Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lza39----

Porozwodowy koszmar

Polecane posty

Gość gość
Nie chce cie straszyć (a właściwie chcę;)) - to co robisz nie wyjdzie ci na zdrowie. Twojemu dziecku też. Przez 16 lat nie dbałaś o sprawy dziecka (alimenty), i w pewnym momencie z podłości sprowokowałaś i postanowiłaś zniszczyć. To kiedyś wyjdzie ci bokiem - może szybciej niż myślisz. Znam życie i widziałem to nie raz. Kop dwa groby - bo zemsta jest słodka, ale zazwyczaj strasznie śmierdzi (taki paradoks).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
Ja się nie boję. Poza tym go nie niszczę, bo czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to już nie licytujesz mu mieszkania czy tam domu? A może ma ich 7. To faktycznie jak mu jeden dom zlicytujesz to może nawet nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
Mieszkanie, ale on w nim nie mieszka od dawna. Zbiednieje trochę to może rozumu mu przybędzie i wyjdzie mu to na zdrowie. Nic mu nie będzie, zarobi na drugie. Co jedynie będzie musiał przełknąć porażkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
Gościu... A poza tym, kto wiedząc,że ma Komornika kupuje cokolwiek na siebie? Ja mu kazałam tak zrobić? Przecież to było jasne jak słońce,że Komornik mu to zajmie. Postąpiłbyś tak jak on ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to niskie, małe i podłowate. On nie płacił jakichś tam groszy - chociaż mógł. Ty zabierzesz mu niewielką część majątku - chociaż nie potrzebujesz. Dobraliście się jak w korcu maku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
,,Ty zabierzesz mu niewielką część majątku - chociaż nie potrzebujesz." . Ja nie potrzebuję, ale jego dziecko, a i owszem. Prawdopodobnie będzie kupiona z tych pieniędzy działka. Ma na start. Ma. Nie miała ojca to niech cokolwiek ma od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wyraz komornik piszesz z wielkiej litery? To jakiś twój bóg lokalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
Bo Komornik Sądowy pisze się wielką literą. Przynajmniej tak jest w każdym piśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie potrzebuję, ale jego dziecko, a i owszem." Dlaczego przez 16 lat nie dbałaś o dziecka pieniądze? Czego nauczyłaś dziecko takim postępowaniem? Czy działka kupiona z zemsty i podłości na jego ojcu przyniesie mu korzyść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
I już może spać spokojnie, bo kasa, która zostanie z licytacji pójdzie do depozytu sądowego i powinno starczyć jej do końca obowiązku alimentacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ty tu pisma piszesz? Sądowe? A jak piszesz wyrazy: rolnik, piekarz, nauczyciel? Zapewniam cię: jesteś głupsza od samej siebie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
,,Dlaczego przez 16 lat nie dbałaś o dziecka pieniądze?" A jak inaczej mogłam dbać skoro nie chciał płacić? Innej drogi nie ma, tylko Komornik. ,,Czego nauczyłaś dziecko takim postępowaniem?" 1. że istnieje sprawiedliwość 2. że ponosi się konsekwencje swoich czynów 3. że o dzieci trzeba dbać, a nie porzuca się je 3 ten się śmieje, kto się śmieje ostatni i może parę innych jeszcze by się znalazło ,,Czy działka kupiona z zemsty i podłości na jego ojcu przyniesie mu korzyść?" A nie? Wiesz ile to będzie znaczyć dla niej. Jeden, jedyny prezent od ojca, którego nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
,,Zapewniam cię: jesteś głupsza od samej siebie " I ok, nie przeszkadza mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
Ojciec kupi działkę, ja pomogę postawić dom i popatrz jak wspólnie zadbamy o przyszłość naszego dziecka. Czy tak nie powinno być od początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kOMORNIK powinien działać od 16 lat. I to nauczyłoby dziecko praworządności. A ty nauczyłaś je: poczekaj...... Przyczaj się..... Poczekaj.... P*********LLLLL. Będzie miało prezent???????????? To jak ci zbój w ciemnej ulicy jebnie pałą w łeb i zabierze portfel - to dałaś mu PREZENT???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ok, nie przeszkadza mi to." Widzę. Ale reszta świata to ma z tobą przegwizdane ;):);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
,,kOMORNIK powinien działać od 16 lat. I to nauczyłoby dziecko praworządności. A ty nauczyłaś je: poczekaj...... Przyczaj się..... Poczekaj.... P*********LLLLL." A to moja wina,że wcześniej nie miał co zająć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
,,Widzę. Ale reszta świata to ma z tobą przegwizdane " Reszta świata to może nie, ale ex-mąż na pewno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Wam powiem tak: WALCZCIE
,,To jak ci zbój w ciemnej ulicy j**nie pałą w łeb i zabierze portfel - to dałaś mu PREZENT???" Ja nie. Tatuś da prezent. 300 zł mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec
Mój ojciec rzeczywiście jest bardzo biedny (i samotny), choć nie wiem, czy potrafi zdać sobie z tego sprawę, bo z jego uczuciowością wyższą jest bardzo kiepsko :) I "przygłup bez rozumu" (swoją drogą, nie chwaląc się, całkiem nieźle sobie radzący i zawodowo i uczuciowo :) ) nie ma z tym nic wspólnego. To efekt jego własnych wyborów, śmieszny ludziku od wibratorów i psów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK. Wytłumaczysz dziecku że mamusia jebła tatusiu pałą w łeb i tatuś dał prezent? 300 zeta i działkę? Głupota twoja mnie urzekła ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiebaba
dobra gosciu,wiemy ,że rozmiar ptaka masz żąłosny,a chciałbyś żeby to byl orła cień.a teraz schowaj miarkę bo i tak nie urósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ojciec
Wytłumacz mi, psi fantasto, w którym momencie byłam podła? :) Może w tym, w którym wzięłam te nędzne pieniądze z alimentów na życie i edukację? O tak, to było bardzo podłe, powinnyśmy wam pozwolic płodzić dzieci i zrzucać ich utrzymanie na matki :) Śnij dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,,..
milczec pi zdeczki - kazdy ma to na co zasłuzył , gdyby byłas porzadna kobieta , zona kochanką maz by pozostał przy tobie , ale jak sie jest wybrakiem , to faceci odchodza i tylko wam sie wydaje ze jestescie cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki za robawienie
"dobra gosciu,wiemy ,że rozmiar ptaka masz żąłosny,a chciałbyś żeby to byl orła cień" Może rzeczywiście najprostsze wyjaśnienie problemów tego pana jest prawdziwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki za robawienie
O matacz, ty stary dziadu, żałosny kafetertyjny trollu, okupujący każdy temat o eksach/zdradach/kochankach/byłych żonach itp, miło cię widzieć żałosny troglodyto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No daj spokój, biedna mała mendo - tobie płodzić dzieci? To może tylko taki biedny, samotny głupiec jaki spłodził ciebie. Pewnie znajdziesz takiego głupka i on spłodzi ci ..... ciebie. Tylko w jeszcze mniejszym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,,..
jedziesz po ptaku sama majac studie zamiast c*p ki :) wiec tylko na cos takego cie stać :) smierdzaca ci pka w która wejdzie konska pała i taka ma wiec racje w temacie ? jak pisze takie pierdoły . zatrzymujecie dzieci przy sobie , to sobie je wychowujcie i dbajcie o nie NIC SIE WAM NIE NALEZY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiebaba
PEWNIE KOBIETY ZAŚMIEWAŁY się do rozpuku z tego rozmiaru i dlatego ich tak nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×