Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dać mu szansę?

Polecane posty

Gość gość

Od od roku znam pewnego chłopaka. Na samym początku znajomości było fajnie- on mnie adorował, dobrze nam się rozmawiało. Później- gdy zaczął się rok akademicki coś zaczęło się psuć. On coraz rzadziej się odzywał. Udawał nawet przez kilka miesięcy że ma dziewczynę ( na facebooku)- jak później się okazało to był taki żart dla świętego spokoju. Postanowiłam wówczas zerwać z nim kontakt. Niedawno on coś znowu ode mnie chce. Chce się spotkać i jest taki jak dawniej- miły, bezproblemowy. Nie wiem czy dając mu szansę nie dam się wykorzystać w ten sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może latem odslonilas trochę ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latem chodzę w mundurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie. Jak teraz to przemyślałam, to to sie mija z celem i do niczego mi nie jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze jako facet :-D Na pewo sa lepsi od niego you know :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sumie nie chce żeby on był moim chłopakiem ani czymś takim. Bo na to żeby kogoś mieć nie pozwala mi moja praca i przez długie lata nie pozwoli. Założyłam ten temat tylko po to żeby dowiedziec się czy w tej sytuacji mogę narazić się na wykorzystanie przez drugą osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zebys nie zostala sama.... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykorzystac? Ale jak? To raczej on moze byc wykoqtzystany skoro tobie nie zalezy na niczym wiecej niz kolezenstwie. Bo on tego nie wie:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia wiem, że młodzi chłopcy związku nie szukają, więc na pewno on żadnych nadziei sobie w związku ze mną nie narobił. I tak na moje oko traktuje mnie jako koleżanke. Może liczy na znajomość friends with benefits.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zebys nie zostala sama.... Samotność zła nie jest. Jak patrze na niektóre pary i ich kłótnie i ograniczanie się wzajemne, to już wolę być sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotnosc dla niektorych jest ok. Ale przekonasz sie, ze kiedys zmienisz zdanie. I wish you ,,,,,, :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem co to znaczy samotność. I do niedawna było mi z nią źle. Teraz już się przyzwyczaiłam. I wypełniam sobie pustkę innymi rzeczami niż związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam ochoty żeby ktos się mną zabawiał w zalezności od humoru. I potem odkładał w kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko. Zawsze jest takie ryzyko jak sie kogoś poznaje, że odstawi nas po jakimś czasie w kąt. Ale to co zamknąć się w domu na klucz i nikogo nie wpuszczać? A na seks po prostu się nie zgadzaj jak nie chcesz Ja nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie, ze on tylko o sexie myśli. I traktuje mnie przedmiotowo. Moze mi się wydaje. Bo na głupiego i pustego nie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci tylko mysla o sexie i zlowieniu ofiary... facet taka juz natura nas stworzyla :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jedno z drugim się łączy? To ciekawe. Ja myślę o seksie prawie cały czas. Ale nie traktuje i nie myślę o nikim nigdy przedmiotowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie. Sex jest wazny i jak jest udany dla obojga, to jest szansa na jakas wiez. Nie wiedzialem, ze kobiety caly czas o tym mysla. Bardzo ciekawe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie panowie ja jednorazową ofiarą nie chcę być. Jakbym chciała, to bym dołączyła do miłych pań stojących przy autostradzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczęły się wakacje, ma więcej czasu, więc się znowu odzywa. przyjdzie październik, wróci na uczelnię i znów Cię oleje. warto burzyć sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W związku z tym nie pozostaje mi nic innego jak odpuścić sobie typa, który tak traktuje kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu zapytaj go...czy chcesz mnie na jeden raz ? :-D Serio tego sie chyba nie wie, Trzeba zrobic ten raz i zobaczyc. No chyba, ze zobaczysz w jego oczach milosc... :-D Zycze Tobie Ciekawe co powie? Ach studenci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja go nie zamierzam o nic pytać. Tym bardziej o to czy chce mnie na jeden raz. To by było żałosne chyba... PS.Jakby był prawdziwym mężczyzną to postępowałby bardziej zdecydowanie- brałby i nie pytał żart :-P A tak na poważnie to on sam nie wie chyba czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zrob z nim koniec i pomysl o innym! Albo wez sie za jezyki obce. :-D I nie mysl tyle o sexie.... ! Bye Bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nie pisała o seksie, tylko ja Fakt faceci potrafią być perfidni i udawać zainteresowanie. Ale.. co jeśli facetowi rzeczywiście się podobasz, ale jesmeś uprzedzona i wrzucasz go do worka z tymi nieuczciwymi? Tracisz szanse na coś fajnego. Można cale życie się asekurować, czemu nie. Ale to nudne:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bez przyszlosci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje. Ale już zbyt wielu nieudaczników spotkałam, żeby każdy kolejny nowo poznany chłopak wydawał mi się nieskazitelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morph.
10:46 "Ja w sumie nie chce żeby on był moim chłopakiem ani czymś takim. Bo na to żeby kogoś mieć nie pozwala mi moja praca i przez długie lata nie pozwoli. Założyłam ten temat tylko po to żeby dowiedziec się czy w tej sytuacji mogę narazić się na wykorzystanie przez drugą osobe." ->>> "Bo na to żeby kogoś mieć nie pozwala mi moja praca i przez długie lata nie pozwoli." <<<- To jest intrygujące zdanie... bo chyba nie jesteś jego wykładowczynią? A jeśli byś była to jak myślisz, czy on nie miałby obaw żeby coś Ci zaproponować? Wiem coś o tym... A fake z dziewczyną na fb, to może dlatego, żebyś była zazdrosna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezle rozumowanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×