Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

diabliczka78

Rozmowy o wszystkim i o niczym

Polecane posty

jaki pieeekny nowy domek :D .... wszystkim przybywajacym 🖐️ :D hmmmmmm ... dobrze, ze bez numeru :) przynajmniej nie bede miala klopotu ze znalezieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D nowy domek mamy?:D:D H U R A !!!!!!!!!!!!!!! ciekawe jak długo pomieszkamy ;) Dyyy :P Ty pijoku sakramencki ;) :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaruś 😘 Diii 😘 Nie pijoku, tylko rozrywkowa kobieto!!!:D:D Wpadnęłam sobiem tak na kwilkę:P;) A i Klrauś....które jutro miałaś na myśli??!! :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa pewnie, zrodlana wode pije, suchym chlebem ,koniom odebranym ,zagryza to cycki i tylek nie rosna, echhh a teraz ide w diably spac, nie chcem ale muszem na razie marudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owow!!!!! Ty najwredniejsza z najwredniejszych CHOLER!!!! Tyyyy Tyyyy Tyyy!!!!!!!!!! ###%^&@!@#%************@###############!!!!!!!!!!!!!! No....już mi ulżyło... I się odchudzam teraz o! Tylko cycków mi szkoda.... znaczy nie odchuuudzam tylko tam teges, brzuszki ćwiczę i takie tam i se zapierdzielam i się opalam i w ogóle! O! Idę sobie! O! Aleś mnie zdrzaźnił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ top jeszcze żyje:D Klara i Iskra👄 i nie jestem pijokiem😴chociaz.... dzisiaj zaś mam impreze:classic_cool: Pomarańczko nie jestem z Gdyni, bliżej do gór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siemka niebieska di ;) toc mowilas, ze ze wsi dziewczyna jestes. Dziedziczka hyhyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwnym trafem znow w pracy i znow naa Cie trafiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chętnie o wszystkim i o niczym ale o d****h,cyckach,c****h może nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dziala ciezko Ci bedzie mnie trafic niebieska Di bom ja miedzy goscmi ukryty. I niby czemu zle? masz cos na sumieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko mów co Ci slina na język przyniesie;) Gościu pomarańczowy przede mną sie nie ukryjesz:P A na sumieniu nitz nie mam, grzeczna jestem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skad wiesz, ze ja to ja a nie jakis inny pomaranczowy jegomosc? i btw jak tam kacyk rano byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, intuicja?😴:P kaca to ja nigdy nie mam, no chyba że zaleje się w trupa a to mi się nie zdarza, no dobra może raz mi się trafiło😴 aa i jeszcze mi zdradz co to btw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
by the way -swoją drogą, przy okazji. A pytam bo humor byl zeby w nocy o polnocy z pomaranczowym gosciem pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to taki skrót juz kumam:D ja z pomarańczkami zawsze piszę, no chyba że są niemiłe to wtedy olewam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Ty niebieska jestes :-P ja pisze po prostu i masz racje niemilych olewac. ;-) To co za impreza dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babskie spotkanie hihihihi ja dzis bede rodzynek. same babki i ja :-p z sekszeniem u mnie neee neee ;-) jak to bylo ? nie psuje sie w swojej piaskownicy? czy cus;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kotka👄 ciepełko juz jest u Ciebie? Gościu pomarańczowy nie boisz się że baby Cię zgwałcą😴:D a o piaskownicy nitz mi nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi tylko o to, ze to moje babki sa i na nich cant touch this jest napisane. Czy sie nie boje? mam mocna glowe! bede sie bronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy lubią cepełko Gościu pomarańczowy jak Twoje są? ale tak tylko, tylko Twoje?:D czy sobie je wypożyczasz na impreze:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol, jaka iskierka powyżej jest nerwowa😠 szokełe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i te wulgaryzmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narka Di

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×