Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sonaja_

faceci z erotycznego

Polecane posty

Dla mnie kafe to takie Tworki czynne 24h :) Swój do swego ciągnie ;) x Między nogami jest wsztstko OK :)gra muzyka Janko odpoczywa i czeka na sygnał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teksty o rozkroku koleżanki były przerabiane :P jak miałem 19 lat :D Ale to były inne czasy, teraz zupełnie inny statek płynie po tym gównie, a przynajmniej szuka czegoś innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat znam, wiec chetnie zabiore glos faceci z ero są najlepsi, nie chce zeby ktos zarzucil mi zbyt duze uogolnienia wiec posluze sie swoim przykladem potrafie wyrwac, zerznąć i zostawic kazdą laske bez wzgledu na to czy mowimy o gg sms mail czy cyberek rznąlem z powodzeniem na wielu forach wiec wiem co mowie, prosze mi wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jzb nie piertol głupot , że każdą . Mnie nigdy nie bzykałeś i nigdy by ci się to nie udało , czy to na forum , mailu , czy w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie potrafisz wyrwać, bo jestem jak ząb którego bez chirurga nie usuniesz. Wątpię abyś potrafił mnie zerżnąć i zostawić, musiałbyś mieć dwa profile metalowe w majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ... dolacze do grupy opowiadaczy... tak ;) ... panowie z ero sa ... NAJ... :classic_cool: jzb, dlaczego do tej pory nie nakreciles filmu erotycznego;) ... zwykle lenistwo :P:D hundu, nie szczekaj za duzo, bo ochrypniesz i nie bedziesz mogl ciagnac arii solowych :P:D tez uwazam, ze wazniejsze jest to z kim sie pije, niz co sie pije :P:D .. mowie jako osoba doswiadczona.... z chytrusami nie pije, bo zawsze mi szkodzi :P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam rozkrok koleżanki chcę przerabiać nawet gdy będę miał 80 lat ;) A co mi tam -raz się żyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami pije trunek dla towarzystwa a innym razem dla degustacji ;) Czasami ciipa ma mózg a innym razem mózg ma ciipe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam po raz drugi. Nie na chooja byś mnie wyrwał. A zdjęć nie wysyłam. Pokazuję tylko na żywo. Facetów mocnych tylko w buźce za dużo na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że brnąć dziś już masz 65 lat ??? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość :) A na chuuj ty mi do szczęścia potrzebna jesteś ??:) Wyrywać,nie wyrywać :) to be or not to be :)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuks ale dzisiaj pijesz czy tylko degustacja i patrzenie z boku... jak kto woli z doskoku ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranya zyje szybko, a le po kazdym zdrowym r****niu ubywa mi poswiadcz prosze jaki jestem widzialas przeciez co zostalo po naszym koniu gdy mnie dosiadl niefortunnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pije i odpoczywam po wczorajszym piciu i takie tam d*perele ale jednocześnie przygotowuje się do jutrzejszego picia :):). Tak sobie cwiczę :classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rec1
Co? Gdzie? Jak? Kto? Co pije? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rec agdziebzgubiłeś maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu porażka? Któryś ci obiecał orgazm i nie dał rady? A może obiecał, że w*****a i mu nie stanął? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranya mowilem ci juz dzisiaj, ze slicznie wyglądasz masz cialo jak bogini ze cie kocham i chetnie cie przerzne, jak juz sie zdecydujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuks skomplikowane to co piszesz :D ale ćwicz ćwicz trening czyni mistrza:classic_cool: obyś nie przesadził z tymi procentami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość :) Ale pogratulować ci można tematu :):) Od razu rekiny pojawiły się na mieliźnie czując zapach ciipki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuks jak facet w twoim wieku duzo pije to w moim wieku juz nie r***a na twoim miejscu zacząlbym cpac to jest zdrowsze i mozna rznąć 48 h bez przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkurzanie nicka, ojj kiedy ja już tu byłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×