Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sonaja_

faceci z erotycznego

Polecane posty

Gość gość
Jedyny porzadny to Doktor Drejfus szkoda że tak zadko pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukier to debil jakich malo:Dna @wypisuje bajki i w rzeczywistosci lata za kazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorelllla 🖐️:) Tak już prawie :)siedzę w pubie i jem sniadanie,piję czarną kawę :) Pracujemy dziś ale od 9am ;) Jak będziesz w kościele to pomodl się za mnie ;) Odwdziecze się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat jestem facetem deklu ale kolezanka opowiadala mi co z Ciebie za gagatek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok pomodlę się :D tylko zastanawiam się w jakiej intencji :P może coś podpowiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość To pozdrów koleżankę (czyli samą siebie -tylko jednej idiotce wypisywalem bzdury :)papier wszystko przyjmie,szczególnie ten żółty ;)haha "Koleżanka się żaliła "-:):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam racje ze jestes kolejnym oszustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorelllla :) Za moje zdrowie i pogodę ducha :)żeby tak jak jest dziś było zawsze ;) No i pomodl się też ode mnie za ciebie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukierek ty deklu teraz sorelle przelecisz na mailu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorella d*podajka bedzie zadowolona:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka 👄:) X gość :) Tak teraz przelece sorelle na mailu zrobię to od tyłu kiedy będzie w kościele :)Podwine jej czarną sutanne i wejdę twardym kutasem w jej zgrabną duupę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecony analny choy :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa konwersacja. Pare razy wielki usmiech pojawil sie na mojej twarzy :-D Wszystkich facetow z erotycznego zapraszam na www.intymnosc.pl/aff/7733 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz? Skonczyliscie te wasze wywody? Co jedno to lepsze ! I celowo używam rodzajnika nijaki ;) bo i rozmówcy tacy sami! Każde z Was ma jakieś mniej lub bardziej wymierne doświadczenia - chwała Wam za to ! Lecz gromadka dzieci by chyba lepiej sie komunikowala od was! Mówiąc WAS mam na myśli wszystkie osoby które w swoim małym zapieczonym od słońca swiatopogladzie neguje wszystko czego nie akceptują ! Zagmartwane? Wyjaśniam ! Ryczy jak krowa o żałosnosci facetów czy kobiet! A samo posiada jedynie z trudem wyuczone utarte formy komunikacji! Nie ma facetów !? Widocznie tych o których Ty marzysz pewnie nie ma! Czy kobiet tez? Siedzi matol (matolica)przy ekranie wierząc w swoją nuetuzinkowosc zapominając ze komunikacja cyfrowa to nie jej zadufane ego! Tylko od nas zależy z kim i jak rozmawiamy! To jest przedewszystkim forum więc zamiast lansowac swoje tanie oskarżenia i bluzgi to poszukać topiku gdzie coś nad zainteresuje? Wiem ze na nic moja pisanina , bo każda modliszka i tak nie zmieni poglądów ;) zanim jednak wystawicie komuś ocenę popatrzcie na własne d*psko! Czy aby napewno sami jesteśmy idealni? Po za wszelka wątpliwość wierze ze i faceci i kobiety na kafe umieją być zmyslowe i interesujące ! Problem jednak polega na znalezieniu odpowiedniego rozmówce! Teraz znow możecie wypisywać bzdury o tym kto jest jaki! Respekt do ludzi i dystans do Siebie- to tak duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niedawna tez tak patrzylem na kafe ze to wylegarnia roznych oszolomow zbokow i idiotow ze szkoda mojej slodkiej spermy na te kolorowe banery Ale w pewnym momencie doznalem olsnienia to jest przeciez troche tak jak w telenoewli M jak milosc wystepując tutaj, mozna zostac celebrytą celebrycie nie wypada j***c sie z byle kim na cyberku jest to czesto odbierane jako sztucznosc lub oszustwo lub brak konkretnego podejscia do zabiegajacych Na to nie da sie nic poradzic, trzeba to zaakceptowac Ja na przyklad zatrudnilem managera ds wizerunku ona odpisuje na maile a ja w spokoju zasysam żołędzia i czasami cos na kafe napisze jak mam orgazm wlasnie w tej chwili razem walimy moją gr***e trzymając w garsci twarde celebryckie cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc wniosek jest jeden;) jasne ze brnac! Może Nie zabrnalem aż tak daleko bo nadal sam odpisuje na maile lecz cieszę sie ze i mentorzy są wsród Nas:) hihi! Nawet Cukierek juz ostygl i załapal ze bieganiem nic nie złapał ! Współczuje celebryta hihi bo cieżko jest pewnie tak czekać na cyberka:) hehehehe za to każda Zosia może powypisywac ze sie brzydzi, i ze to oblesne a wogole to sex jest Beeeee! Szkoda tylko ze przeważnie nie ma partnera ! Hihi! Oczywiście nie ma z wyboru( nikt jej Nue wybrał ) lub typowy macho w ponaciaganych skarpetkach i koszulce na ramioczka w siateczke! Z opowiadań sama elita do porozmawiania nic tylko zaprawa miedzy pustkami ! Ale każdemu wolno kochać jak śpiewał ktoś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bunga bunga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kredku kredku,czas leci a ty jaki głupi byłeś taki jesteś ;) Znasz takie powiedzenie rosyjskie "znalby prikup żylby w Soczi "-no ty prikupa ni chuuja nie znajesz ;) Machaj tą kredką bo czym innym nie powalczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×