Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

od kiedy mozna podawać zdrowemu dziecku soki typu"Kubuś"?

Polecane posty

Gość gość
Cukier potrzebny? Owszem ale złożony (węglowodany złożone) a nie prosty cukier buraczany w takiej ilości w jakiej jest w Kubusiu. Z jakich owoców są robione te soki? Nie ze świeżych :D a z mrożonych i nie ma gwarancji że najlepszej jakości , do uszlachetnienia smaku dodają koncentraty owocowe i to nie są soczki eko ;). Ktoś tu pisze że lekarz hipp doradził? I bardzo zdrowo, jedna z lepszych decyzji naszych skorumpowanych umowami lekarzy którzy zwykle polecają to co widnieje na umowie natomiast na produkty spożywcze nie mają umów jeżeli nie rozdają ulotek czy próbek danych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciazy pilam litrami!!!! potrafilam 2 duze dziennie i co? moje dziecko jest dlugie jak miesiac a chude jak wyplata-lubi bardziej kwasne niz slodkie-ma 5,5 mca wazy jedynie 6,7 kg.... a ubrania kupuje na 74 cm... w dodatku jest wczesniakiem, jesli myslicie ze lepsze sklepowe owoce niz kubus to gratuluje :) ja poki co Kubusia nie daje ale dlatego ze ide wg schematu no i pewnie bede podawac gdy skonczy rok :) nie mowie ze jako picie ale dzisiaj np pierwszy raz zjadl ciupke loda (na palec nabralam i dalam) i tyle samo sosu malinowego i nie uwierzycie-moj syn zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby z jakich owoców jest zrobiony z ekologicznych pewnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie chodzi o to ze z tych samych! moje dziecko przynajmniej nie rzuci sie na rzeczy tego typu jak bd w gosciach i nie zachowa sie jak swinka :) i autorka nie pytala czy to jest zdrowe tylko od kiedy moze podac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może inaczej, jakie soki znacie które maja przyzwoity skład, nadaja się dla dzieci i nie są to soki typu Gerber bądź Hipp? wiem że Marwit produkuje ale to surowe soki, dla dzieci śrenio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co dawac w ogóle jakieś soki ,i tym bardziej kupne ja wcale nie pije tego typu napoi i żyje ,mój syn ma 10 lat w życiu nie wypił soku ,herbaty ,napoju ale jego to brzydzi i pije tylko wodę ,możesz dziecko dawać owoce jeść a do picia wodę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulujemy, wygrała Pani wychodowanie dziwoląga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiakosiaja
dziecko nie zna soku ani herbaty? jesteś ostro jebnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do robiących przetwory i kompoty co dodajecie do owoców zamiast cukru ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to nie dziwoląg że nie pije w zimie herbaty z cytryną albo chociaż zielonej? nie lubi soków? no dziwoląg jak nic. albo święta krowa hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja podawałam po 1,5 roku
Wiesz tutaj zaraz naskoczą(właściewie juz naskoczyly) mamuśki że trujesz dziecko,żeś zła :D Jak pytałam o smażone,to kazały do 3 lat nic nie dawać , a dała po roczku wprowadzałąm. Dziecko jakoś zdrowe,bez nadwagi,próchnicy(je słodycze). A czasami zje i mcdonalda :P A co tam żałować będę, bo inni tak chcą? Hahaha Oczywiście podstawą jest zdrowy obiad(śniadanie,kolacja),ale od czasu do czasu nic nie będzie. Kubusia teraz moje dziecko nie lubi za bardzo,pije caprio czasem. Od kwietnia pijemy samą wodę kupną,bo tak lubimy co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herbatę pije miętową jak boli go brzuch czyli raz na ruski rok ,a ja herbaty i kawy sypanej też nie ruszę a jeżeli chodzi o picie ciepłych napoi to młody pije kakao wodę z cytryną na ciepło,i kompot ciepły -zimny .Ale nie ruszy cieplej herbaty ,soków pomarańczowych ,porzeczkowych i innych ,napoi gazowanych też nie ,Ja z soków to jedynie toleruje porzeczkowy ,pewnie też jestem dziwolągiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i świętą krowę a właściwie krowę masz przed lustrem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ruszy ciepłej herbaty? to uważaj jak go przeszkolą dzieciaki na pierwszych koloniach hahahahaha świeta krowa kątami będzie chodziła a srednia w szkole pewnie już teraz 5,0 i 0 kolegów żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest straszne. bo potem teksty "a taki dobry chłopiec niego był" i dlaczego popełnił samobójstwo.....dlatego.....mamunia ograniczyła wszystko..... a środowisko zrobiło swoje, dziecko nie wytrzymało presji, czyja wina? eko mamy co herbaty nie nauczyła pić ani nie nauczyła kontaktów międzyludzkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiakosiaja
herbata miętowa na bolący brzuch???????????????????? hahaha debil na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie brzuch a zoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiakosiaja
HAHAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W ciazy pilam litrami!!!! potrafilam 2 duze dziennie i co? moje dziecko jest dlugie jak miesiac a chude jak wyplata-lubi bardziej kwasne niz slodkie-ma 5,5 mca wazy jedynie 6,7 kg.... a ubrania kupuje na 74 cm... " co ma ciąża do długości twojego dziecka? a zachwycasz się, że takie małe dziecko? bo mój w 3 miesiącu taki był. teraz ma 3,5 i waży 7,100 a ubranka 74 sa na styk,pasują niektóre na 80 (te bardziej wąskie, bo jest szczuplutki) a co do tematu, kubus to niezbyt zdrowy sok,owoce i warzywa obierane są "chemicznie"za pomocą, tu się mogę mylić, ałunu. wiadomo, ze nikt nie przebiera jabłuszek i marchewek, zdarzają się nadgniłe itp. tak samo nie wierzę, że hipp albo inna firma ma lepsze jakościowo warzywa i owoce. dlatego wszystko z umiarem, od kubusia dziecko nie umrze, nic mu się nie stanie jak od święta wypije. byle nie był w codziennej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowy czy nie, ale ten kubus jest ohydny w smaku przeciez :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kubuś jest ciężkostrawny i duże ilości mogą uszkadzać wątrobę. Pediatra powiedział jak tylko zaczęli produkować soku typu kubuś i reklamować je w TV, to zaczęły pojawiać się pomarańczowe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość nie ruszy ciepłej herbaty? to uważaj jak go przeszkolą dzieciaki na pierwszych koloniach hahahahaha świeta krowa kątami będzie chodziła a srednia w szkole pewnie już teraz 5,0 i 0 kolegów żal hahaha idiotko on ma ponad 10 lat i i od 3 lat jeździ na obozy Judo i kolonie i jakoś nikt go nie szkoli zresztą jego kumple są normalni też nie raczą się herbatkami ,ciepła herbatka jest dl CIOT i pewnie ty takie wychowujesz ,chciałaś zabłysnąć nie udało ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja bratanica ma 9 lat i też nie pije czarnej herbaty, nie zauważyłam żeby miała jakieś nieprzyjemności z tego tytułu. Wystarczy powiedzieć że dziecko nie lubi herbaty i już. Moje starsze zaczęło pić jakoś w pięciolatkach w przedszkolu, młodsze ma 15 miesięcy i z pewnością w domu też nie będzie piło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka Z
wracajac do pytania postawionego w temacie - a dlaczego podawac dziecku soki z cukrem? przeciez jest tyle alternatyw - soki swiezo wyciskane, herbatki ziołowe słodzone miodem, woda, soki warzywne, soki ekologiczne, w sensie rabenhorst czy inne...nie rozumiem checi pchania w dziecko jak najwiekszej ilosci cukru od namlodszych lat...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×