Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość na kafe, na ero

Polecane posty

ta twardym od razu :O a moze ja potrzebuje , ciszy, spokoju, koncentracji ??? przyrzekam że to mi się wcześniej nie zdarzało :P pierwszy raz mnie nie słucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
".incognito. hehehe Velvet she - nie wiem czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem smiech.gif ktoś napisał ogólnie usmiech.gif może jak będziesz miała czas aby przeczytać ten 2gi, 3ci i 10ty raz smiech.gif to zauważysz, że to parodia kontaktów na kafe oczko.gif Podano Wasz zwyczaj wymiany zdjęć części intymnych i opisano jakiś typ mężczyzny smiech.gif gość nie napisał "XVTY - to 47letni brunet z brzuszkiem z Wrocławia, pracujący jako monter okien" Jesteś kolejną osobą z której jest ta beka smiech.gif Obrażasz się o ten schemat? Czyli też tak robisz!!! LOL serduszko.gif dla autora usmiech.gif i usta.gif 101 oczko.gif "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu jąder nie widzę ale dobra niech będzie :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rodzinnie :D i wieczorowo :D nie wiem o co chodzi... ale palki cudowne :P:D ... nareszcie poczulam, ze wrocila do mnie chec zycia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida6, to jest fotoszop :( "inteligentne rozmycie" albo coś :( pod takie foty to mógłby strzelić tylko rec1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze, Blondyneczka znowu bawi sie w przeklejanie postów :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juken naucz sie wklejać
Komunikat: Strona chwilowo niedostępna Strona, na którą chcesz się dostać jest chwilowo niedostępna. Prosimy spróbować za kilka minut. Przepraszamy za problemy w dostępie do zasobów portalu. Jeżeli w ciągu kilku minut dostęp do strony nadal nie będzie możliwy, prosimy poinformować o tym służby techniczne INTERIA.PL. Informację zawierającą dane o czasie zdarzenia i adresie (części portalu), którego dotyczył problem, prosimy przesłać na adres CacheMaster@firma.interia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andro to prawdda że ruuchasz teraz Alke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi o tym nie wiadomo. Ale na kafe zawsze byli tacy, co wiedzieli lepiej ode mnie kogo r****m. Więc proponuję zapytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranya 🖐️ rec1 strzela pod wszystko ;) ... foto czy szop, akurat jemu to obojetne ;).... facet ma trudnosci z wylapaniem roznicy :P:D andro 🖐️ wlacz sie do gry :) .... ja odpadam ;) .. bede wam donosila drinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen jest z Lisica tylko ona potrafila go rzucic na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to żadna nowosc że Andro i Lisica to para :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko andro :D tam jest nasz rodzinny barek ;) ... pij co chcesz, tylko uwazaj na nalepki ;) ... jak zobaczysz czysta glowke i dwie palki :P:D ... nie ruszaj, to moze byc jeden z twoich kolegow :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×