Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana 19 latka :(

Wstydzę się studiować w ciąży :(

Polecane posty

Gość Załamana 19 latka :(
we wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zagranicy pisze
zalamana>> nie sluchaj ich, najlepiej juz nic nie pisz, tylko zyj realem, bo tutaj na forum, stare dewoty, siedza, ktore same kurwily sie na zarzyganych balangach studenckich (czwartkowych :P) I im teraz tego brakuje I placza I teraz udaja swiete... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym sie wstydzila
nie p*****l glupot,bo sama mam klawiature nie polska i oprogramowanie tez, a duze i mi nie wyskakuje:D Masz jakis blad i nie umiesz tego zmienic i to cie zdradza, raptem jakas babka z Londynu, facet wypowiadajacy sie na forum o macierzynstwie i ty macie ten sam problem i to w tym samym czasie? I jeszcze stylistycznie piszecie tak samo. Coz za zbieg okolicznosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
a ona sie nie wymadrza. pyta sie jak wyglada jej sytuacja u innych kobiet i jak sobie poradzily. nie zauwazylam zeby pytala o zdanie kiedy ma prawo zachodzic w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@z zagranicy - nie jesteś anonimowa tak samo jak ja i reszta piszących. Wystarczy program do wyszukiwania IP a potem inny, który pokazuje IP łącza do którego jest przyłączony dany komputer (bo IP "pierwsze" to najczęściej IP operatora) więc gdybym chciała poswięcić trochę dużo czasu (bo jestem laikiem) to mialabym współrzędne twojej obecnej lokalizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dajcie spokój z tą smarkulą. Wychodzi za mąż, bo tak po prostu wypada. Normalnie to jeszcze kilka ładnych lat byłaby panna. Próbuje się jakoś pocieszać, no bo przecież u niej pary, które były ze sobą kilka lat przed ślubem się rozwiodły. Pocieszę Cię. Ty tak możesz mieć kilka lat po ślubie. Nikt Ci nigdy gwarancji nie da, ale po dłuższym okresie człowiek jednak zna tę drugą osobą lepiej i jest pewniejszy, że z nią chce być na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ z zagranicy - no i dodam więcej. Mając twoje IP i twoje współrzędne mogłabym Ci się włamać do kompa i zdobyć twoje dane (ale tego nie potrafię :P umiem tylko zdobywać IP i współrzędne ale znam ludzi, którzy potrafią się włąmywać więc powtórzę: NIKT NIE JEST W SIECI ANONIMOWY).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nawet gdyby to co ta z zagranicy ma cala prawde o sobie pisac?byla tu niejaka lookrcja i jak si skonczylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
askimi horyzontami nazywasz to, ze nie podoba mi sie wywalanie piersi przy stole w towarzystwie obcych mi osob? To nie są wąskie horyzonty, ale szmaciarstwo pozbawione wszelkich matczynych odruchów, a więc jesteś autorką pustą p***ą nie wartą osikania. Zarzucasz mamie że chwali się swoją pociechą? I bardzo dobrze, ty byś pewnie swoje małe - bo z twoim podejściem nie można mówić o dzieciach - poustawiała po kontach. I tyczy się to wszystkich p******ych kobiet którym karmienie kojarzy się z czymś obleśnym. Do gazu szmaty !!!! tam wasze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszokowana glupota ludzi
na tym forum kazdy moze byc kazdym, a wlamac na kompa to ty mozesz swojemu mlodszemu bratu, jak ci sie uda dopchac do kompa, bo w Polsce to ludzie nawet o coca cole sie bija jak ja postawic na stole wigilijnym na rynku, a co dopiero mowic o posiadaniu komputerow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym sie wstydzila
znowu ta zza granicy szaleje:D No dawaj dalej, teraz jako gosc piszesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym sie wstydzila
tylko tematy ci sie wariatko pomylily:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba sie topik ci pomylil, nawet wiem o ktory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszokowana glupota ludzi
dla mnie to wogole jest nie pojete, jak mozna sikanie i sranie stawiac na rowni z karmieniem piersia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszokowana glupota ludzi
to ty co sie wstydzisz wszystkiego wkleilas tam link z tego topiku, chcialas mnie osmieszyc, ale to ja cie udowadniam, ze na tym forum kazdy moze byc kazdym, nawet ty moglas byc strasznym kurwiskiem w latach studenckich, ktory teraz siebie wybiela, poprzez dokopanie autorce topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym sie wstydzila
i jeszcze ukradla nic autorce tamtego temat. co za zalosna istota:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teoretycznie każdy może być każdym ale wbrew pozorom nie tak ciężko włamać się do czyjegoś kompa ;) Ja tego nie potrafię co już wcześniej napisałam ale są ludzie, którym można zapłacić (i to wcale nie muszą być kwoty w tysiącach) i oni to zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana-jestem w 19tc:) slub wzielismy po 7 miesiacach znajomosci. jeszcze nigdy nie spotkalam tak wrednych I nierzyczliwych ludzi jak w Polsce. niestety. szkoda twoich nerwow. wmowia ci ze jestes puszczalska I slub na sile jest, po co ci to, nie warto sie denerwowac. Najwazniejsza jestes ty I dziecko teraz a nie opinie innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszokowana glupota ludzi
:D widzicie jakie wy prymitywne jestescie, a niby takie "mundre", co to dla nich inne niz one kobiety to lochy :D w kazda bajke wierzycie i kazda bajke mozecie wy napisac, a pokazujecie siebie jako ziejace nienawiscia szczury :D Po raz kolejny ciesze sie, ze nie mieszkam w Polsce i ide uczyc sie do egzaminu Life in UK, potem paszport brytyjski, a polskim podetre sobie tylek i bede miala spokoj ze szczurami, wole zyc wsrod obcych ludzi, ale takich, ktorzy jak mi sie powinie noga mi pomoga, a nie dodatkowo jeszcze kopna. Najlepszy to byl ten eksperyment, ktory zrobili dziennikarze, ze Polak pomoze drugiemu czlowiekowi, jezeli ten jest .... dobrze ubrany.... Prymitywizm emocjonalny i szczury... Kto chce zyc i byc traktowany jak czlowiek, powinnien uciekac z Polski i zostawic ten szczury, niech sie same ze soba pozagryzaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskusja i tak jest jałowa. autorka może sobie iść na tę architekturę, ale i tak z niej wyleci po pierwszej sesji. gdyby to był drugi rok i dalej, to jeszcze, ale przez pierwszy ciężko przebrnąć, a już z brzuchem i niemowlakiem, to nierealne. chyba że autorka bardzo zdolna, w co wątpię zważywszy, że do spółki ze swoim dojrzałym "narzeczonym" nie potrafią kondomów obsługiwać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z tym nikiem i tamtym tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej z zagranicy
czy pomarańczowej zszokowanej głupotą ludzką że zacytuję, coby gołosłowną nie być " jak stara torba, kpila sobie z mlodej, tj niektore tutaj, ze brzuszata itd. nie zdecydowala sie wczesniej na dziecko, bo tylko kariera I szczerzenie sie szefi za awans bylo priorytetem, to trudno, natura jest okrutna dla kobiet." ______________________________ A więc dla dzieciatych bezdzietna kobieta to stara torba skupiona na karierze i awansie, a więc na złych priorytetach. A niech do tego zrobi in vitro za swoje podatki, zgroza! Ponadto egoistka, bo to również można usłyszeć z ust szczęśliwych matek. Podobnie egoistką i zimną wyrachowaną suką jest ta, która rodzi przez cc a nie naturalnie, ta co bierze zzo do porodu, a nie cierpi dla dziecka, ta co karmi mlekiem modyfikowanym z butelki, a nie piersią i tak można wymieniać. Matki Polki rodzicielki wcale aniołami wcielonymi nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta z zagranicy jest naprawdę jakaś nienormalna. Dobrze, że nie mieszka w kraju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah prawda, i tekst: stara torba charakterystyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej z zagranicy
"Najlepszy to byl ten eksperyment, ktory zrobili dziennikarze, ze Polak pomoze drugiemu czlowiekowi, jezeli ten jest .... dobrze ubrany...." __________________________ Podobny eksperyment zrobiono w UK:) Wynik eksperymentu był identyczny - Anglicy chętniej pomagali człowiekowi w garniturze:) Ludzie na całym świecie są identyczni. No, może z tym wyjątkiem, że w UK nikt nie zlinczuje cię za to, że nie urodziłaś dziecka do 30 r.ż, że urodziłaś pierwsze dziecko po 40 r.ż., że nie urodziłaś tylko usunęłaś ciążę, bo studia były ważniejsze, że nie chcesz w ogóle mieć dzieci, że urodziłaś przez cc na życzenie, że urodziłaś naturalnie ze znieczuleniem, że nie karmisz piersią, że zostawiasz dziecko i idziesz do pracy zamiast być z nim w domu do 18-stki. A w Polsce matki-polki nie dadzą ci żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka 19 letnia "brzuchata" ułoży sobie lepiej życie niż niejedna 30+ żmija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urodzisz to sie sama przekonasz co to znaczy studiowac i wychowywac dzieciaka !jeszcze bedziesz płakać .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×