Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość na kafe, na ero

Polecane posty

Gość gość
Dinozaur, tak bywa na forach publicznych, że nie można sobie swobodnie porozmawiac tylko we dwoje:) Tak , wymagan nie masz za dużych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to nie Satyr. A ktoś wie, co ze Starym Satyrem? jak go spotkacie, to mu napiszcie, że usycham z tęsknoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byl stary to pewnie juz go nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, czarno-pomarańczowa to ja:) Jak chcesz pogadać to zostaw namiary, nie bawię sie w kotka i myszkę , to zabawa nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen do Ali uderzał i prosił o maila jak pies :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą miloscią na kafe mogloby lepiej byc ale w trakcie moich prywatnych rozmow z dziwczynami wyszla pewna nieprzyjemna sprawa kilku nieodpowiedzialnych gosci jakąs chlamydie tu donioslo teraz dziewczeta mają wiecej obaw z racji tego apeluje wiec z tego miejsca do modow o jakąs akcje szczepien dobrowolnych, lub przynajmniej ulotki k***a, nie wiem czym to leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie był aż taki stary. Zdaje się że jest w podobnym wieku co Wiewiór i SM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgena wszystkie z czasem olewają :D ale z tego co pisał to widać było,że urodą Ranyi jest oczarowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy Ala do niego napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diozaur
Jeżeli z kimś piszę nie obchodzi mnie co piszą inni z boku. Też uważam,że nie mam za wielkich wymagań.Każdy lubi to co lubi i po to jest dyskusja by ta inna osoba dobrała się i temat leci ... :) Chyba każdy człowiek ma swoje upodobania.Podoba się taka czy inna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
03.07.13 [zgłoś do usunięcia] jasne ze brnąć xx a wiesz jak one wyglądają?wysłały ci swoje zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tu żadnych par.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen był zachwycony uroda Lisicy najbardziej. Ranya mu sie podobała tak jak zielonka czy inna laska. O Lisicy mówił często i najprzychylniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość z kafeterii? chyba nie wierzę;-), każda laska jest zazdrosna a faceci szukają ideałów, , nie ma ideałów nawet w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Androgena tak jak Cukierasa czy Jasne że brnąć wszystkie są piękne :D Oni tu szukają lasek na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranya pisała kiedyś że nie jest polką więc pewnie jej uroda jest egzotyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onbeznicku
a nawet jesli ktos szuka laski na sex relny, czy wirtualny , czy jakikolwiek inny tantryczny to cos jest w tym zlego ...? Sa po drugiej stronie kobiety szukajace tego samego wiec luz jesli ludzie sie znajduja .... a milosc ... chyba jednak nie to mjejsce ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja ma egzotyczną urodę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sie tu w kim zakochać...sami ściemniacze, piszący to, czego Kobieta by oczekiwała, a wszystko po to żeby wyjść na swoje - wiadomo o co chodzi.Za Dopem jednak i za jeszcze jednym się tęskni...Szkoda że już ich nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak wygląda Alicja ani jak wygląda Ranya,ale z tego co czytałam to widać było że Androgena powaliła na kolana więc coś w tym musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś, dawno dawno temu poznałam na kafe kilku bardzo sympatycznych panów, pewnie dalej tu piszą - Pozdrawiam wszystkich fajnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dop był w Ali zakochany traktował ją inaczej niż wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onbeznicku
Dzieki za pozdrowienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroko koko
gość o kogo drugiego Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... nie wiem jak kto tutaj wygląda, nie wiem kto się za jakim nickiem kryje, ale wiele Pań intryguje samym pisaniem i tak szczerze mówiąc trudno mówić o miłości tylko i wyłącznie poprzez piśmienniczą działalność na kaffe, ale łatwo się zauroczyć jakąś postacią budując sobie jej obraz, nieraz jakże daleki od oryginału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atrakcyjne kobiety są tu postaciami epizodycznymi pojawiają się na chwilę i znikają bo to nie miejsce dla nich.Te mniej atrakcyjne przegrywają tu latami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne że brnąć kochasz Dark?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez dark jest z wiewiorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rzeczy jest lisica :) on padł przed nią na kolana :) xxx żadne zielonki czy vii czy ranya xxx Ładne sa ale lisica powalila andro na kolana xxx kto jest dłużej i zna temat ten wie Ranya pokazała d*psko to za nią lazil jak każdy facet :D ranya razem z zielona to kvvrvvy pokazujace swoje ciala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×