Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lza39----

Porozwodowy koszmar

Polecane posty

Gość Nigdy bym nie opuściła
Myśmy już ze sobą skończyli, frustracie, miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"neurony są w nim ciaśniej upakowane" Jak śledzie w beczce. I taki też mają polot ;):) (i zapach) ;):);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
Aż się boję skypa odpalić, bo będzie się pewnie dławił. Nie przewidział jednego, że przez te 16 lat zmieniłam się i już nie jestem ,,małą, zahukaną dziewczynką", której można grać na emocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znasz powiedzenie: chcesz się mścić - wykop dwa groby? Podpowiem ci: najpierw wykop dla siebie. Chociaż z tego co piszesz, to ten twój były to faktycznie nie ma mózgu ' ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
,,I rada: SZANUJ MĘŻA SWEGO, BO MOŻESZ NIE MIEĆ ŻADNEGO" . Ja tam wolę nie mieć żadnego. Przynajmniej nie muszę być praczką, sprzątaczką, kucharką i służącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne. Jak cie stać na wibrator i baterie to na ch..j ci mąż. Tylko po kiego chu..ja za niego wychodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
,,gość A znasz powiedzenie: chcesz się mścić - wykop dwa groby? Podpowiem ci: najpierw wykop dla siebie. Chociaż z tego co piszesz, to ten twój były to faktycznie nie ma mózgu" . Ja się nie mszczę. Po prostu egzekwuję alimenty. Nic ponadto. I byłam mu skłonna odpuścić ten dług. Nie mieliśmy kontaktu przez te lata. Ale nadszedł dzień,że odezwał się. Po co? Po to, aby mnie wyśmiać, że dotrzymał obietnicy, czyli że nie dał ani złotówki mi na dziecko. Obiecał mi to podczas rozwodu. A że dziecko ma prawie 18 lat to poczuł się bezpiecznie. I tu był zonk, bo delikatnie mu wytłumaczyłam,że on alimenty płaci do 25-roku, bo jego dziecko jest w liceum,a potem idzie na studia. Dodałam też,że znam jego adres ( nie wierzy) i że zapłaci 3x tyle co jest winien , bo z odsetkami, kosztami wyceny, kosztami egzekucji. Dalej się śmiał, bo nie wierzył,że to zrobię,że mam za miękkie serce. No to mu pokazałam,że ja też potrafię być wredna, że ja też mogę być taka podła jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mio-mio
najlepszą "zemstą" na byłych jest bycie szczęśliwym :) Ja po prostu znalazłam sobie 2x bardziej przystojniejszego, 2x bardziej mądrzejszego, 2x bardziej bogatego nowego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memilka23
Współczuję Wam kobietki z całego serca. Mam nadzieje że mnie los tak nie doświadczy. Za rok wychodze za mąż, jestem z nim 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mio-mio
memilka, wszystkiego dobrego Ci życzę i trzeba wchodzić z wiarą, w związek małżeński, tylko błagam nie podpisuj rozdzielności majątkowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
,,gość Jasne. Jak cie stać na wibrator i baterie to na ch..j ci mąż. Tylko po kiego chu..ja za niego wychodziłaś? " Na wibrator mnie nie musi być stać. Wystarczy,że stać mnie na utrzymanie domu , dwóch samochodów ( bo dziecko ma swój), trzech psów i normalne życie. Nic mi więcej nie trzeba. A czemu za niego wyszłam? Bo byłam młoda i głupia. Wierzyłam w pierwszą miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memilka23
mio-mio dziękuję i ja Wam też życze abyście w końcu były szczęśliwe. NIe podpisuję rozdzielności ale również postanowiłam aby darowiznę domu od rodziców zrobić przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja się nie mszczę" Przeczytaj to co napisałaś i napisz jeszcze raz: "Ja się nie mszczę" "błagam nie podpisuj rozdzielności majątkowej... " A dlaczego? Bo nie będziesz go mogła ograbić . Oto jak stara cwaniara podpowiada młodej (potencjalnej cwaniarze) Uczta sie chłopaki ;):) Jak czytam po raz 15 o tych trzech psach - to dochodze do wniosku że faktycznie - wibrator ci nie potrzebny. Tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mio-mio
Nienawidzisz kobiet bo mama nawet cię nie kochała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty znasz moją mamę???? Daj adresa - proszę ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemu odpowiadacie temu
choremu, biednemu zjebowi? :O Już mu się myśli seksualne o psach nawet włączają, fuj, widać że to to ma bagno pod czaszką i należy go zostawić w jego smutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
,,Jak czytam po raz 15 o tych trzech psach - to dochodze do wniosku że faktycznie - wibrator ci nie potrzebny. Tfu!" Tylko raz napisałam :-P. Nela się oszczeniła i ma młode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poważniej. Nienawidzę takich pazernych, podłych, zakłamanych, wrednych, merkantylnych, wyrachowanych, cwanych kobiet jak wy. A pozostałe KOCHAM ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mio-mio
Ja ze swojej historii wyszłam obronną ręką, też zachowałam się dumnie i nic nie wzięłam, ba! Okradł mnie z moich pieniędzy też, zostałam z niczym...ale wyszłam z tego i tak jak napisałam, mam nowego męża, któremu mój ex do pięt nie dorasta :) Kobiety szczęście jest w Was! Musicie zaczać przyciągać dobrą energię do siebie, uśmiechać się, cieszyć życiem i uwierzyć, że koniec jest początkiem, od Was zależy czego...wiem, że to nie łatwe oj wiem, bo sama tam byłam gdzie Wy i nie wierzyłam innym, że i dla mnie zaświeci...ale dla każdej z nas jest taki promień tylko trzeba przestać się zadręczać przeszłością....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tylko raz napisałam " W tym wątku. Myślisz że innych twoich wypowiedzi ludzie nie czytają? Jesteś głupsza od samej siebie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mio-mio wydaje się mieć te neurony nie tak ciasno upakowane. Zdaje się mądrze pisać - jej słuchajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
,,gość A poważniej. Nienawidzę takich pazernych, podłych, zakłamanych, wrednych, merkantylnych, wyrachowanych, cwanych kobiet jak wy." . Ja nie jestem pazerna. Ja z tych pieniędzy nigdy nie skorzystam, bo są to pieniądze mojego dziecka, nie moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowe
Kobieta zdradzona i porzucona, która nie da się do końca zgnoić (czyt. wywalić z własnego domu do którego ma wejść nowa wybranka, okraść, odmówić współutrzymywania wspólnego dziecka, szydzić i wyśmiewać się z siebie) jest podła, zakłamana i tak dalej :) Kobieta szlachetną powinna być, moje panie (czyt. znać swoje miejsce i pokornie pozwolić się wywalić z własnego dotychczasowgo życia, żeby pan i władca mógł bez trudu rozpocząć nowe). Jakie to typowe, biedne samczyki, te złe były żony nie pozwalają cieszyć się nowym życiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
,,W tym wątku. Myślisz że innych twoich wypowiedzi ludzie nie czytają?" Ale 3 szczeniaki mam dopiero od trzech dni, a na kafe nie byłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja nie jestem pazerna. Ja z tych pieniędzy nigdy nie skorzystam," Tak, tak - nie jesteś też wredna, mściwa ani podła. Przestań już się ośmieszać!!!!! "te złe były żony nie pozwalają cieszyć się nowym życiem" Mi pozwalają. Bo popierdują z biedy i rozpaczy jak autorka i kilka z was (a powinnyście wszystkie). A. I to ja zostawiłem i się wyniosłem. I trochę mi dokradła. A reszte podokuczała ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec
też był taki do przodu, jak ten śmieszny ludzik, co tu fantazuje o seksie z psami ;) Też śmiał się, że niczego nie będzie płacił, mama spokojnie mu tłumaczyła, że ona i tak ma pieniądze wypłacane przez państwo (fundusz aliment.), a on staje się dłużnikiem państwa. Tak chojraczył, że dochrapał się i komornika i więzienia swego czasu też i mama nie miała z tym nic wspólnego (to świetna kobietka) :D Aha, dodam, że to nie mama była stroną porzuconą, tylko ona zostawiła, choć różnymi sposobami usiłował jej to uniemożliwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
,,mio-mio najlepszą "zemstą" na byłych jest bycie szczęśliwym usmiech.gif Ja po prostu znalazłam sobie 2x bardziej przystojniejszego, 2x bardziej mądrzejszego, 2x bardziej bogatego nowego męża" . Ja nie znalazłam, bo zwyczajnie nigdy więcej nie wejdę w instytucję małżeństwa. A swoje przeszłam. Odeszłam, tak jak stałam, z małym dzieckiem. Byłam na macierzyńskim. Mój majątek - stara vectra. Z jej sprzedaży dostałam 4,5 tys zł. To był bilet do mojej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
,,Tak, tak - nie jesteś też wredna, mściwa ani podła. " Przecież napisałam,że jestem wredna , co zawdzięczam mu. Nie pozwolę, aby śmiał się ze mnie. 16 lat milczał, to mógł się nie nadal nie odzywać. A cwana też jestem, bo ja mu się nie chwalę, co mam, a on pochwalił się. To był jego błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszny ludzik, co tu fantazuje o seksie z psami " Czy ktoś tu fantazjował o sexie z psami? "oczko.gif Też śmiał się, że niczego nie będzie płacił, " Czy ktoś tu śmiał się że niczego nie będzie płacił? "Mój ojciec" - Ten twój ojciec jest bardzo biedny. Bo spłodził takiego przygłupa bez rozumu jak ty. Skończysz jak on - bo ludzie podli i głupi tak właśnie kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
,,bo ludzie podli i głupi tak właśnie kończą" Święte słowa. Tyle tylko,że są to alimenciarze z wyboru. Nie ci, których naprawdę nie stać, tylko ci którzy mają, a kombinują jak tu nie dać nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×