Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana 19 latka :(

Wstydzę się studiować w ciąży :(

Polecane posty

Gość dsjhfvsjkd 23l
niczego Ci nie zrujnuje! dasz radę na studiach, skończysz magisterke to dziecko będziesz miała podrośnięte, pójdzie do przedszkola, ty do pracy :) a wiekszość koleżanek zacznie sie pchać w pieluchy wtedy . Naprawdę studia to świetny czas na dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pojmuję, jak w tym wieku można wpuścić się w pieluchy. Gdzie ty miałaś rozum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana 19 latka :(
to ja zaakceptowałam ciążę teraz bo partner zrobił to od razu .Pobieramy się we wrześniu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też urodziłam w tym wieku i do dzisiaj żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
sluchaj nie mysl tak, wszystko bedzie ok. ja skonczylam studia, pracowalam w zawodzie, kupilam mieszkanie, a teraz mieszkam za granica i mam sie dobrze. jakos mi nic zycia nie zepsula ciaza. sama sobie zepsujsz jak tak bedziesz myslec bo rzucisz studia i co? normalnie zyj, realizuj plany, nie rezygnuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzenie dziecka w wieku 19 lat to był największy błąd mojego życia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana 19 latka :(
a gdy się urodziło to nie pokochalaś swojego dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Wychowuje je babcia. I dobrze - nie trzeba było mnie namawiać i odwodzić od aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana 19 latka :(
dsjh.. Dziękuję za wsparcie :* Tym się właśnie pocieszam !!Odchowam gdy moje rówieśniczki zaczną dopiero pieluchy zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie macierzyństwo przyszło tez za wcześnie. Kocham jakoś to dziecko, ale nie mogę przestać myśleć o tym, czego mnie pozbawiło:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsjhfvsjkd 23l
załamana nie czytaj tych wypocin bo to pisze jedna osoba kóra sobie wymysla zeby ci dokopać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, zostaniesz babcią w wieku 38, jeśli córunia puści sie tak samo szybko jak matka. Jest się z czego cieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale czy ty w ogóle myślałaś? Zabezpieczałaś się czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rzuciłam studia. Żle się czułam, nie mogłam się uczyć, w grupie patrzyli na mnie dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasad
ktos mial racje - nie pisz tutaj... bedziesz dobra matka... ciaza w studiowaniu nie przeszkadza!!! wiem ze teraz tego sobie nie wyobrazasz, ale pozwoj by czas na to pozwolil.. bedzie dobrze... zobaczysz... kazda kobieta nawet majaca ustabilizowana sytuacje czuje sie niepewnie.. z lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsjhfvsjkd 23l
ja jestem na drugim roku i chce zacząć starania :) bardzo pragnę dziecka mimo ze jestem dość szaloną i towarzyską osoba :) Ale wiem ze wszystko da sie pogodzić. Mam znajome na studiach z dziećmi i one niczego nie tracą wręcz przeciwnie! Głupot nie czytaj zmyslonych bo żadna normalna matka nie powie ci ze żałuje ze urodziła dziecko. A ta co ci pisze ze bedziesz w ożyganych dresach to chyba o swojej matce mówi :O Fajne laski mają dzieci, nie zamykają sie w domach na 24 godz na dobe tylko studiują, spotykają się z ludzmi itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
nie ma co teraz myslec czy to czas na dziecko czy nie bo juz po fakcie. teraz musi sie skupic na przyszlosci. a rzucanie studiow napewno jej nie pomoze w niczym. swoja droga chce dodac ze obserwuje na kafeterii porady jakbyscie doradzali swojemu najwiekszemu wrogowi. zawsze jakos tak aby najciezej i po grudzie. z***biste kompleksy musicie miec.i to sie nie tyczy tylko tego tematu ale ogolnie wszystkich np porady w stylu majac 2 dzieci, bez pracy kopnij meza w tylek bo cos tam i wlazenie komus na ambicje z jej nie szanuje i ona sama sie nie szanuje. ciekawe czy sami tak robici jak radzicie. z tego co widze to jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspołczuję ci ! poznalaś dużo starszego faceta który pewnie wrobił cie w to dziecko .nie jest tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nic sie nie przejmuj, dziecko juz jest drodze wiec mysl pozytywnie. tez jestem w ciazy I o wiele za dlugo czekalismy, bo to pracy za malo, bo kasy za malo, abo jeszcze jedne studia chce I d**a...teraz mam 35 lat, maz ma 44 I dopiero pierwsze dziecko bedzie. jak sie jest mlodym to jest latwiej, wiec nie sluchaj tej zmiji co wypisuje pod rzad to samo. od ciebie zalezy przyszlosc, studiuj w ciazy ,potem sie ulozy..glowa do gory...kolezanek poszukaj innych tez, w ciazy albo z dziecmi... I te w domu I te co pracuja zawodowo moga cie duzo w zyciu nauczyc. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana 19 latka :(
niby jak mnie mógł wrobić w dziecko ? Znamy się ponad rok i myślisz, że zależało mu już teraz na dziecku tylko dlatego , że jest starszy ode mnie ? Przecież On ma 27 lat a nie 40 !! Nie rozumiem Twojego toku myślenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ci mówię że prawdopodobnie twoj kochaś chciał cie ud*pic przy sobie i wrobil w dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za studia
zaoczne? bo na dziennych kto ci sie bedzie dzieckiem zajmowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie załamuj się bardzo dobrze zrobiłaś, że podjęłaś decyzję że urodzisz to trudna decyzja, ale bardzo dojrzała i rozsądna. Jeżeli ojciec dziecka też tego chce to będzie Cie wspierał i oboje dacie radę. W życiu najważniejsza jest rodzina, zaufanie i miłość, a cała reszta później. Polecam dla relaksu moda i uroda http://www.elastyczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego niektóre z was piszą ze się puściła? Przecież każdy uprawia seks nawet 16-latkowie a ona poprostu miała pecha i wpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zagranicy pisze
ja ci kobieto wspolczuje, ze zyjesz w Polsce jak sobie poczytalam jak sie dzisiaj w Polsce nazywa matki karmiace dzieci piersia, to az sie ciesze, ze wyjechalam, lochy... jak tak ludzie postrzegaja macierzynstwo to super, im szybciej spoleczenstwo polskie w takim wydaniu wyginie tym lepiej.... A kolezanki to masz tez super... ja bym je kopla w d*pe. Za granica kobiety studiuja, ba chodza do collegow z brzuchami I nikt ich tu nie tepi za to wrecz pomagaja. Sama mialam 19 lat jak syna urodzilam (bylo to 18 lat temu) po maturze I co studia skonczylam I wszyscy mi pomagali, nawet w szkole. Ale teraz to sie cos porobilo ludziom w glowach... sa bardziej nowoczesni od zachodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa jasne- wzorujmy się na zagranicy, żeby nastolatkom opłacało się narobić trójkę bachorów przed 20-stką, każde z innym tatusiem i siedzieć na benefitach i hodować kolejne pokolenie darmozjadów bez aspiracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studiowalam w ciazy :) i potem z malutkim dzieckim. zaden problem a kadra tez przychylnie bardzo patrzyla na mnie, raz nawet w góre ocene mi ze względu na brzuch podniesli hhehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek:)
No cóż stało się, jakoś to sobie będziesz musiała poukładać. Ja Ci jedynie współczuje straty młodości, bo niech każdy mówi co chce, ale z dzieckiem to już nie jest to samo. A pod 40 to już raczej na dyskoteki biegać nie będziesz. Na studiach dasz radę, pomoże chłopak i rodzice. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
no to mi tez raz, z chemii organicznej. Prof. zanim zobaczyl wynik to mowi ze zdalam bo sie cieszy z nowy Polak przychodzi i ocena w gore (czyli jakbym miala 2 to podnioslby do trojki), no ale zdalam wiec wstawil mi 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zagranicy pisze
tak lepiej zrobcie tak, ze bedziecie mieli na ulicach same dziadki I babcie, a zamiast dzieci beda wszedzie kotki I pieski, zobaczymy jak daleko taki kraj zajedzie, a taka perspektywa przed Polska juz za 10 lat...Zobaczymy skad wezmiecie mlody staff, ktory zaopiekuje sie taka masa schorowanych, starych ludzi, bo co innego opiekowac sie dzieckiem a co innego starcem. Do Polski to nawet Chinki pracowac nie przyjada... Biznesu zadnego oplacac sie tez nie bedzie, bo ile potrzeba rzeczy starym ludziom. Ale dobrze. Autor ksiazki " Nowy wspanialy swiat" dobrze opisal przypadek Polski- wyspa alf. To wlasnie czeka Polske. 38 mln ludzi sie bedzie powoli zagryzac, a jak zostanie z tego 3 mln to sami oddadza wladze sasiadom, bo zrozumieja, ze nie sa zdolne do samostanowienia, ze sa za bardzo egoistyczne, dazace do dominacji I chciwe I zawistne jak szczury, ze nie sa w stanie koegzystowac w zbiorowosci, zeby wzajemnie sie rozwijac. I tak to jest teraz z Polakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×