Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
polarna783

co na imieniny dla mamy?

Polecane posty

Gość gośćtomek
Bardzo dobrym pomysłem jest kosz z różnymi rzeczami które mamie sie przydadzą np: Kawa, herbata, czekoladki, jakieś winko itd...ładnie opakowane wygląda ładnie a i jest to prezent praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem byłaby po prostu kawa :) dobrej jakości kawa to świetny i sprawdzony pomysł. Ja ostatnio kupowałam na www.WhiteEagleCoffe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsci

moja ma imieniny zaraz przed gwiazdką i dlatego na święta robię jej duży prezent, w tym roku już mam kupioną lokówkę curl secret, upolowałam w euro w promocji z prostownicą którą zgarnę dla siebie :), myślę że mama się ucieszy, bo lubi sobie podkrecać włosy a z tą prostownicą to bajecznie łątwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maderfader

Ja mamie na święta kupuję lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly pod Wrocławiem ❤️ ma 52 lata, ale myślę że i tak na luzie da radę, to przebojowa babka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igniis

ja zamówiłam tu kilka drobiazgów do domu casabella.com.pl a wnuczek zrobił laurkę. 🙂❤️ super prezent wyszedł 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Po

Najlepszy prezent na imieniny czy urodziny dla mamy to torebka. Wiecie jak to jest, nasze mamy zawsze oszczędzają, nie chcą wydawać na siebie pieniędzy, a przecież chcemy żeby ładnie wyglądały, biżuteria i torebki to najlepszy prezent www.bonafora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia13

Ja zdecydowałam się w podobnej sytuacji zamówić z www.BenWild.pl torebkę, był to strzał w dziesiątkę, prezent bardzo przypadł do gustu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi

moja mama, lat 61 w zeszlym tygodniu miala urodziny i dostala ode mnie i meza wypasione zelazko z generatorem pary https://www2.braunhousehold.com/pl-pl/products/prasowanie/zelazka-z-generatorem-pary/carestyle-7. Troche sie wahalam czy zelazko to dobry prezent na urodziny ale jej stary sprzet sie niedawno popsul i okazalo sie ze strzelilam w dziesiatke. Mama byla zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasod

moze krem jakis, albo zesatw kosmetykow? Ja z pat&rub ostatnio bralam i dobre zestawy mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu, chyba w ubiegłym roku na imieniny moja mama dostała ode mnie lokówkę babyliss z taką owalną końcówką do robienia luźnych fal, bo ona je uwielbia i była bardzo zadowolona, więc wydaje mi się, ze to jest opcja bardzo dobra dla mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ostatnio dostała ciśnieniomierz haxe ode mnie. Jest zadowolona, profesjonalny sprzęt wart swojej ceny, do tego przypomina jej o pomiarach. Ma go już jakiś czas i stwierdziła, że sama tak dobrego ciśnieniomierza by nie znalazła 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze kupuje ciuszki na Odzież damska - sklep internetowy - CosmosModa i mama jest bardzo zachwycona za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze co wybrać ale chyba faktycznie postawię na praktyczny prezent, który przyda się jej, a który sama zamierza sobie kupić. Zdążę ją jeszcze ubiec w tym. Rodzice remontują łazienkę i między innymi pokazała mi https://www.superwnetrze.pl/dozownik-na-mydlo-450ml-kela-scarlett-bialy,t121786.html ale wiem, że i tak go sobie nie kupi, bo szkoda jej będzie tyle wydać na jedną rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mojej kupiłam niedawno zegarek smartwatch 🙂 Super się jej go używa, bardzo sobie chwali. Myślę że to fajny prezent. Ja sprawiłam jej zegarek Garett'a

Edytowano przez Madjuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwiaty, torcik własnoręcznie zrobiony to jako dodatek do głównego prezentu. Moja mamusia ostatnio dostała ciśnieniomierz haxe. Wygląda profesjonalnie, jest na baterie, więc bardzo poręczny. Prezenty, dzięki którym bliscy mogą zadbać o siebie zawsze są trafione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×