Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy ktoś z Was miał inicjację Reiki?

Polecane posty

Gość gość

I może coś o tym opowiedzieć? Czujesz się po tym spokojniejsza/y? Odczuwasz energię? Nazistów katolickich - nawracaczy proszę o brak wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra Mariusza B
romans KK z okultyzmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nazizm był lewicowy socjalistyczny jak w rosji i dlatego katolików nazywa się faszystami a nie nazistami bo faszyści to generał franko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxy-ana
ta pani z POLTUSKA? siostra Mariusza Bugaj z zakonu sióstr pasjonistek z Pułtuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan dziedzina
A co to w ogóle jest? Ta inicjacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość reikowców nie ma bladego pojęcia, że energia reiki, którą kanalizują przez swoje ręce jest okultystyczna. Ani, że kiedy używają tajemnych symboli okultystycznych aby wysyłać reiki, odwołują się do duchów reiki. Ponieważ za każdym razem kiedy reikowiec nakłada na kogoś ręce, aby w ten sposób doprowadzić energię reiki do pacjenta żeby go wyleczyć i błogosławić, robi to w imieniu i poprzez moce demona reiki – feniksa a nie w imię Jezusa Chrystusa. Jeśli wysyłają oni reiki do innej osoby z powodu współczucia i w celu uzdrowienia, z dobrą intencją w sercu, to nadal jednak przywołują demony reiki przez używanie symboli reiki i 3-krotne wywoływanie ich imion, tak aby moce reiki zaczynały płynąć i formować wstępne oznaki leczenia. Po seansie reiki oddają chwałę reiki mówiąc: „to nie ja cię wyleczyłem, reiki to zrobiło.” Jeśli zostałeś zainicjowany do reiki, jesteś otwarty na działanie tych duchów i po prostu udowadniasz, że szatan również leczy. Będziesz miał prawdopodobnie mnóstwo problemów w swoim życiu z powodu reiki i grzechu. Tak więc, okaż skruchę i porzuć reiki, wróć do Jezusa a On cię wyzwoli i wróci do ciebie. Większość ludzi, którzy zaczynają zajmować się reiki, nawet jeżeli są chrześcijanami, myśli: „Jeśli wszystkie dobre sprawy pochodzą od Boga, a leczenie jest dobre, w takim razie cokolwiek, co leczy musi pochodzić od Boga.” Ale Szatan również leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chora

Ja byłam w Pułtusku jak byłam dzieckiem. I mnie wyleczyła. Wspaniała była siostra zakonna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chora

Ja byłam w Pułtusku jak byłam dzieckiem. I mnie wyleczyła. Wspaniała była siostra zakonna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chora

Ja byłam w Pułtusku jak byłam dzieckiem. I mnie wyleczyła. Wspaniała była siostra zakonna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chora

Ja byłam w Pułtusku jak byłam dzieckiem. I mnie wyleczyła. Wspaniała była siostra zakonna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko w Polsce temat zaistniał, zaczęło mnie to interesować i uczestniczyłam w całym tym obłędzie: reiki, energia uniwersalna, polarity, radiestezja i cała reszta szjsu.

Osiągałam  spektakularne efekty. Byłam bardzo wrażliwa na te energie. Przez kilka lat myślałam, że moja wieloletnia choroba została wyleczona. I wiecie co? Kiedy moja siostra zachorowała na raka nie pozwalała zrobić sobie zabiegów. Intuicyjnie wiedziała, że z tym jest coś nie tak. Zmarła, a ja po niedługim czasie postanowiłam zerwać z tym szamanizmem. Efekt był piorunujący. Po pierwsze nie mogłam wyzwolić się z tego sama, a według ich teorii wystarczyło wewnętrzne oświadczenie mojej woli. Programowana prana nie zadziałała i to było ich pierwsze oszustwo. Drugie oszustwo polegało na tym, że niby tą energią nie można szkodzić. Zapewniam was, że można i to bardzo. Sprawdziłam to kilka razy. Trzecie oszustwo to to ,że przepływa przez Ciebie tylko dobra, boska energia, nie bądź naiwny. W energii uniwersalnej jest uniwersum- więc wszystko. Ty jesteś kanałem i nijak nie jesteś w stanie zapanować nad tym co przez Ciebie przepływa. Reasumując, jest to niezwykle niebezpieczna zabawa. Nie dajcie sobie wmówić, że korzystanie z tych " dobrodziejstw" jest za darmo. Ja zapłaciłam za to ogromną cenę. Mogłabym napisać o tym książkę (może kiedyś). Nie chcę nikogo straszyć, przestrzegam tylko bo przeszłam to na swojej skórze.

Mnie nikt nie przestrzegł, nie było wiedzy na ten temat i w efekcie stało się to co się stało.

Proszę, nawet nie próbujcie się w to bawić - to bardzo niebezpieczne

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×