Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amst@f

Rozmowy o rżnięciu na puzonie

Polecane posty

Mamy problem. Ja się nie dzielę Chociaż doceniam dobre chęci ;) Wybierz broń - powiedziałabym. Ale to mężczyzna walczy o kobietę a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy lipton :D nawet nie mamy się o kogo bić :P a co dopiero czekać na ten tuzin tancerzy w walce o nas.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie tuzin wezmę jednego. Oddam Ci jedenastkę. Będziesz miała tameczną drużynę piłkarską :D Będziesz ich mogła potrenować ;) Nauczą się jak się obchodzić z piłeczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie też mi jeden wystarczy :P aż takiej kondycji nie mam :P Wiesz... z 12 łatwiej sobie wybrać tego jednego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że jest jeden samiec alfa, który tak potrafi :P Nie chwalątz się właśnie przemawia :D Jestem wysportowany jak dwie stonogi z dołączonym podwójnym pakietem nóg :D ćwiczę wytrwale przed komputerem przerzucanie z patelni na patelnię platzków ziemniaczanych :P dobre są na wątrobę :D po nich mam najlepsze wiatry ;) Ostatnio grałem w chińczyka z moim nowym krzesłem kupionym w Ikei :D Jestem towarzyski więtz nie mam problemów z akceptacją nowych mebli, chodź w przeszłości zdarzało mi się pogryźć pufę 💤 Ciociu Frido my sie nigdy nie zestarzejemy :D to świat ma krzywe okulary i musi sobie nastawić wzrok u optyka murarza, ktory potrafi zacementować spojrzenie :D Tak więtz szczekamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tzo to jest czytanie ze zrozumieniem? 💤 Zrobiłem totem z platzków ziemniaczanych, ma lekko farbowane włosy z kiszonej kapusty :P niepokoi mnie tylko nowa szafka, którą dostałem w promocji, patrzy się na mnie jakby chciała uprawiać nierząd :D podchodzi powoli, ale mam patzkę na muchy więtz dam sobie radę:P:D Prawdziwy mężczyzna potrafi zatańczyć i to jak :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechotnik stracił wenę po tym jak go zaatakował niewyżyty seksualnie wazon z czterema pijanymi lekko poszatkowanymi marchewkami :D Myślał miękki chuujek, że tzoś potrafi poza skokiem w dal bladą duupa na kangura :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Packa w szafkę? Oj bo Ci się nabije i kołeczkiem w pępek zgg*****i :P A placka ziemniaczanego to bym zjadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hundu, zawziety jestes pies... daj pozyc innemu czlowiekowi 😴 czekam na placki ziemniaczane 😴 koniec opowiesci, czas przejsc do tresci .... zjadlabym placuszka z kwasna smietana i cukrem ... mniammmm .... kilka lat temu, w cisnej dowiedzialam sie, ze jem je po warszawsku ;) ... tyle lat zycia w nieswiadomosci 😴 jak chcesz moge warczec ..... wwrrrrrrrr... koty tak maja, jak sa wkurzone 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frido może dam, może nie dam, Grzechotnik musi zrozumieć, że przypalanie zupy na palniku gazowym w warsztacie pratzy, to zuo w nieśmierrdzącej postaci, czyli chuujowe 💤 Przepisy BHP zabraniają takiej fanaberii,. zaklad pratzy to nie burdel, ale biurwy i tak chodzą ;) Jesteś wyjątkowa kotełłe :P potrafisz platzkiem zakręcić jak rybak kołowrotkiem przy wędce :D spokojnie kijanki biorą jak najęte, jeszcze będzie zupa z owoców morza, lekko podsuszanych tych sadowych ;) I słowik nam zaśpiewa, bo poczuł wolność :D Po warszawsku? 💤 Mam alergie na to miasto, srrając bobkami :O Ostatnio wysłałem do tego miasta pluszowego misia, :P okazało się, że na poczcie został obsikany przez dwie dżdżownice i jednego egłodnego skarabeusza ;) Wyczułem tam jeszcze urynę konika polnego, ktory z filetrw poskładał się w jedną tzałosc, i sprzedał na promocji, zupełnie nieświadomy swego losu, który był snem, upierrdolonym na jawie przez Ludwika XVI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hundu, miasto jak miasto, tyle ze duze 😴 ... na placki poczekam 😴 ... jak by sie nie nazywaly, to jem ze smietana i cukrem :P nie marudz o owocach morza :P ... az taki wieloryb ze mnie nie jest, zebym kryl jadla 😴 slowika moge posluchac... czemu nie.. ale dlaczego tak dlugo mam czekac :O ... one podobno w maju spiewaja :O ... za to koty teraz marcuja sie przez caly rok 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociu Frido mógłbym zdzierżyć w Warszawie obsikanie pluszaka przez cztery pasikoniki rozpędzone na wrotkach nad bałtyckim molo :P Ale skarabeusz? :O Byłem zaskoczony gdy tylko poczułem zapach jego moczu na lewym uchu miśka po prawej stronie jego pach zaraz pod trzecim żebrem zupełnie od góry licząc od dołu :D Kiedyś we Wrocławiu zostałem zaatakowany przez szczekającą mysz, szczekała zupełnie jak kanarek, aczkolwiek dało się w niej wyczuć osła :P choć pani w autobusie z wielkim tzytzem na szybkie sugerowała, że mysz może być imitacją czarnej mamby, inwigilujątzej towarzystwo, swoich potentzjalnych kandydatów do zjedzenia :D To są doświadczenia budujące ludzką psychikę, świadomosć a także poczucie humoru bez którego nawet porządn pierrd nie osiągnie zamierzonego efektu :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy...spoglądacie w ciemności, wiedzcie że i ciemność spogląda w wasze dusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzo to mabyć pomarańczo? :O Pierrdolnąłeś zbyt motznego pierrda po nieświeżej fasoltze po bretońsku :P strzeliły Ci żarówki pod deklem ;) innej możliwości nie widzę, robisz na forume za księdza :D Myślisz, że przy zgaszonym świetle, w czarnym prześcieradle jesteś w stanie przebić ojtza dyrektora, ni chuuja i tak masz za małą patzkę aby zrobić więtzej niż dwa kilometry muru, nie berlińskiego ale egipsko chińskiego, posrrana imitatzjo betonowego sandała, a teraz w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j. zresetowany gumisiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×