Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
polarna783

co na imieniny dla mamy?

Polecane posty

Gość gość
Właśnie ostatnio miałam problem co kupić na urodziny swojej mamie. I znalazłam bardzo ciekawa stronkę www.pl.ericolusso.com . Stylowe i oryginalne Stojaki , Wieszaki oraz Barki na alkohol. Prezent okazał się znakomity, pasuje idealnie do wystroju no i oczywiście jest praktyczny bo Mama może ładnie pokazać swoja kolekcję alkoholu. Polecam z całego serca bo świetne mają produkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stankowa
Faktycznie ładna ta pościel w sferisie, chyba się sama zdecyduje na jakiś komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zestaw dobrych i skutecznych kosmetyków z dodatkiem naturalnego kolagenu? Mama na pewno będzie zadowolona, zobacz na www.Lagenko.pl to uczciwy i solidny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martolinnna
a moze jakis fajny gadżet? ja zazwyczaj ide po prezent dla mamy do media expert i zawsze cos fajnego wyszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio swojej mamie kupiłam taki cudowny kubek, który zmienia kolor jak zaleje się go wrzątkiem i pojawia się napis "kocham cie" <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka99
a zegarek to bizuteria? ;) bo np. jordan kerr ma fajne niedrogie zegarki, ktore nie sa jakas "bizuteria" tylko fajnymi, ladnymi, pozytecznymi elementami stroju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej mamie kupiłam koszulkę woolmed z wełną owczą. Prezent trafiony bo moja mam nosi ją na co dzień i jest bardzo zadowolona. Polecam każdemu bardzo praktyczny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliin
Bardzo fajny ten powerbank :) chyba muszę sama kupić sobie taki gadżet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy to ciekawy pomysł, natomiast jeżeli ma być to coś symbolicznego o czym z pewnością będzie pamiętać, to polecam też złotą biżuterię, zerknij na www.FabrykaBizuteri.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama bardzo lubi piec ciasta i takie tam różne więc zamówiłem jej taki fajny piekarnik halogenowy na avans.pl podobno takie halogenowe są na czasie i można w nich dużo rzeczy przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio brakowało mi pomysłu co kupić mamie. Lubię praktyczne prezenty. Znalazłam w internecie stronę Pureventfilters i wybrałam dzbanek filtrujący wodę. Mama zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokółka
Ja mojej kupilam zegarek Miugo, ma imieniny za tydzien, ale do 7.01 maja promocje 18% na wszystko, wiec teraz kupilam. Mama na co dzien nie nosi bizuterii, ale zegarki lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cilnka
Suszarka do włosów zawsze się przydaje :) ja korzystam z Babyliss Le Pro Express 6614E którą mega polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może dobre, skuteczne i naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała? Polecam te z kolagenem, ich szeroki wybór znajdziesz na www.Lagenko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaryn
ciepły koc zamówiłem dla mamy na imieniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×