Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lza39----

Porozwodowy koszmar

Polecane posty

Gość takasobiebaba
ha ,trafiłam zabolało go .mówiłam dziewczyny ,żę chodzi o rozmiar xxs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda - w porównaniu z waszymi otworami r***nymi - to on jest rzeczywiście żałośnie mały. Jak palec w beczce ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,,..
NASTEPNA :) prosze jak wylegaja suki jak rozówy po deszczu :) odzywaja sie te co to cycki maja po pas naciagniete i niekształten , p***y jak wiadra , ale o ptakach bedą dla uspokojenia swego ego pisywać :) nie tedy droga , kazdy srednoorzgarniety wie o co biega .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec
Gościu, już się tak nie zapluwaj, bo coraz śmieszniejszy się robisz :) Kandydata do płodzenia dawno znalazłam i bynajmniej nie jest to głupiec :) Nie szamocz się tak, rybeczko, bo jeszcze się zachłyśniesz tą żółcią (naprawdę nie widzisz, że tu mamy z ciebie tak zwaną bekę?) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem że macie bekę. Przecież napisałem to już wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bynajmniej nie jest to głupiec " No może i nie... \Ale musisz przyznać że wali głupa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec
Były wibratory, były psy (gościu, zoofilia w Polsce jest zdaje się karalna, więc już więcej nie oglądaj takich filmików, co je widocznie lubisz, bo się niepotrzebnie nakręcisz ;) ), teraz mamy wielkości narządów płciowych :) Topic sie rozwija bujnie, jak zwykle na kafe :) O mataczu to w ogóle nie wspomnę, bo większość go tu zna, takie tematy przyciągają staruszka jak miód pszczoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiebaba
co się tak faflunisz na temat ptaka.jesli temat jest ci obojętny bo rozmiar masz ok,to powinieneś to olać.a ty rzucasz się jak wsza na grzebieniu.to o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec
"Ale musisz przyznać że wali głupa" Walić to ty sobie możesz swojego małego pod te filmy z psami :) Trzymaj się, zasrańcu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra - merytoryka dyskusji i tak poszła sie j....ać, to wyjawię wam mój sekret. takasobiebaba mnie rozszyfrowała. Miałem sobie kiedyś jedną taką sobie babę. Ale ona miała p**de jak wiadro - tak jak wy. I... i... i...nabawiłem sie kompleksów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiebaba
NO WŁASNIE GOŚCIU masz mega komleksy odwrotnie proporcjonalne do długości ptaka.pa zasrańcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długość to może i nie taka zła - do dna w średnim wiadrze sięga. Ale, qźwa ŚREDNICA ZA MAŁAAAA :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam Kafeterię od lat
ale mimo wszystko i tak zawsze mnie zadziwia, ile na tym babskim forum jest zakompleksionych zj.ebów płci męskiej, którym życie nie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też ją trochę znam
I odnosze wrażenie że durnych bab, które nadają sie do czubków - jest tu jakby więcej. Sporo więcej... ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tych s*******now zdrajcow trzeba rachowac ile sie da. ja tez odczekalam chwile, uzbieralam na dobrego prawnika i razem doprowadzilismy do tego, ze mezowski majatek z pieciu zer ma obecnie jedno. wiedzialam, ze nic nie zaboli go tak bardzo, jak utrata majatku, na ktory pracowala jego rodzina. zebyscie widzieli jego mine, jak mu powiedzialam, ze wieksza czesc tych pieniedzy zasilila schroniska dla zwierzat :D dla tej chwili warto bylo zyc. a on teraz jest chory, stary i samotny- zadna dziunia nie poleci na posiwialego golod*pca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lza39----
Hej dziewczyny dzieki za odzew(forumowym trolom dziekuje rowniez za pisanie od rzeczy i miejcie sie na bacznosci bo zycie moze wam dokopac w inny sposob nie koniecznie rozwodem), nie odzywalam sie dlugo bo nowa praca zajmuje moj caly czas, a po pracy jestem czesto wykonczona. Dla wyjasnienia piszacym ogolani to: nie strzelalam focha nigdy,staralam sie dbac o siebie, dbalam o dom, ex mial wszystko o co poprosil w granicach zdrowego rozsadku a jednak mlodsza pani postanowila mi zniszczyc zycie i uparla sie na niego, walczylam ale on stwierdzil ze trawa u niej jest bardziej zielona. Ja opuszczajac mieszkanie nie chcialam jemu i jego nowej pani robic prezentu, ja milam na mysli wyprowadzke na kilka dni, tydzien by nim wstrzasnac ale on jakby na to czekal i po kilku dniach mieszkal juz w naszym wspolnym mieszkaniu z nowa pania i jej przychowkiem. Oczywiscie splaca moja czesc mieszkania w marych ratach, nie ma zdolnosci kredytowej by wziasc kredyt na chocby kawalerke i tym sposobem mieszkam w pokoiku u rodzicow gdzie juz wczesnien zamieszkala siostra z rodzina, a ktorej zauwazam ze moj pobyt w domu rodzinnym jest sola w oku. Ktos pisal o znalezieniu pozytywnej energi w sobie w moim polozeniu to jest bardzo trudne ale zaczynam sie cieszyc z malych rzeczy, ktorych wczesniej nie zauwazalam. Poznalam kilka fajnych kolezanek w pracy, zaczynam wychodzic do ludzi ale strasznie trudno mi zaczac zyc nowym zycie, bo tamto przeszle zycie kochalam. Powoli musze zmykac bo chociaz dzis mam caly dzien wolny to ide na kurs jezykowy, a potem na jakies niewielkie zakupy i do parku by nacieszyc sie pieknym sloneczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×