Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana 19 latka :(

Wstydzę się studiować w ciąży :(

Polecane posty

Gość gość
w dobie tak szeroko dostepnej antykoncepcji, zbrzuchacona 19 latka przez 27 letniego pryka, jest wielkim wstydem. Wstyd bo glupia i nie potrafi sie nawet zabezpieczyc przed spapraniem zycia sobie i dzieciakowi. Ja bym z taka siksa w zyciu sie nie zadala, jeszcze studiujac, gdzie ludzie potrzebuja czasu na nauke a nie przebywanie z baba, ktorej z cyckow mleko leci bo czas karmnienia sie zbliza. I co ten stary piernik (bo prawie 30 latek r***ajacy dzieciaka, co ledwo mature zdal jest obrzydliwy) bedzie sie dzieciakiem zajmowal i utrzyma cala trojke? Pomoc MOPSu oczywiscie stanie sie niezbedna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana 19 latka :(
a tu cie zaskoczę , że ten jak się wyraziłeś 27 letni pryk świetnie sobie radzi w życiu i akurat żaden mops nam nie grozi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pergolicie! idz na studia, potem juz nie pojdziesz. u mnie bylo pelno lasek z brzuchem, co to kogo obchodzi. to nie podstawowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto bedzie z dzieckiem
jak ty bedziesz na cwiczeniach i wykladach? sorry, ale na to pytanie jakos nie odpowiadasz, wiec to troche dziwne, bo na architekturze bedziesz miala mnostwo godzin w tygodniu. Jak narzeczony pracuje to raczej z dzieckiem nie posiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana 19 latka :(
a co tu odpowiadać ?? Ta sama sytuacja zaistniałaby gdybym po porodzie zachciała wrócić do pracy, więc ? A gdy obydwoje rodziców pracuje to kto siedzi z dzieckiem ? Sam(a) sobie odpowiedz na to pytanie ! Zatrudnimy najlepszą nianię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana 19 latka :(
do gość 22:21 a ja nie chciałabym się zadawać z osobą ze średniowiecznymi poglądami czytaj ---> z Tobą Skąd ty możesz wiedzieć czy z moich cycków w ogóle będzie ciekło mleko? A nawet jakby to co ? Uważasz matki karmiące piersią za trędowate , tak ? Żałosna jesteś :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto bedzie z dzieckiem
dlaczego tak sie rzucilas? zadalam normalne pytanie i uwazam, ze niania to dobry pomysl:) Pamietj, ze na pierwszym roku jestes do grupy przydzielona, ale mozesz sobie mimo to ulozyc sama plan zajec! to wazne, zbierz caly plan wszystkich grup i uloz tak sobie zeby chodzic z roznymi grupami na rozne zajecia, ale za to miec jak najmniej okienek. Wykladowcy pojda ci na reke jak powiesz, ze masz malutkie dziecko, troche sie nabiegasz by sie poprzenosic z grupy do grupy, ale warto by miec stale godziny i bez okienek:) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto bedzie z dzieckiem
aha i bedziesz dziekanke musiala wziac po I semstrze tak? Bo urodzisz w zasadzie w czasie sesji zimowej. Pomysl o tym juz teraz by zaliczyc wszystko wczesniej i w 9 mc nie ciagac sie, poswiec nawet na to wolne weekendy i idz zaliczac z zaoczniakami by potem nie miec zaleglosci. Zaliczysz pierwszy semestr a potem wezmiesz rok dziekanki i wrocisz z drugim rocznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto bedzie z dzieckiem
ano tak ty na architekturze to zaoczniakow nie ma. To nie wiem ale sprobuj sie umawiac na wczesniejsze zaliczenia indywidualnie, mi sie udawalo jak mialam jechac za granice. Ostatni egzamin mialam 25 i 18 czerwca a 24 wyjezdzalam i udalo mi sie wczesniej, ale mialam po 2-3 egzaminy dziennie:P Jak sie postarasz to dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim miescie ta arch, bo jak w krk to pojda ci na reke duzo, studiiowalam, to wien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak przeczytałam te wypowiedzi to się przeraziłam...dziewczyna młoda ale w normalnym związku niedługo ślub więc oczywiste, że szanowny małżonek zadeklarował się utrzymywać rodzinę póki dziewczyna studiów nie skończy i do pracy pójdzie co świadczy o jego odpowiedzialności...i lawina komentarzy, że kto z dzieckiem zostanie a jak kobieta do pracy wraca to kto zostaje??ludzie trochę zrozumienia i sympatii...a Ty nic się nie przejmuj dasz sobie radę i będziesz bardziej szcześliwa niż te głupie kro*y które pojęcia o życiu nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna zajsc w ciaze, majac 19 lat, nie bedac samodzielna i majac do dyspozycji srodki antykoncepcyjne? :O Trzeba byc kompletna idiotka. Chyba, ze to facet kutas specjalnie w******l ja bez gumy bo jest cieniasem i wie, ze jedynie glupia 19 latka z nim bedzie. Kobiety pewnie go juz przejrzaly i zadno go nie chce wiec zlapal glupia dziewuche i zaplodnil. I ona i on sa beznadziejni. A debile spodzic moga jedynie nastepnego debila czyli przyszly kretyn juz rosnie. Na studaich (na pierwszym roku) nikt nie lubi takich p**dek zaciazonych bo sa infantylne, glupie i biora wszystkich na litosc. Spapralas sobie zycie, kolezanek na roku miec nie bedziesz, chyba, ze jakims cudem trafi sie druga kretynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 8:24 mam nadzieję że sama stosujesz się do tej zasady i nie masz dzieci bo to dopiero byłoby tworzenie kolejnego pokolenia debili. Poza tym maja 30 lat i ustwione życie nagle można bez środków i warunków zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie ci sie...wstyd ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana 19 latka :(
do gość 05:34 W Krakowie również A czy Ty studiowałaś tam będąc w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zalamanej 19 A ja powiem tak w piątek miałam absolutorium na zakończenie studiów przyjechały rodziny i dziewczyny z chłopakami i swoimi dziecmi które urodziły będąc na studiach , / studia dzienne/ Tak pięknie to wyglądało takie maluszki aż samej mi sie zachcialo mieć dziecko pięknie bedzie odbierać ci dyplom trzymając swojego maluszka na raczkacb a przy tobie partner.duzo dziewczyn było w ciazy jedyne zrezygnowały a drugie studiowała dalej i co dały radę bez problemu i mega powod do dumy ze dały radę!!!! Ty tez dasz , ja ta, idę dalej sie uczyć na farmacje i właśnie staram sie o dzidzie i wiem ze dam radę bo potrafię sie zorganizować i moze Tybecie uciazliwe ale co tam wystarczy chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×