Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krąp

nigdy nie miala orgazmu

Polecane posty

Gość Krąp

Drogie Panie. Jestem z dziewczyną ona 26 ja troszkę więcej i problem jest następujący ona nigdy nie miała, jakiegokolwiek orgazmu juz nie wspomnę o orgazmie pochwowym. Z tego, co mi mówiła nie masturbuję się, bo jak ona to twierdzi w ogóle jej to nie sprawia przyjemności teraz wyobraźcie sobie jak wygląda nasza gra wstępną albo jej brak jak ona nie lubi znaczy jej to nie podnieca jak się ją tam dotyka. Ona sama twierdzi, ze lubi sam sex, ale zazwyczaj długo on nie trwa i podczas seksu każę kończyć, co jest strasznie irytujące. Pierwszy raz spotkałem sie z takim czymś wszystkie moje poprzednie dziewczyny uwielbiały grę wstępną, a orgazm łechtaczkowy osiągały po parę minutach. Chciałbym mojej dziewczynie jakoś pomóc w osiągnięciu tego pierwszego orgazmu zapomniałem dodać, ze ona choruję na nadczynność tarczycy. Drodzy forumowicze może spotkaliście się kiedyś z takim przypadkiem albo po prostu doradźcie mi coś bo mi juz pomysłów brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggbbbb
niech odstawi tabletki anty koncepcyjne to i doznania wrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ma komplesy i uwaza ze ma brzydka c*pke albo cos i sie wstydzi albo boi sie ze brzydko pachnie i sie krepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggbbbb
dziewczyny co robiły w burdelach też nie mają orgazmów a żyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krąp
Jakiś czas temu nie brała tabletek anty przez 6 miesięcy uprawialiśmy sex i doznania miała takie same. Dodam, że ona we wczesnym wieku zaczęła współżyć i nigdy nie miała żadnego orgazmu. Jeżeli chodzi o kompleksy to wydaję mi się ze nie mają ona nic wspólnego z brakiem orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggbbbb
weż ją porządnie wyliż tak ze 30 minut i napewno dojdzie ..na 100 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krąp
gggbbbb też tak myślałem ale jak uprawiamy sex oralny znaczy ja jej robie dobrze językiem to leży jak przysłowiowa kłoda i mówi do mnie, że jej to w ogóle nie podnieca i że mam dać sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja wiele wspolnego, poza tym moze chodzi o wychowanie. ze ma opory przed doznaniem orgazmu. moze jest za bardzo spieta i nie daje sie poniesc. chodzi o samopoczucie jak kobieta zle sie ze soba czuje to mozesz ja pocierac 100 lat i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggbbbb
jeszcze żadna nigdy wiecej nie wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorosły jesteś, a głupie pytania zadajesz. Nie jest ważne jaki orgazm kobieta przeżywa, on jest lub go nie ma, tu nie ma co stopniować. Jeśli jest to super, jeśli nie to znaczy, że jest za mało bodźców lub problem natury psychicznej, zakładam, że fizjologicznie jest zdrowa. Zwyczajnie postaraj się, powiedz jej żeby Ci zaufała i zrób wszystko jak najlepiej. Może nie jeteś dość delikatny, zamień palce na język, nie spiesz się, jej nie daj sie popędzać i powinno wszystko być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggbbbb
to zrób to po alkoholu...może sie odstresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może nie chodzi o ilość, ale o jakość tego seksu. Miałam kilku partnerów i seks oralny może być świetny lub beznadziejny. Lizanie lizaniu nie równe ;)Dotyczy to kobiet i mężczyzn. Może tutej tkwi problem, może cos źle robisz, za szybko, za mocno, zbyt ja naciskasz z tym orgazmem może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie, powiedz by cie kierowala chcesz zrobic dokkladnie to co ci kaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po alkoholu nie ma orgazmu .... u mnie tak jest na pewno, dlatego nie ma seksu po alkoholu, szkoda czasu, to nie jest dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krąp
Próbowałem już wiele razy i na wiele sposobów dodam , że nie jest to moja 1 dziewczyna, a ja nie jestem jej pierwszym chłopakiem. Językiem próbowałem już wiele razy oczywiście bez skutecznie. Ona woli sam sex niz gre wstępną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam orgazm po alkoholu, w sensie po nieduzej dawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggbbbb
gdybym to ja czekał az moja mnie zaczeła by kierowac w sexie to bym napewno bzykał ja raz na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolw
kolgo jest sposob . znalazlem na zagranicznych serwerach erotycznych. napisz na =========andrenewman@wp.pl====== to udpostepnie ci linka do poradnika wideo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krąp
ona nigdy nie miała jakiegokolwiek orgazmu raz w życiu tak mi bynajmniej powiedziała, ze się masturbowała ale bez jakiegoś rezultatu orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co zostawisz ja czy szukasz kochanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggbbbb
ja bym na jego miejscu poszukał kochanki...no własnie szukam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krąp
nie wiem co zrobić bo nie chciałbym żeby moja zona miała anorgazmie bo coś czuję, że z czasem będzie się jej chciało coraz mniej no bo po co uprawiać sex skoro orgazmu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggbbbb
a jak często ją bzykasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, powod zdrad i rozwodow- brak orgazmu. Czy to dla was az takie wazne mezczyzni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggbbbb
wiesz ..facet czuje sie prawdziwym samcem jak potrafi dogodzić swojej kobiecie ...taka natura..wiem ze 80 procent kobiet udaje ..ale i tak jest fajnie posłuchac jak mile udaje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krąp
Dla każdego jest to bardzo ważne bo uprawiając sex chce mieć świadomość, że mojej 2 połowie jest dobrze i współżycie kończy sie orgazmem. Chciałabyś uprawiając sex żeby twój partner nie miał orgazmu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie to jest ciekawe.... ja nie udaje, ale przeciez tego nawet udawac sie nie da !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krąp
No facet nie może udawać orgazmu ale kobieta tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja nie wiem jak to mozna udawac, ja bym na pewno nie potrafila sam krzyk, wicie się, skurcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczą mi np pieszczoty piersi albo stóp (szczegonie piersi, ale mam duze moze dlatego) i odlatuję, poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×