaleństwach przyda im się odpowiednia dawka biotyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z wami, nie wystarczy tydzień by wzmocnić włosy. Potrzeba czasu i cierpliwości, biotyna jest skuteczna i zdecydowanie pomoże zatrzymać wypadanie. Jeśli do tego dojdzie zdrowa dieta, to włosy znowu będą piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi serum Hair Medic bardzo pomogło i ciągle pomaga bo wracam do tej kuracji regularnie. Dobrze jest raz na jakiś czas przeprowadzić sobie taką terapię i zadbać o włosy bardziej profesjonalnie. To tak jak raz w roku jedzie się na wakacje, żeby porządnie odpocząć to też raz w roku dobrze jest zrobić sobie takie 6 tygodni kuracji dla włosów – efekty będą zaskakujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Małżonek kupił dwa miesiące temu Biotebl men i muszę przyznać, że pierwszy raz widzę, by tak regularnie czegoś używa. Mam wrażenie, że wpadł w panikę, kiedy zaczęły u wypadać włosy i uznał, że będzie łysy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie również pomógł Hair Medic na moje wypadające włosy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość London

Też używam Biotebal men i twierdzę, że to dobre rozwiązanie dla facetów. Nie zadręczam się wypadającymi włosami, po prostu skutecznie je wzmacniam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuczimka

Najlepsze na wypadanie włosów jest to doz.pl/apteka/p135248-Phyto_Phytodensia_serum_wzmacniajace_wlosy_30_ml mi na prawde pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×