Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
polarna783

co na imieniny dla mamy?

Polecane posty

Gość franeczka1
na podobna okazję zabralam moja mamę na kolację do restauracji Satlo w Warszawie :) chciałyśmy uczcić ten dzien w szczególnym miejscu i ekskluzywnym miesjcu, stąd wybór padł na Salto. także może warto tak spędzić ten szczególny dzień/wieczór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucka
ja skorzystałam ostatnio z wycieczki do paryża, tanie loty do paryża były na https://www.fru.pl/tanie-loty/do-Paryz-PAR/ poleciałam z chłopakiem na dosłownie dzień było super super romantycznie, polecam jako prezent dla kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dobrym pomysłem jest zakup czegoś praktycznego. Moja mama ma na imię Maria, więc jej imieniny są dość mocno i hucznie świętowane. Spytałam się czego potrzebuje i okazało się, że brakuje jej dobrej jakości pościeli. Znalazłam w necie taką ładną pościel http://www.krainaobrusow.pl/dla-domu/sypialnia/2590-posciele/51302-posciel-bambusowa-200x220-eva-caffe-victoria.html. Z bambusa w ogóle ^^. Bardzo jej się spodobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super prezentem na każdą okazje jest srebrna bizuteria moim zdaniem. Bo niedroga a ladnie wyglada :). Ja ostatnio mojej mamie kupilam na Violette.pl wlasnie naszyjnik srebrny i byla zachwycona :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojej mamie najczęściej kupuje książki, ponieważ dużo czyta i nowy nabytek w jej biblioteczce zawsze jest mile widziany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia963
Możesz kupić mamie nowy komplet pościeli :) Tutaj znajdziesz typowo kobiece komplety, sama mojej mamie kupowałam właśnie tu http://www.elway.biz/33-posciel-3d . Bardzo się ucieszyła z prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od jakiegoś czasu korzystam z prezentforum.pl i w końcu nie mam problemów, chyba wszyscy mają lepsze pomysły niż ja. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośkamówiąmi
a może Cinnibird ? To zależy czy jest typową mamą kochającą kuchnie i wszystko co z nią związane. Moja była bardzo zadowolna, bo lubi takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzień matki planuję kupić mamie farby olejne. kiedyś to była jej wielka pasja, na którą nie miała czasu przez 30 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojej dałam opaski IvyBands bo ciągle narzeka że na siłce jej włosy wpadają do oczu ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również szukam pomysłu na imieninowy prezent dla mojej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaszaOP
A co sądzicie o ładnych i markowych torebkach, widziałam takie w https://emanzana.pl/ i wcale nie są takie drogie. Zamierzam sama wykorzystać ten pomysł i kupić mamie taki prezent ale na jej urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jak mama lubi sport `kijki do nordic walking mam takie na zbyciu w komplecie z nowymi butami za bardzo niską cenę dodatkowo buty można używać na codzień i na wszelkie wycieczki,imieniny to nie urodziny prezent może być niebanalny i na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbak
Na pewno wybierzesz coś na stronie www.dukapolska.com Ja tam zawsze kupuję i prezenty się podobają. Moja mama jest zawsze bardzo zadowolona i korzysta ze sprzętów. Są bardzo praktyczne i to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzisz o zestawie kosmetyków jako prezencie? Bo wg mnie to bardzo fajny,ciekawy pomysł . Na Ronco.pl widziałam teraz fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×