Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestkatrojka

Rocznik 70 jak Wam mija zycie?

Polecane posty

Gość czterdziestkatrojka

Czasem nie mogę uwierzyć w upływ czasu. Zresztą, w moim życiu jakoś wszystko tak późno się zdarzyło: szkoła, praca, małżeństwo, dzieci. Ale ogólnie nie jest źle. Chociaż czasem myślę, że moje 15 minut jeszcze nie nadeszło. Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrona taka 1971
A ja się czuję wciąż młodo :D Przecież 40+ to jeszcze nie koniec świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy pracować do 67, więc 67latka to jeszcze młoda sprawna kobieta, a wy macie dopiero 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 4 dyszki żyłaby młodo wieczność bo mimo cierpienia potrafię cieszyć się życiem łokrutnie .....szkoda mi czasem paru lat straconych na jakieś dyrdymały typu emigracja ciągła praca itede wyglądam jak na swój wiek młodo powiedziałabym b.młodo nadal chodzę do dyskotek :) od czasu do czasu jeśli najdzie mnie ochota bardzo lubię muzykę techno trans oraz muzykę lat 80tych taki sentyment ,uwielbiam motocykle podróże spontanicznych ludzi ale z zasadami,rozwijam swoje pasje,kocham naturę przyrodę.Marzę o wyjeździe do Afryki ...zapewne nie długo się uda ;) Chciałabym zatrzymać albo cofnąć czas ;) Zbyt szybko przemija.... choć jak człowiek młody nie zastanawia się nad tym tak bardzo. pozdrawiam wszystkie szalone 40stki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×