Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy ja jestem niegospodarna, czy mąż, to sknerus

Polecane posty

Gość gość.1
Mój mąż też narzekał, że za dużo idzie nam pieniędzy na " życie". Teraz złamałam nogę i on robi zakupy, normalnie na obiad i różne inne. Dopiero do niego dotarło, że 100 zł to teraz bardzo mało jak trzeba kupić mięso, wędlinę, jakieś jogurty czy serki dla dzieci i całą codzienną resztę, że nie wspomnę o chemii. Nie ważne w Kauflandzie czy w Biedronce i tak trzeba sporo zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas schodzi tysiąc zlotych na naszą trójkę i nie zyjemy ponad stan. Nie kupuję dziadostwa ale i nie szaleję. Żywność jest na pierwszym miejscu bo mam dziecko i nie możemy na tym oszczędzać i kupować gorszej. Nie palimy, nie pijemy , jedynie na dobrą kawę idzie trochę pieniędzy . Prawie cała moja pensja idzie na żywność i dodatki a z męza pensji opłacamy rachunki , mieszkanie i samochód (paliwo) dodatkowo mąż zarabia po pracy naprawą samochodów i z tego mamy na dalsze wydatki jak wyjście gdzieś do restauracji, częściej kawiarni bądź zakupienie jakiejś odzieży czy innej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30 lat nie mam teraz partnerki i od 2 miesiecy z " kolegami" jak ruszymy w miasto to idzie pod 2 tys na miesiac na imprezy ale to sie skonczy nieedlugo bo ile tak mozna. a co do zakupow to mysle ze suma w sam raz . sam robie robie zakupy (bez chemii bo mam gratis) tylko jedzenie i idzie podobna suma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość.1
Jeśli chodzi o dobrą kawę, ja piję jacobs kronung i teraz w Kauflandzie 0,5 kg jest za 13,99. Polecam. Promocja więc już oszczędzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wydaje 300 zł miesiecznie
Jem obiady , ale akurat dzisiaj nie kupowałam bo miałam. Kilogram ziemniaków to u mnie tydzień leży.Mięs0 to jak kupie schabowych za 4-5 zeta to na 2 dni jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 300zł ?chyba kpisz
Po 1 skoro 300zł na jedną osobę to daje 900zł na trzy osoby,więc wydajesz więcej niż autorka a po 2 jakim cudem ze szlugami wydajesz 300zł? moja mama za paczkę 40sztuk płaci 25 zł zł i ma na 2 dni czyli 375zł na same szlugi na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×