Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sonaja_

faceci z erotycznego

Polecane posty

Sorelllla :) Obym nie przesadził ;) Na żywo tzn w realu jest to o wiele mniej skomplikowane ;) Poprostu muszą być iskry i tarcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przypominam sobie więc pewnie nie, ale to nic nie szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rekiny? Chyba sardyneczki. Czekajcie jak to było ? Co to nie ja i co ja potrafię . Będziesz wrzeszczeć z uciechy , a jak co do czego , to spiertalają aż się kurzy . Tak się boją żon i swoich panienek. Kafeteria plus renia rączkowska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jzb No przecież ja ćpam wino :):) Jak odpowiedziala mi ostatnio pewna młoda koleżanka na moje pytanie "jakie wino pijesz "-"to różowe ":):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rekiny? Chyba sardyneczki. Czekajcie jak to było ? Co to nie ja i co ja potrafię . Będziesz wrzeszczeć z uciechy , a jak co do czego , to spiertalają aż się kurzy . Tak się boją żon i swoich panienek. Kafeteria plus renia rączkowska . xxx a może boją się ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko moje 😘 kiedy ja tu byłem i CI buziaki dawałem, ojj dawno dawno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranya mnie się mają bać? Ale dlaczego? Nie jestem groźna, nie gryzę, chyba że o to poproszą. To oni boją się spotkania w realu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, może jakoś przeraża facetów i w ostatniej chwili się wycofują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie no dawno dawno :( wakacje więc plenery w głowie a co za tym idzie... brak czasu na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukierek ja akurat do Ranyi nic nie mam . Lubię ją i szanuję , i to nawet bardzo . Trochę już tu siedzę i tylko teraz wyjątkowo piszę z pomarańczy , więc wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość :) Uuuuu to mamy poważny problem,gołym okiem widać. Jesteś pewna na 100%,że jesteś kobietą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońće skąd ja to znam, u mnie podobnie, tylko z plenerami gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość :) Ja też do Reni nic nie mam,niech sobie żyje 100lat dziewczyna w zdrowiu i pomyślności:),ale ty nie czytasz między moimi palcami 11 paluchow od pasa w górę i 11 od pasa w dół :):)to ile razem ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam trochę stanąć w obronie facetów :( sorry gość ;) 🖐️...nie wiem dlaczego się wycofują, może ostatecznie idą po rozum do głowy i pozostają wierni? Trudno powiedzieć co takiemu facetowi siedzi wtedy w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukierek po uprzednim spojrzeniu w majtki i stanik, stwierdzam , że nie mam kłopotów z określeniem płci. Zagadek ci się zachciało, co? To ty mi powiedz odpowiedź na takie pytanie . Facet miał 2 jajka i kiełbasę , zabrali mu jajka . Co mu zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorella poszła się pieprzyc na mailu z kochasiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy Androgej posuwa Alke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale was ciekawość zżera
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czesto wycofuje jak jest daleko dostaje rozne dziwne propozycje z roznych miejsc na naszej planecie i jest mi trudno byc wszedzie jednoczesnie chociaz czesto udaje sie mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho i zjawiły się parszywe podszywy . Proszę mi się odpiertolić od sorelki i alki . Super dziewuchy , a was żółc i wredota zalewa z żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby o kogo sorelle ,tylko troche chamsko postepuje zaczyna pisac a pózniej s*******a do kochasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, pomimo moich usilnych prób i ślinienia się do niej na forum, ona ciąglemnie olewa i pozostaje nieugięta. Tak więc nie bzykam Alki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×