Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praczka i sprzataczka w jednym

jak pierzecie?

Polecane posty

Gość praczka i sprzataczka w jednym

Jak w temacie i pewnie ktoś pomyśli,że zadaję głupie pytanie,ale pralka ma mnóstwo funkcji i na każdej jest inna automatyka wagowa.Chodzi mi dokładnie o to czy np.jeśli macie uzbierane jakies 5 kg rzeczy kolorowych mieszanych ,czyli bluzki,koszulki ,to pierzecie na programie bawełna (gdzie wchodzi 5 kg),czy boicie się ,że pranie się zniszczy i pierzecie 2 razy na programie mieszanym gdzie wchodzi 2 kg rzeczy? Chodzi mi tylko o to ,bo wiadomo ,że pościel to na bawełnie ,a firany to na delikatnym itp.itd..Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczka i sprzątaczka w jednym
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewella33
Ja używam wszystkie funkcje zgodnie z przeznaczeniem. Kolory oddzielam od białego, nawet jak mam do prania tylko jeden kilogram, bo moja pralka LG F-1296TD ma czujnik załadunku i śmiało można w niej prać nawet kilka rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczka i sprzątaczka w jednym
Dziękuję ,chociaż jedna osoba się odezwała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzywam roznych funkcji. pranie robie raz w tyg. (nie mam czasu) wiec zawsze mam max. zaladunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialam dodac
najczescie uzwywam programu recznego a takze 60 st. i 40 st. dla bawelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam obawy, że coś się może zniszczyć to zawsze piorę oddzielnie programem prania codziennego, albo parowego, a jak mam coś delikatnego do wyprania to mam taka specjalną funkcję 6 Motion, a pralkę mam też LG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirellla33
W sumie LG chyba ma najlepsze pralki, bo z tego co się zdążyłam zorientować jedynie one mają silnik Direct Drive z 10 letnią gwarancją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowana123
ja mam pralkę z wieloma programami także tak naprawdę wrzucam do niej wszystko: od delikatnych tkanin po koce czy kurtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piorę bejsbolem, najczęściej zachodzę od tyłu. Znaczy, moja narzeczona zaszła od tyłu. ojej, to chyba nie o takim praniu temat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak mam dużo czyli ok. 5 kg to piorę na 40 stopni bawełna,a jak ma parę sztuk to na krótszy program,ale też 40 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piorę 5 kg, czekam, aż mi się zbierze tyle, żeby pralka była pełna, nastawiam na 40 stopni, a jak mam brudniejsze pranie, to robię pranie wstępne i dodaję do bębna płyn (mam z Niemiec Vizir, świetnie dopiera). Na 90 piorę tylko obrusy, pościel i ręczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie czekam aż uzbiera się dużo prania. Do swojej pralki LG , a mam model F12B9QD, wrzucam nawet kilka rzeczy, a pralka i tak sama dobiera ilość wody i proszku, a ze jest energooszczędna to nawet nie martwię się o prąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prawie wszystko piore na bawelnie. Jakbym miala zbierać pranie tak wszystkie rzeczy prać w programie do tego przeznaczonym to bym miala całą łazienkę zawalnna. Mam wsad 7kg. Osobno piore rzeczy tylko naprawdę delikatne które wiem że mogą sie zniszczyć, koce, firany itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piore codziennie zazwyczaj w programie mini 30(30 minut w 30 stopniach do 2,5 kg).ciuszki mojego dziecka lub bardzo zabrudzone(tylko bawelna) i posciel reczniki itp piore w 90 stopniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusdynna
Ja w swojej pralce LG mam 14 programów prania, więc staram sie dostosowywać odpowiedni do rodzaju tkanin, nie czekam aż mi się nazbiera, pralka dostosowuje zużycie energii i wody do załadunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ten wątek to reklama pralek LG???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusdynna
Oczywiście że tak, jestem oficjalnym dystrybutorem pralek LG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×