Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość na kafe, na ero

Polecane posty

Gość gość
ala szczupla zgrabna ale pzecietna z twarzy serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alka poza tym mloda jest xxx porównywać ja z dark side jest bezsensu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrośnice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ala dla jednych jestes ładna:) dla mnie nie jestes :) nie spinaj sie :) podobasz sie coniektorym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, młoda? Alicja ur. 1981, Dark Side ur. 1980. To rzeczywiście, przepaść wiekowa je dzieli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe.... wszyscy faceci chcą tylko fotek a sami / choć nie wszyscy/ nie bardzo chcą sie pokazac.... a już żenujące jest wystawianie fiuta do oceny, nikt nie chce gęby pokazać, łatwo potem oceniać inne/ych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czlowieku ale ja nie jestem Ala az tak trudno Ci pojac ze to pisze ktos inny? a jak jestes taki znawca to podaj szczegoly wygladu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka, oni pokazują fiuty bo liczą na to, że wy w rewanżu pokażecie psitki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście chodziło o vii nie o dark side xx dark side jest oblesna,za gruba jak dla mnie:O xxxxxx jakie chcesz szczegóły????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ...facet jestem, nie wystawiam się tutaj bo i chwalić nie ma się czym w tym wieku, ale ciekaw jestem aparycji tych tak mocno dyskutujących wygląd panien, panów :) fakt ...ponoć facet urodziwy być nie musi byle ...był przystojny i ciut ładniejszy od diabła, noooo i .... w dzisiejszych do kryteriów męskiej urody doszła grubość portfela i marka bryki że o innych detalach nie wspomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj szczegoly wygladu Ali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co zauważyłem, najczęściej porównujecie Alicję z Zielonką. Która akurat jest od niej młodsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteście bandą trutni:-D to jest forum erotyczne pokazywanie części ciała to nic złego powinno uatrakcyjniać zabawę której tu przez takich jak janusz nie ma:O Zresztą k***a czy nos,usta,sutki czy nawet cycki to jakiś wielki element podniety? Chyba dla prawików:O Dorośli ludzie powinni umieć bawić się z nutką pikanterii do czego chciałbym aby to forum służyło. Tylko,że dla wielu z Was to sensacja jak chooj,że ktoś coś wystawi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie n******e w głowach. Widziałem większość dziewczyn piszących na forum i powiem wam, że i Zielonka i Dark i Viii są ładne. Dla każdego inna będzie najładniejsza. 🖐️:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...duchu ...ale pewnie nikt nie ma nic przeciwko pikanterii ale nie można mylić jej z chamskimi komentarzami czy nadużywaniem zaufania jakim jest popisywanie się tym co kto od kogo dostał czy nawet mailowa wymiana fotek za plecami właścicieli tychże ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy siak jak ktos pisze o pieknej kobiecie ze jest przecietna to ma cos z glowa albo zazdrosc przemawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miales podac szczegoly wygladu Ali i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alka jest zachuda, dark jest kobieca :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem? Ty tak twierdzisz :) jestem dyskretny i nie podam szczegółów wyglądu Ali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielonka ma za duże piersi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja podam , wydygańcy ala jest niska, krepa , blondwłosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezedurra, Dark zbyt pulchna, Alicja zbyt chuda, Zielonka jest akuratna i ma najładniejszą buzię z tej trójki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziales jej i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Matu Jak nie mają nic przeciwko skoro głupia fotka wywołuje poruszenie niczym 11 września. Banda dzieciaków i banda zgorszonych fotką środkowego palca jakby to przestepstwo było albo grzech jakiś buahaha:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać na załączonym obrazku, psy i sępy:-D Nijak Ala nie wygląda mała,krępa,niewywrotna:-D A moze jest gruba albo chuda? Moze w ogóle Jej nie ma bo to on? haha:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zapisane piersi Ady:)Wkleiła raz na kilka minut na temacie "klatek piersiowych"Nie nagie,ale w cudnej czerwonej halce z z***bistym dekoltem.Ma cudowne piersi!!Tylko nie wiem co się z nią dzieje.Dawno jej nie widziałem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To one pracują doopą, że tak skrupulatnie oceniacie ich wygląd? Potem się dziwicie, że fajne dziewczyny stąd znikają. Banda kretynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ada od dawna pisuje tylko na "Rozmieniając się" u Zeta... wczoraj tam była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda:(Fajna z niej była laska.Kto to jest Zet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×