Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bye bye my love

Jestem zadłużona i nie chce mi się już żyć

Polecane posty

Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje_
konkretny przyklad prosze firmy ktora bez wkladu przynosi taki zysk :D gdyby potrafil to by nie pozyczl i nie ryzykowal aby kupic mieszkanie. poza tym tyle zarabia nieznaczny odsetek polakow czyli to dosc trudne nawet jesli sie cos potrafi. ale ja nie podzegam do zabojstwa nie jestem duren :D co prawda podzeganei do samopbojstwa to tez przestepstwo ale podelga mniejszej karze bo autor nie jest maloletni :D no i nie doradzam jemu wiec ciezko tu o zwiazek przyczynowo-skutkowy :D a tak zupelnie serio to nie ma inneog wyjascia w tym przypadku, ja bym na jego miejscu tak wlasnie zrobil bo to jedyne roziwazanie. wciagnal ja w klopoty tylko tak moze ja wyciagnac inaczej zbankrutuja oboje i beda mieli do konca zycia coraz wieksze dlugi. milion to astronomiczna kwota nawet jesli jego dlug wynosi 100 czy 200 tys to odsetki sa tak dluze ze nie ma szans z niego wyjsc chyba ze kupil akcje powiedzmy za 50 tys i nagle zdarzy sie cud bo to sa akcje np. kov-u i przez przypadek odkryja jakies super zloza ropy w afryce :D ale to marginalny przypadek szansa nieco wieksza niz w lotto ale i tak marna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak najlepiej sie zabic albo uwierzyc w cuda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje_
w tym przypadku nie ma trzeciej drogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak pesymisci:D tylko 2 drogi, jak nogi:D a gdzie 2 rece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje_
nie jetsem pesymista, oceniam sytuacje racjonalnie z zewnatrz. to ty wymyslasz jakies wyjascia w stylu dzialnosci ktora daje astronomiczne dochody :D to pomysl jak wyslanie kuponu lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat z tym lotto to byl sarkazm,no, ale co ja moge poza tym wiedziec skoro mam iq mniejsze od debila wg ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje_
nie rozumiem do czego to aluzja z tym debilem wiec jasniej prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiesz. tylko udajesz, bo calkiem niedawno tak do mnie napisales:D inna sprawa, ze tez sarkazmu nie zajarzyles:D tematu nie wkleje. bo ktos przezornie go na drugi dzien usunal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje_
przykro mi nie pamietam co do kogo pisze, tym bardziej ze 90% osob to gosc wiec musisz jakos jasniej przyblizyc gdzie to bylo. tak poza tym to przywiazujesz wage do tego co ci napisze jakas anonimowa osoba na tym forum :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje_
poza tym na pewno mialo to jakies merytoryczne uzasadnienie i bylo pisane ogolnie a nie personalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie przywiazuje,nawet lubie wiedziec jak ktos mnie okresli wlasnie anonimowo,bo to szczere jest. no i dodam tylko, ze ja tu nigdy nikogo nie wyzywam nawet anonimowo, wiec sugerownie, ze tak robie to juz nie jest fair. ty chyba sie jednak przejmujesz z tego co zauwazylam.tylko te durne insynuacje pod moim adresem skoncz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa ogolnie :D szczegolnie jak kopiujesz moj post i piszesz, ze mam iq mniejsze od debila:D spoko, lubie szczerosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje_
gdzie sugeruje gosciu ze kogos wyzywasz ? konkret prosze czesto uzywam porownan i to penwie porownanie bylo a nie personalnie napisalem do kogos ze jest glupszy od debila. cos mi swita ale nie moge sobie przypomniec wiec napisz prosze w jakim temacie to bylo i o co chodzilo. pewnie zalozylas/es temat ze zrobiles/as jakas glupote i stad takie porownanie. nie sadzilem tez ze ktokolwiek sie moze przejmowac tym co gdzies napisalem gdybym sie spodziewal byc moze bardziej bym dobieral slowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje_
taaa ogolnie smiech.gif szczegolnie jak kopiujesz moj post i piszesz, ze mam iq mniejsze od debilasmiech.gif spoko, lubie szczerosc.>>>>konkretnie prosze !!! porownanie wyglada na moje ale raczje mi sie nie zdarza kopiowac postu i nazywac kogos wprost debilem jesli ewidentnie nim nie jest a piszesz w miare skladnie wiec nie wierze w takie porownanie kogos kto potrafi sie wyslowic. takie porownania to mam zazwyczj w stosunku do oszolomow religijnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie zakladam tematow:P juz pisalam, ze tamten temat blyskawicznie zniknal. wpisalam sie tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje_
konkretnie tamten znaczy ktory ? zazwyczaj nie pisze w godzinach w ktorych ktos moze tematy kasowac. czy tak trudno napisac o czym byl temat. skoro nie zakladalas to dlaczego pisalem do ciebie. nic nie rozumiem a mnie to ciekawi bo porownanie mi sie przypomina ale nie moge sobie nci wiecej przypomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic na temat religii nie pisalam, bo na takie tematy mnie nie interesuja, no chyba, ze temat jest kontroweryjny:D jak o adamie i ewie:D niewazne co to bylo, napisalam sarkasycznie 1 zdanie i tyle w calkiem innym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje_
to ty pytalas o to skad sie wzieli inni ludzie :D ? konkretnie prosze z tym debilem bo mnie to teraz intryguje. zaczynasz to skoncz bo powoli mi kogos przypominasz tym pisaniem "wiem ale nie powiem" i zaczynam sie czuc jak gornik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w nocy to bylo, a rano juz go nie bylo:D potwierdzilam ,ze jestem debilka i na pewno cie nie wyzwalam, a ty ciagle sugerujesz, ze to ja cie od jakichs pajacow wyzywam. napisze ostatni raz : nigdy nikogo tu nie wyzwalam, nawet tych ktorych nie lubilam, wiec daruj sobie te insynuacje. nigdy nie twierdzilam,ze jestem madra, wiec mnie takie wyzwiska nie ruszaja, wiec sie juz nie tlumacz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na temacie o adamie i ewie sie wpisalam, ale duzo wczesniej mnie nazwales debilka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje_
konkretnie prosze czy tak trudno napisac w jakim temacie albo czego sie tyczylo bo na trazie to nawet nie wiem czy to zart :D znalazlem na razie jeden temat w ktorym pisalem i ktorego juz nie ma "rudy cwel niszcyz polske" to tam bylo ? pobaw sie w wolontariusza i oszczedz mi pracy. zwlaszcza ze jesli odswiezylem go jak wygasl to juz nawet tytulu nie zobacze. czy ty to ty ? bo tak znajomo brzmi to zdanie "a ty ciagle sugerujesz, ze to ja cie od jakichs pajacow wyzywam." tylko jedna osoba mnie mogla "wyzywac" to wyzywac jest w cudzyslowiu bo szanuje cudz epoglady nikt inny nie wyzywalby mnie po kilku h od momentu gdy temat wygasl w dodatku to bylo w tematach nie o polityce czy wierze a zupelnie neutralnych. moja dedukcja jest taka ze tylko jedna osoba wie ze ja to ja pod tym nickiem, inni wyzywaja mnie od razu bo po jakims czasie nawet mnie nie pamietaja. poza tym kto przywiazuje wage do tego co pisze. "znam" tylko jedna osobe ktora moglaby cos takiego napisac gdyby jej sie nie spodobalo co napisalem. czy ty to ty to wiele wyjasni ? jesli tak to nawet w temacie o wierze nie podejrzewalem cie o to ze to ty. ostatnim razem kiedy pamietam jak cie tu spotkalem to byl temat gdzies z lipca wiem ze ktos sie ucieszyl jak napisalem ze mam syndrom piotrusia wiec mogla to byc tylko jedna osoba bo tylko ta osoba jak pisalem wczesniej lubi mi dowalac jakimis durnotami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje_
w tym temacie o chorobie psychicznej zwanej lenistwem to tez bylas ty ? tzn. tym drugim leniem oprocz mnie bylas ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie pamietam tego tematu, nie zaprzatam sobie glowy takimi p*****lami:D no i nie klam,ze tylko ja wiem kim jestes.mnie niczyje inwektywy nigdy nie dotykaly, nie jestem przewrazliwiona i slodka anielica. ostani raz napisze: NIGDY cie nie wyzywalam. koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje_
to moze zalozylas temat ze bylas na 388 randkach tam moglem cos takiego napisac i nie bylby to zart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje_
dobra to w jakim kontekscie to napisalem bo nie da mi to teraz spokoju chce chociaz wiedziec czy to byl zart czy serio itd. chyba pamietasz czego sie to tyczylo. no wiem jedni maja taka definicje wyzwiska inni inna pewnie zle to nazwalem :D nieistotne. nie przywiazuje do tego wagi co ktos o mnie pisze a zwlaszcza ty, jesli to ty jestes tym za kogo cie mam. prosze o streszczenie tego debila bo szukam i nie widze zadnego takiego tematu. przegladnalem juz prawie wszystkie bodajze z niedzieli. to chyba nie bylo w tym o autobusie i smierdzielu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty czytasz co ja pisze, bo chyba raczej nie. nie zakladam tematow. w tamtym wypowiedzialam sie tylko raz, a tematu nie pamietam. wszystko na temat. aaa sorry:D 2 razy sie wypowiedzialam, bo w tej grugiej wypowiedzi przyznalam ci racje co do mojego iq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni raz npisze. tego tematu juz dawno nie ma. napisalam w nim jedno sarkastyczne zdanie. nie bylo skierowane do ciebie. ty mnie skopiowales i nazwales debilka.ja przyznalam ci racje i to tyle. milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje_
konkretnie prosze o podanie tego zdania, przegladnalem wszystkie tematy i musialem otworzyc ten temat ponownie czyli np. poszedlem spac i pozniej uruchomilem rpzegladarke i stad sie tytul skasowal. swoje sarkastyczne zdanie chyba pamietasz ? moz ebylo do mnie i stad byla moja odpowiedz i byc moze moja tez byla sarkastyczna. jesli cos zaczynasz to zachowaj sie choc raz jak dorosla osoba i skoncz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje_
znal;azlem !!! co prawda w googlu jest tylko kopia ostatniej strony ale juz pamietam o co chodzilo. napisalem dokladnei to co jak rrozumiem ty tylko nieco sarkastycznie a ty zarzucilas mi cos wiec odpisalem co odpisalem "31.07.13 [zgłoś do usunięcia] gość ">gdybys miala iq nieco wyższe od debila to zauważyłabyś że moja wypowiedz ktora w dodatku cytowalas odnosi sie wlasnie do tego o czym piszesz zarowno w aspekcie jej choroby jak i atrakcyjnosci szczuplych." mam nizsze od debila.odnosnika nie widzialam, ten moj debilizm na oczy mi padl chyba. blagam o wybaczeniecool.gif " pamietam ze chodizlo o to ze ona wkleila zdjecie anorektyczki a ja napisalem pewnie ze musi sie nadal odchudzac bop jest gruba i isc do psychiatry a ty nie zrozumialas i pojechalas po mnie wiec odwdziecyzlem sie tym samym. wiedzialem ze jak zawsze cos przekrecasz aby mi pojechac od najgorszych bo tak lubisz. jesli nie widzisz ze to byla dokladnie taka sama riposta jak twoja to trudno. napisalismy oboje to samo ty cos napisalas pod moim adresem ja sie odwdziwczylem ale ty zawsze pamietasz to co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny przygłup na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×